Question Kaip išvalyti nešvarų metamfetaminą

jeff

Don't buy from me
New Member
Joined
May 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, esu čia naujokas ir norėjau sužinoti, ar galėtumėte man padėti rasti lengviausią būdą išvalyti savo nešvarų metą. Jis trumpai pabuvojo šiukšlių dėžėje ir dabar jame yra šiek tiek purvo.
Mano idėja buvo ištirpinti jį vandenyje ir filtruoti. Vėliau galėčiau išvirti vandenį ir liktų švarūs kristalai, tiesa?
Iš anksto dėkoju.
 

Attachments

  • 79y2hNmgRj.jpeg
    79y2hNmgRj.jpeg
    4.4 MB · Views: 262

Daveibrilator23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Valymui naudoju acetoną... į puodelį įdėkite šiek tiek druskos ir įpilkite acetono... Druska pašalina vandenį iš acetono ir būtent tai turėtumėte naudoti savo daiktams valyti....

Prašau pataisykite mane, jei visiškai klystu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Dėkojame už druskos idėją! Iki šiol naudojau paprastą acetoną
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Geri metodai yra ledinis acetonas (100 %, išdžiovintas magnio sulfatu arba 3A molekuliniu seifu), kuris yra skalavimo priemonė. Verdantis karštas 99+% izopropilo alkoholis, išdžiovintas tokiu pat būdu, yra nuostabus 🤩, o išgarintas ir 3. yra distiliuotas vanduo. Jis ištirpina tiek daug dalykų, kad daug ko nesustabdo. Pirmiausia jį sutrinkite bet kokiu metodu. Acetonas, net ir bevandenis, ištirpina kai kuriuos metamfetaminus. Taigi neleiskite jam mirkti.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bandžiau džiovinti IPA 99 % ir acetoną 99 % grynumo su magniu, ir kiekvieną kartą rezultatas būdavo ydingas. Kiekvieną kartą, kai tai dariau, skystoje dalyje plūduriavo magnio milteliai, ir jų išfiltruoti buvo visiškai neįmanoma.
Taip pat skaičiau, kad vanduo + NaCl nesimaišo su acetonu ir IPA, todėl tikriausiai tai yra geras būdas džiovinti tokio grynumo tirpiklius.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dėl kažkokios Priežasties (apsvaigęs nuo metamfetamino) aprašiau gryninimą. Nupurkškite jį, jei ir rūkykite. Ištirpinti jį truputį vandenyje ir paleisti per filtrą net atrodo per daug. Ar žinote, kokių reagentų ir dviproduktų jame tikriausiai yra? Tikrai blogiau nei purvas
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Kadangi nenorėjau pirkti didelės metalinės skardinės, nusipirkau Acetono nagų lako valiklio. Jis šimtaprocentinis, bet nepastebėjau, kad jame yra nedidelis kiekis denatonio benzoato, apie kurį anksčiau nebuvau girdėjęs, bet, matyt, dabar jo pradeda dėti į viską. Denatonio benzoato į viską pradėta dėti todėl, kad tai, matyt, yra pati karčiausia žmogui žinoma medžiaga. Ji tokia karti, kad į acetoną įdėjus nedidelį jos kiekį, žmogui beveik neįmanoma jo išgerti. Niekada negalvojau apie acetono gėrimą, bet, matyt, daugelis merginų per nagų lako vakarėlius tai daro (net nežinojau, kad nagų lako vakarėliai yra toks dalykas). Jo pradėjo dėti į antifrizą, kad šunys jo negertų.

Matyt, jo kartumo riba yra 0,05 milijoninės dalys (ppm). Kalbant anglių kasybos kalba, tai yra 1/2 gramo metrinėje tonoje! Tai yra 1/2 mm KM! Žmonėms maždaug nuo 10 ppm kartumo ribos gerklė užsidaro ir burna pradeda nekontroliuojamai daryti viską, kad išstumtų kartumą. Paprastai tai sukelia į šleikštulį panašų kaklo įtempimą. (ką tik perskaičiau, keista, aha)

Šiaip ar taip, norėjau sužinoti, ar kas nors kitas su tuo susidūrė, ir gauti patarimų.

Šiuo metu šaldiklyje turiu acetono, paruošto gerai nuplauti kokį nors produktą. Kadangi vartoju per burną, nerimauju, kad dėl denatonio benzoato išvalytas produktas taps per daug kartus, kad jį būtų galima nuryti. Aš bandau ->🤪

Mano planas yra tiesiog šiek tiek išvalyti ir pažiūrėti, kaip seksis. Galvoju, kadangi produktas pats savaime paprastai būna labai kartus, kas iš to, kad jo šiek tiek daugiau? Be to, galvojau pabandyti kokakolos, kad ją suvalgyčiau. Bet, jei jis toks kartus, kaip prognozuoju, tai gali būti daug kolos vienu prisėdimu?

Esu 90 % įsitikinęs, kad jei užgerčiau ją viskiu ar tekila, mano burna nepastebėtų, kad ją apgaudinėju, kol nebūtų per vėlu! Tuomet paskui tai tramdykite su kola, o gal šaukštu cukraus? Bet deja... Aš nustojau gerti. Tuo metu atrodė gera mintis 😒

Palinkėkite man sėkmės!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taip, tai šiek tiek pakeičia skonį. Mano žmona nerūko jo po to, kai jis buvo išplautas acetonu. Ji sako: "Fui, ką tu su juo padarei?" Pastaruoju metu man puikiai pasitarnavo 100 ml verdančio izo vienam gramui, greitas išmaišymas ir perkošimas per Buchnerio filtrą, o Buchnerio filtre paprastai lieka apie 15 % svorio kažkokių nežinomų kristalų. Galbūt MSM
.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Mano nuomone, turėtumėte jį ištirpinti vandenyje arba ipa/vandenyje ar degtinėje, filtruoti ir kristalizuoti Skystį. Tiesiog dirbkite su purvu, o ne su neaiškiu susintetintu produktu.
 
Top