kaip įsigyti kriptovaliutų

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Sveiki draugai,
Turiu didelę problemą. Nežinau, kaip nusipirkti tikrų btc ar kitų kriptovaliutų. stop, aš žinau teoriją, bet nežinau, kur nusipirkti. Dauguma Google rezultatų rodo, kad jie yra tradingplattforms. Tai yra imo ne tai, ko aš ieškau.
Jūs turite žinoti, kad mano verslo atm yra vietinis dalykas.
Tai noob klausimas, bet man reikia pagalbos.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
eikite į vietinį bitcoin bankomatą arba bitcoin sandėlį
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Cha cha cha. Reikia tikro patarimo ir ne šakalų atsakymų.

Aš tiesiog noriu žinoti, kur iki Real bitcoin vietoj ctf ir įdėti tai į piniginę.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Spėju, kad nesu 100 % tikras, ko klausiate. Anksčiau esu pirkęs BTC bitkoinų bankomate, bet štai dėl ko dabar:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Nežinau, kas yra ctf, bet žinau, kaip pirkti kriptovaliutas, ir žongliruoju keliomis piniginėmis įvairioms užduotims atlikti.

Bet kokiu atveju, mielai tau padėsiu, bet man reikia daugiau informacijos apie tai, ką nori padaryti.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ačiū, manau, kad eisiu būtent šiuo keliu. Tik su kitu kortelių tiekėju. Kas nors man pasakykite, kad gyvas Parama tiesioginiams btc pirkimams. Gal yra ir daugiau valiutų.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Cashapp arba Paybis bitkoinams, 2000-3000 JAV dolerių limito pervedimas Cashapp
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
kodėl vis dar naudojate wickr? Žmogau, ta programa buvo išparduota. Pereikite prie simplex.chat
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Taip, žinau, ir ačiū, kad priminėte. Dar turiu kitų kontaktų.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Potencialiai galite juos nusipirkti teisėtu būdu, atlikdami tuos šūdinus KYC dalykus (jei neturite galimybės naudoti suklastotą banko sąskaitą, kas būtų geriau) ir turėti juos savo asmeninėje piniginėje, tada vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, tai perkelti skirtingas monero sumas iš kelių piniginių ir tada ricollet juos į piniginę, kurią naudojate DN veiklai, naudojant šį metodą, jūs atrodysite kaip normalus asmuo, kuris perka daiktus naudodamas kriptografiją, perkelti visus kriptografinius dalykus tiesiai į piniginę, kurią naudojate DN, gali būti įtartina. Galbūt 4 ar 5 tarpinių piniginių sukūrimas gali būti erzinantis, bet būsite saugūs. Nepamirškite visada naudoti monero, o ne bitkoinus, bitkoinai yra atsekami, monero - ne. Būkite saugūs :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Jei gyvenate Vokietijoje, galite nuvykti į kaimyninę šalį (kurioje vis dar galite pirkti be Kyc) ir ten esančiame bankomate nusipirkti BTC. Coinatmradar.com pateikia gana gerą apžvalgą apie tai
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Taip pat galite naudoti suklastotą asmens tapatybės kortelę, kad galėtumėte nusipirkti bitkoinų iš p2p arba mainų svetainės ir jums nereikėtų patirti jokių kitų komplikacijų.
 
Top