kaip pakeisti sistemos laiką

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
PjkDLJRE4x

kaip pakeisti sistemos laiko juostą... Bandau viską pakeisti... bet nepavyksta, kai prisijungiu prie VPN į kitą šalį... mano sistemos laikas nėra pakeistas su IP
prašau, patarkite man.. ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ar turėtume atspėti jūsų sistemą ir tada parengti vadovą? Ar aš teisingai suprantu?
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Turiu HP nešiojamojo kompiuterio sistemą
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
leiskite man plačiau paaiškinti savo klausimą... Noriu, kad mano sistemos laikas taip pat keistųsi, kai keičiu IP۔۔۔... ar tai įmanoma?
jei įmanoma, tai kaip?
ačiū
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
VPN nekeičia sistemos laiko konfigūracijų. Pirmiausia kompiuterį prijungiate prie interneto, o tada jame įjungiate VPN. Be to, kompiuteris yra per daug išmanus įrenginys, kad galėtų nustatyti sistemos laiką tik pagal ip adresą.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Tikriausiai klystate IP nenustato sistemos laiko.

IP nustato vietinį laiką

Bet jei OP nori paslėpti sistemos laiką, kai naudojamas skirtingas IP, JavaScripts išjungimas turėtų būti veiksmingas, nes dauguma svetainių / serverių ištraukia jūsų sistemos laiką tiksliai pagal JavaScript.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
su informacija, kurią pateikė sagar88888, manau, kad lengviausias būdas tai padaryti yra pakeisti tai BIOS...
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
ir tik paaiškinti, jei naudojate TOR, jos neįmanoma gauti tai, ko norite, arba net jei tai yra aš manau, kad su savo įgūdžius ir Windows (tikriausiai, kad tai, ką jūs naudojate savo nešiojamąjį kompiuterį) tai bus beveik neįmanoma.

Dieve, laimink Jus! sėkmės!
 
Top