kaip gydyti kokainą atvirkštiniu tolertanso būdu

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
man reikia žinoti chemines medžiagas, kurios mažina dopamino receptorių reguliaciją, esu kokaino, kreko, metilfenidato ir amfetamino vartotojas ir neseniai išsiugdžiau atvirkštinę toleranciją, kuriai reikia mažesnių dozių, kad galėčiau pereiti į psichozę, kaip galėčiau vėl padidinti toleranciją?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Sveiki. Tai įdomus klausimas. Patikslinkite - kiek laiko vartojote šias medžiagas ir kokias dozes pasiekėte, kol pasireiškė atvirkštinė tolerancija? Kada maždaug ji prasidėjo? Ar sergate kokiomis nors lėtinėmis ligomis? Galbūt yra prasidėjęs vaistų vartojimas?
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
sveiki, prieš kitą gėrimą sumažinkite suvalgomo maisto kiekį, sumažinkite intensyvų fizinį krūvį ir aktyvias mintis, atsisakykite rūkymo, gėrimo ir aštrių bei stimuliuojančių valgomų daiktų.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mano supratimu, dėl ilgalaikio šių cheminių medžiagų naudojimo, nuo per didelio stimuliavimo sumažėja receptoriaus vietos imlumas. Nesu tikras, kaip tai yra atvirkštinis procesas?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Taip, iš dalies dėl to išsivysto tolerancija. Tačiau priežasčių yra daug daugiau, ir mes negalime iki galo suvokti svarbios jų dalies. Vis dėlto yra menkai patvirtintų įrodymų, kad tolerancija sumažėja po ilgos (iš tikrųjų ilgos) pertraukos vartojant ir (arba) vartojant tam tikrus farmakologinius vaistus, pavyzdžiui, memantiną. Pasikartosiu, tai net ne moksliniai duomenys, o greičiau atskirų žmonių atsiliepimai po eksperimentų su savimi.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Su tuo sutinku 100 %, konkrečiai kalbėjau apie kokainą, kuris yra cheminė medžiaga. Skaitydamas tai, ką parašiau, turėjau aiškiau tai pasakyti, tačiau nepaisant to, priklausomybės, praleistas vartojimas ir tolerancija yra įdomūs dalykai, apie kuriuos nepakankamai galvojama ir kuriems aptarti neskiriama pakankamai laiko. Neseniai po 25 metų vartojimo nustojau vartoti nikotiną, tai buvo mano penktasis bandymas, šį kartą atrodė, kad net nebandžiau mesti, tiesiog nustojau. Tai verčia mane susimąstyti, kad priklausomybė yra 50 % žmogaus būklės problema.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ar aš tai neteisingai perskaičiau? OP nerimauja dėl to, kad gali išprotėti. Kaip ir problemos, kurias u gauna nuo pyros. Jam nerūpi tolerancija.

Jei aš ne neteisingai perskaičiau, patarčiau jums kreiptis į psichiatrą ir rasti neuroleptiką, kurį galėtumėte vartoti, jei ur gaunate super maniakinę būseną, arba vartoti, kol jūsbtske pertrauka šis antrasis variantas bus sunkus aš vartoju tuos pačius vaistus kaip ir jūs, ir aš negalėjau sustabdyti Ritalino ir nebent il broke kokaino dar sunkiau), jei šie vaistai daro jus pduchotic kreiptis profesionalios pagalbos (bet aš patarčiau jums saugoti tai nuo wholever is writinhng ur Ritalin skripto pirkti, tai priklauso nuo jūsų)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Taip, diskusija pasislinko tolerancijos link, tačiau norint pateikti OP bent apytikslį atsakymą į bylą, reikia daugiau informacijos. Bendrąja prasme, žinoma, verta eiti pas gydytojus, būti ištirtam ir galbūt vartoti vaistus. Tai akivaizdžios rekomendacijos.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
paracelsus ar manote, kad bpc 157 gali man padėti?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
BPC 157 yra labai įdomi ir potencialiai perspektyvi medžiaga. Tačiau atliekant tyrimus ji demonstruoja poveikį, kuris, kiek supratau, yra priešingas jūsų prašymams. Taigi BPC 157 gali neutralizuoti su dopaminu susijusio nigrostriatinio neurono pažeidimo, dopamino pūslelių išsekimo, dopamino receptorių blokados ir sumažėjusio dopaminerginio aktyvumo pasekmes. Visos šios sąvokos rodo ypatingą skrandžio peptido sąveiką su dopaminergine sistema ir BPC 157 gebėjimą neutralizuoti kenksmingo veiksnio poveikį centrinėje dopaminerginėje sistemoje, o per dopaminą - ir sąveiką su kitomis sistemomis. Be to, BPC 157 veikia kitas neurotransmiterių sistemas. Sunku nuspėti, kaip Jūsų neurochemija reaguos į jo vartojimą.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Per 3 metus vartojau daug kokaino, ritalino ir kreko, o dabar jaučiu tarsi atvirkštinę toleranciją su doopaminerginių receptorių sensibilizacija, patiriu psichozės epizodus, kai dozė mažesnė nei anksčiau, kaip manote, ar memantinas gali išspręsti mano problemą? skaičiau keletą straipsnių, kuriuose teigiama, kad gali padėti dopamino agonistai, bet aš norėjau medžiagų, kurios atstatytų mano receptorius
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ar galite nurodyti, kaip pasireiškia psichozės epizodai? Kaip tiksliai keitėsi dozės? Ar turite kokių nors psichiatrinių diagnozių? Jei patogiau, galite parašyti man į privačias žinutes.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
ar manote, kad bpc 157 gali man padėti?
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketotifeno fumaratas ir difenhidraminas valo dopamino ir serotonino receptorius bei didina jų tankį.

Ketotifeno fumaratas 2 mg kiekvieną dieną prieš miegą
difenhidramino 50mg prieš miegą.

Po 1 dienos galite pajusti skirtumą gerdami paprastą kavą
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketaminas ir dekstrometorfanas stimuliuoja NMDA receptorius, didinančius dopamino ir serotonino jautrumą.

Norėdami sustiprinti poveikį, tiroziną galite derinti su stimuliatoriais.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
taip, bet manau, kad mano problema yra padidėjęs jautrumas tam tikruose smegenų taškuose, nežinau, kas yra geresnis jautrumą didinantis ar mažinantis preparatas, manau, kad bpc 157 gali man padėti
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
kodėl manote, kad bpc-157 būtų naudingas?
 
Top