Kaip išplauti pinigus 2 spustelėjimais

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Naudosime paprastą algoritmą, kuris reikalauja:
1) Jūsų juodoji kriptografija. (Tarkime, naudojate bitkoiną).
2) Tam tikros kriptovaliutų piniginės, turinčios apsikeitimo funkciją.
(Aš naudoju Trust arba Metamask)

1 ŽINGSNIS:
Iškeiskite savo juodąją kriptovaliutą į XMR žetonus.

2 ŽINGSNIS:
Siųskite savo XMR į kitą XMR piniginę (2 ar daugiau kartų).

3 ŽINGSNIS:
Sukurkite naują baltąją XMR piniginę ir siųskite čia visus turimus monero.

4 ŽINGSNIS:
Galutinius XMR žetonus iškeiskite į tai, ko jums reikia, pavyzdžiui, į bitkoinus.

Gerai! Dabar turite švarių bitkoinų iš nemokamų kriptovaliutų piniginių sąskaitų ir nedidelį komisinį mokestį.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Kaip tai yra pinigų plovimas? Jūs gaunate švarias "Monero" monetas, tačiau pinigų plovimo esmė yra ta, kad jūs gaunate tas monetas išvalytas ir į savo banką teisėtai.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Gausite aiškių žetonų (ne tik monero), taip pat galite nusipirkti virtualų cc, arba banko sąskaitą ir parduoti kriptovaliutas bestchange svetainėje.
Arba iškeiskite jį į grynuosius pinigus, mano sity galite parduoti savo kriptografiją už grynuosius pinigus, ginklus į ginklus.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Tarkime, kad visa tai padarėte ir pardavėte visas savo "Monero" monetas už grynuosius pinigus. Dabar turite 100 000 € grynųjų pinigų, o kaip dabar tie 100 000 € yra švarūs? Dabar jūs tiesiog turite 100 000 € grynųjų pinigų, sakydami, kad pardavėte savo monero monetas. Tai vis dar nėra švarūs pinigai.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
tai, kad bitkoinas gali sekti (blokų grandinės sandoris)
bet monero yra nerealu sekti, iš kurio adreso pinigai atėjo į jūsų, ir naudojant 2-3 xmr pinigines jūsų kriptografija tampa visiškai nesekama ir aiški, taip, ji iš niekur)
Ir jei parduosite savo kriptovaliutą po to, kai pasinaudosite mano metodu, gausite aiškius grynuosius pinigus NE TIKRUS, kaip kad gavote juos iš darbo
Jie bus aiškūs, kad juos gausite ne iš narkotikų
 

KonataEngy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
alternatyviai, tiesiog nesusiekite savo veiklos, susijusios su vaistais, su kriptografija.
ir tiesiog naudokite kriptografijos maišytuvą tam pačiam dalykui atlikti

Moneros gana saldus, bet jos nėra prakeikta pinigų plovykla
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
bent jau jos geriausia alternatyva bitcoin maišytuvai
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nėra 100 % teisinga sakyti, kad jis yra išplaunamas po jūsų žingsnių :)

Tai greičiau būtų "jūsų monetų nuasmeninimas", o ne jų plovimas - tačiau tai greitas ir naudingas metodas!

Tam aš nenaudoju piniginių apsikeitimo variantų, o naudoju kelių piniginių sistemą ir perkeliu monetas iš BTC į XMR per tokias paslaugas kaip Majestic Bank iš Kipro, naudodamas dvi skirtingas pinigines, todėl saugiau, jei nuo pirmojo žingsnio naudojate specialią XMR piniginę savo XMR.

Norint jas išplauti, reikėtų įvesti šias monetas kaip švarius grynuosius pinigus į savo verslo / asmenines sąskaitas.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@KokosDreams, jis teisus.

Tai neturi nieko bendra su pinigų plovimu.

Su geriausiais linkėjimais
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tai galėtų būti pirmas žingsnis, jei kriptovaliutomis būtų plaunami pinigai.

Priešingu atveju tai tiesiog įvardyčiau kaip kriptovaliutų "nuasmeninimą".

VMRXsahJtI
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Dėkojame už diskusiją!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Kalbant apie anonimiškumą, man patinka naudoti "Wasabi Wallet" maišytuvą, o tada prekiauti XMR. @HEISENBERG kažkur čia turi puikų rašinį apie "Wasabi". Ji naudoja TOR ir turi įmontuotą BTC maišytuvą.

Turėti savo pinigus ir galėti juos teisėtai išleisti be rūpesčių yra sunkioji dalis.

Priklausomai nuo to, apie kokią sumą kalbate, galėtumėte padaryti kažką panašaus:

Sukurkite "oficialią" verslo piniginę ir siųskite jai anoniminius "mokėjimus" iš atsitiktinių piniginių, kurių vėliau atsisakysite. Vadinkite save Darknet saugumo konsultantu ir sukurkite įsivaizduojamiems klientams užsakytų valandų įrašus, kurie atitinka mokėjimus. Tada naudokite šias sąskaitas faktūras savo mokesčiams pateikti.

Jei valdžia paprašys, tiesiog pasakykite ką nors panašaus į... "Atsižvelgiant į pavojingą kai kurių klientų pobūdį, mano įmonės politika yra niekada neprašyti ir nepriimti iš klientų jokios informacijos, kuri išeina už klausimo, dėl kurio buvau pasamdytas konsultuoti, ribų." "Anonimiškumas taip pat labai svarbus mano saugumui, jei sužinočiau apie nusikalstamą veiklą, apie kurią esu daugiau nei profesionaliai įpareigotas pranešti atitinkamoms institucijoms."

Aš taip ir daryčiau, bet esu kriminalinis genijus. Net neįsivaizduoju, ką darytų kas nors kitas.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ačiū, kad dar kartą nukreipėte mane Vasaros piniginės link!

Visiškai apie ją pamiršau, būtinai ją išbandysiu ir pradėsiu naudoti!


Manau, kad šią idėją galima įgyvendinti kūrybiškiau.

Kodėl turėtumėte užmaskuoti klientų mokėjimus kaip teisėtus mokėjimus, kad paskui iš jų sumokėtumėte mokesčius, ir naudoti alibi, kad esate "darneto saugumo konsultantas", o tai reiškia, kad iš tiesų veikiate darknete ir noriai remiate nusikaltėlius, iš esmės pripažįstate, kad jūsų pinigai galimai gaunami iš neteisėtų šaltinių, net jei patys nepadarėte nusikaltimo... Turiu omenyje, kad tikriausiai nesate teisininkas ir tai vis dar darknetas :D Tiesiog palikite darknetą nuošalyje ir pabandykite pagalvoti apie tikrą netikrą verslą, kad galėtumėte plauti pinigus, jei tai turi būti verslas.

Protingesnis variantas, jei norite išlikti kriptosferoje, yra anonimizuoti savo monetas jas gavus ir tada nusiųsti į naują karštą piniginę, kurią būtų galima panaudoti kažkam iš jūsų įsigyti, pavyzdžiui, NFT ar kitokios formos produktą / turtą, kurį tam tikromis aplinkybėmis būtų galima parduoti skaitmeniniu būdu ir neapmokestinti.
Kitos galimybės būtų paskirstyti kapitalą į paties sukurtą netikrų įmonių tinklą, kurį būtų galima naudoti paslaugoms iš jūsų įsigyti.

Galima sugalvoti ir daugiau alibi, kurie neturi nieko bendra su darknetu.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Prieš komentuodamas toliau, noriu nedviprasmiškai ir oficialiai pareikšti, kad nesu įsitraukęs į JOKIĄ nusikalstamą veiklą ir kad kiekvienais metais man tenka didelė garbė uoliai deklaruoti KIEKVIENĄ pajamų centą. Nes būtent šiuo veiksmu, nors ir menku ir nereikšmingu, palyginti su daugeliu valstybės mums suteiktų palaiminimų, galiu nuoširdžiai išreikšti savo didžiulį dėkingumą ir išdidžiai įnešti savo kuklią dalį, kaip ir yra kiekvieno laimingo ir lojalaus piliečio pareiga!

NFT išpardavimas veikia, bet kiek laiko dar reikės laukti, kol jie pabandys ką nors daryti?

Kelių bendrovių reikalas yra daug sunkesnis nei anksčiau, ir atrodo, kad tai reikalauja daug darbo ir teisinių sąskaitų.

Man vis dar labiau patinka savasis, bet jis tikrai labiau pritaikytas JAV.

Daug nusikaltėlių (pradedant Al Kapone) nėra suimami už savo nusikaltimus. Iš tikrųjų jie sodinami už mokesčių vengimą, nes dažnai policija negali įrodyti nusikaltimo, bet mokesčių inspekcija gali įrodyti, kad jie vengė mokėti mokesčius už savo grobį. Kita svarbi detalė yra ta, kad IRS negali atskleisti jūsų mokesčių deklaracijų turinio be federalinio teisėjo pasirašyto orderio. (Štai kodėl taip ilgai užtruko gauti Trumpo).

Geriausia yra tai, kad du klausimai, kurie suklupdytų daugelį pinigų plovimo schemų, turi integruotus atsakymus, į kuriuos nereikia jokių įrodymų, išskyrus greitą paaiškinimą!
  1. Galimybė parodyti, kas ir iš kur gavo pajamų. Aš juos pateikiu, tik jie yra anoniminiai. Daugeliu atvejų jie tikrai to siektų, bet šiuo atveju anonimiškumas akivaizdžiai yra normalus ir vienintelis saugus būdas vykdyti verslą
  2. Mokesčių inspekcijai įtartina, jei jūsų verslas dirba su daug kriptovaliutos. Tačiau šiuo atveju auditoriui akivaizdu, kad kriptovaliutos yra vienintelis praktiškas būdas vykdyti verslą.
Dar vienas dalykas, kuris man patinka, yra tai, kad tai gali būti abipusiai naudinga. Kai auditorius supras verslą, jis patikės viskuo, ką jam pasakysite, bet vis tiek toliau kapstysis. Jis ir toliau kasinės, nes yra funkcinis didžiulės biurokratijos sraigtelis ir turi ką nors rasti, kad parodytų savo viršininkui, jog yra vertingas. Taigi, kadangi viską kontroliuojate, tiesiog numeskite jam mažą kaulą ir jis nustos kasti. Jis taip pat sutiks su jumis, kad tai buvo neapsižiūrėjimas, po to, kai pasakysite jam, koks jis protingas, nes jūs to net nepastebėjote.

Ką manote?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Gražu, ilgas atsakymas :)

Leiskite pasinerti į jį!

Jūs esate labai kilnus pilietis :D :D

Jie patys sau išsikasė kapą kovodami su kriptovaliutomis / NFT.

Kol jie nedeklaruoja NFT vertybiniais popieriais, tol tai gali tęstis jurisdikcijose, kurios tam tikromis aplinkybėmis leidžia neapmokestinamą NFT pardavimą.
Net jei JAV, ES ar kitos valstybės turėtų kovoti su šia pinigų plovimo schema, neabejotinai liks keletas neteisėtų jurisdikcijų, kuriose tai ir toliau bus įmanoma!

Ir net jei jie su tuo kovos valstijose, paskelbdami NFT saugumu, tai bus nuostabus pokytis kriptografijos pramonei, todėl iš tikrųjų būčiau patenkintas abiem rezultatais!


Tai tikrai yra ir taip pat turėtų būti :) Nieko nėra lengvo, o pinigų plovimas per įmones yra privilegija, kurią reikia užsitarnauti.

Čia taip pat kiltų klausimas - ar suma, kurią reikia išplauti, yra viena didelė suma, kurią reikia išplauti per vieną kartą, ar tai veikiau pasikartojanti suma, kurią reikia plauti dažnai. Pirmuoju atveju "įmonės modelis" yra vertinga galimybė, o antruoju atveju tikrai reikia daugiau įgūdžių ir žinių!


Aš nieko negaliu pasakyti, nes nesu JAV pilietis, visi mano nerimo signalai tiesiog subliuško, kai užsiminėte apie pajamų iš darkneto deklaravimą kaip faktines pajamas iš darkneto, bet todėl iš esmės teisėto darbo rezultatus.


Tai neabejotinai drąsus metodas ir jam reikia šiek tiek drąsos, tai tikrai!

Iš pirmosios vietos supratau, kad tai veiks, bet gali sukelti įtarimų, kuriuos būtų galima pašalinti naudojant geresnius įrašus ir neperšaunamus alibi. Vis dėlto būtent drąsumas man smelkiasi po oda, įžūlumas susieti savo asmenybę su tamsiuoju žiniatinkliu :D Tačiau dažnai tokie metodai kelia mažiau įtarimų nei kiti metodai, kuriais bandoma sugalvoti istoriją, kurios niekada nebuvo.

Dažnai vertinga galimybė į melą įtraukti dalinę tiesą, kad būtų lengviau meluoti, taip pat kad melu būtų lengviau patikėti.

Pavyzdžiui, tarsi jie pagalvotų "o kas, jei tos kriptos yra iš darkneto?", o jūs prisipažintumėte, kad jos iš tikrųjų yra, bet teisėtos :D


. Dabar, kai daugiau apie tai pagalvojau, iš tikrųjų manau, kad tai iš tiesų geniali idėja!

Reikia, kad kas nors, kas visiškai supranta, į ką jis įsitraukia!

Jūs eikite, pone, aš tam pritariu :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Taip pat įdomus faktas, bet tai tiesa! Būtent čia ir yra skirtumas tarp tikros gangsterio ir nusikaltėlio... gangsteris (kaip mes jį įsivaizduojame iš filmų) randa būdą, kaip tas neteisėtai gautas pajamas įvesti į teisinį pasaulį, ten jas panaudoti verslui / nekilnojamajam turtui ar turtui, o nusikaltėlis lieka šešėlyje.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Tai buvo smagus pratimas.

Problemų, kurias nurodėte, tikrai yra, bet jei sugebėsite jas įveikti iš pirmo karto, tikriausiai vėliau problemų nekils.

 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tai buvo išties smagus užsiėmimas!

Tai tiesa, ką sakėte :D Išlikite saugūs!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Atsiprašau, kad pasileidau ir paspaudžiau post mygtuką nebaigęs. Čia yra tai, ką ketinau paskelbti.

@HEISENBERG Jei matote tai, ištrinkite nebaigtą pirmiau. Ačiū

Tai buvo įdomus pratimas.

Problemos, kurias nurodėte, tikrai yra, bet jei galite jas įveikti pirmą kartą, vėliau tikriausiai neturėsite problemų.


Dvi pastabos...
  1. Manau, kad ši idėja geriausiai tinka 200 000-350 000 USD per metus ar mažiau, nes tai yra aukšto lygio kibernetinio saugumo konsultanto diapazonas, ir tai nekeltų vėliavų
  2. Jei esate drausmingas, galėtumėte dirbti su didele suma, tiesiog po truputį ją išskaičiuodami
Didžiausia nauda, mano nuomone, yra ta, kad galiu laisvai leisti pinigus nesijaudindamas. Po velnių, tikriausiai galėtumėte be problemų išleisti iki 500 000 JAV dolerių, tačiau viršijus šią ribą tampa akivaizdu, kad išleidžiate daugiau, nei deklaruojate.


Pagalvojus apie visą darkneto klausimą, kurį iškėlėte, tikriausiai būtų gera idėja nuo to laikytis atokiau. Tačiau negalėtumėte būti konsultantu, nes konsultantai dirba bendrovėms, kurių veiklą gali stebėti.

Manau, kad pagrindinis tikslas yra turėti klientų, su kuriais negalima lengvai susisiekti. Atrodo, kad būtų pakankamai gerai turėti klientų iš mažiau modernizuotų regionų (Afrikos, Pietų Amerikos ir kt.) arba nebendradarbiaujančių šalių (Rusijos, Irano ir kt.). Taigi, gal teigiate, kad padedate užsienio verslininkams mokytis JAV/ES kultūros ir verslo normų? Šventas šūdas! Man tai patinka!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ak, malonu :D. Maniau, kad paskutine tavo žinute mūsų malonus pokalbis jau baigėsi!

Tai iš tiesų smagus užsiėmimas ir man visada patinka mąstyti apie tokias sudėtingas mintis.

Aš irgi taip manau, bet tai nereiškia, kad tikrai reikia gelbėtis po to, kai jis vieną kartą praėjo. Tokiai operacijai įtakos gali turėti daug kitų veiksnių, pavyzdžiui, LE tyrimai jūsų atžvilgiu dėl kitų aferų, jūsų verslo masto mažinimas ir todėl daugiau SEC ar kitų įtarimų jūsų atžvilgiu.

Manau, kad nėra jokių apribojimų, kaip tai galima padaryti, tai priklauso tik nuo to, kaip :D

Kalbant apie tai, kaip, galvojant apie darkneto temos įtraukimą į pasakojimą, būtų lengviau paaiškinti, kodėl pajamos būtų gaunamos iš kriptovaliutų, o nukrypstant nuo šios temos vis tiek reikėtų tam tikra forma išviešinti visus mokėjimus, nes tada faktas, kad jie būtų gaunami iš darkneto, galėtų būti laužtas iš piršto. Tai sutaupyti pasakyti, kad tai būtų sunkiau, bet saugiau, manyčiau.

Velnias, kad yra laukinis.

Tikri asmenys, su kuriais galima susisiekti, jei "kažkam" kiltų klausimų. Kadangi tai yra paslaugomis pagrįstas verslas, labai lengva sukurti neapmokestinamą teisinę struktūrą, taip pat gali praversti LLC. Sutaupyti mokesčiai leistų atlikti labai patrauklius mokėjimus netikriems klientams. Siekiant dar labiau paslėpti tapatybę, LLC galėtų priklausyti kitai LLC, veikiančiai kitoje jurisdikcijoje, kurioje galioja dvigubos mokesčių sutartys su pirmosios LLC jurisdikcija.
Taip pat galima, kad ši struktūra priklausytų anoniminiam patikos fondui ir taip dar labiau paslėptų tapatybę.

Juokinga apie tai pagalvoti :D
 
Top