kaip pagaminti kanabinoidų popierių nepaliekant dėmių 4-5 gramai už puslapį (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bandau į 100% medvilninį popierių pridėti 4-5 g 5cl-adb nepalikdamas dėmių, bet tai pasirodė labai sudėtinga kas nors, kas turi šio metodo patirties?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ką tik bandžiau padaryti 2 gm viename A4 formato puslapyje ir ta pati problema. Ar 5cl-adb-a galima padaryti kristalais? Priešingu atveju, kaip jis purškiamas ant popieriaus, taip pat ir mirkomas (man reikia daryti puslapius ir knygas).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Yra privatus metodas, kaip tai sėkmingai padaryti net tokiems nesąmoningiems kiekiams, pavyzdžiui, 5 g - Bent jau privatus įmonėje... jį gana paprasta išsiaiškinti, bet kadangi jis buvo laikomas paslaptyje, galiu tik pasiūlyti parduoti jo metodą, jei patys jo nesugalvosite - jei tai prieštarauja kokioms nors taisyklėms, praneškite man. ačiū.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Yra privatus metodas, kaip tai sėkmingai padaryti net ir tokiems nesąmoningiems kiekiams, pavyzdžiui, 5 g - Bent jau privatus įmonėje... jį gana paprasta išsiaiškinti, bet kadangi jis buvo laikomas paslaptyje, galiu tik pasiūlyti parduoti jo metodą, jei patys jo nesugalvosite - jei tai prieštarauja kokioms nors taisyklėms, praneškite man. ačiū Kiek .. nes tai noriu žinoti
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Man reikia žinoti, kaip purkšti ir mirkyti. Dėl puslapių ir knygų puslapių. Jokių spalvos pokyčių. Taip, mes neturime čia pardavinėti ar pirkti iš nepardavėjų, arba derėtis dėl sandorių tarpusavyje už rinkos ribų su kitais nepardavėjais, taip pat nemanau, ir man patinka ši rinka, nerizikuoju, kad būsiu išmuštas iš vėžių. Bet aš tik informuoju jus, nes jūs paklausėte, aš nesu modas, aš nieko nevaldau!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Žinau, kad tai paminėjau savo pranešime galimiems modams ar administratoriams, kad neatrodytų, jog im pardavinėju šūdą iš oro. ir yra procedūros žingsnis, kuris niekur neaptariamas, bet visiškai pašalina dažymą - kurį aš pasiūlyčiau - ir aš nesu atsitiktinis asmuo, su kuriuo dirbau su Skrydžiu iki jo arešto, taip pat žinomas čia dirbantiems darbuotojams :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Neturiu ką pridurti, kalbant apie faktinę pagalbą, bet manau, kad gana kvaila bandyti iš ko nors imti mokestį už tokį paprastą dalyką kaip kalėjimo lapų pamerkimas.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Im atsiprašau, tai buvo vidinis įmonės metodas, kurį naudojome, kad padidintume tūrį, kurį lakštas gali nešti be jokio dažymo, ir kuris daugeliui žmonių uždirbo daug pinigų, todėl buvo parduodamas tik privačiai, nenoriu nemokamai dalytis mūsų naudojamais vidiniais metodais.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Jei kas nors žino, kaip tai padaryti, susisiekite su manimi, mielai apsikeisiu informacija
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Praskieskite savo noidą acetonu (4 g 200 ml). Įmerkite puslapį ir leiskite kelis kartus išdžiūti, kol gaminys baigsis. štai kaip tai daroma.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
Susisiekite su manimi, aš jums padėsiu, kad
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Įpilkite 5 g į 50 ml acetono, tada apipurkškite puslapį ir leiskite išdžiūti, tada apipurkškite kitą puslapio pusę ir leiskite išdžiūti kartokite šį procesą tol, kol baigsis purškalai. Stenkitės purkšdami per daug neįmirkyti popieriaus
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Aš ketinu purkšti ant pelkės lapų, baigiau 5-CLADB , 1 gramui kiek ML acetono turėčiau naudoti?
Koks 5-CLADB ir acetono santykis vidutiniam vartotojui... prašau, padėkite vadovauti šiuo klausimu
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Ar kas nors baigė kanabinoidus? Atrodo, kad ši svetainė skirta tik spordui ir metamfetaminui
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Spausdinti virš jo paprasta balta spalva
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Norėdami užtepti didesnį produkto kiekį, naudokite didelio tankio popierių. Papildomą produkto kiekį galite ištrinti. Kaip apskaičiuoti vieno lapo dozę, galiu pasakyti.
Noids yra vienas pagrindinių mano mėgstamiausių produktų, todėl nemanykite, kad svetainėje kalbama tik apie stimuliatorius ir euforikus. Jei kas nors domisi dalykais su noidais, parašykite man.
 
Top