Question kaip pasigaminti kreką

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
taigi, jei turiu 28 g kokaino, kiek reikia įdėti sodos bikarbonato? ar geriau naudoti mikrobangų krosnelę, ar viryklę? kuo skiriasi maisto gaminimas mikrobangų krosnelėje ar viryklėje? ar kas nors gali mane pamokyti, kaip žingsnis po žingsnio gaminti maistą ant viryklės?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Skirtumas tarp mikrobangų krosnelės ir viryklės yra tas, kad viryklė įkaitina keptuvę, kuri šildo vandenį, o šis kaitina reagentus. Mikrobangų krosnelėje reagentai ir vanduo vibruoja, o dėl trinčių molekulių trinties susidaro šiluma. Mikrobangų krosnelėms reikia daug mažiau laiko reakcijos energijai pridėti. Tai yra blogai. Tai blogai todėl, kad kokainas deprotenduos gerokai anksčiau, nei vanduo bus pakankamai karštas, kad ištirptų pagrindas. Dėl to mikrobangų krosnelėje gaminamas miltelių pavidalo krekas nėra pasaulio pabaiga, tik nepatogu.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Įpilkite 30 % šukuotinių miltelių, įpilkite karšto vandens vonią ir nuolat maišykite, kol jie ištirps ir iš aliejaus išsiskirs aliejus, įpilkite užšaldyto vandens ir atvėsinkite, tada ištraukite džiovinimui ore. Tai vienuolikos žmonių lavonas mano šalyje.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
noicee
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
taip, viršininke, aš esu labai jaunas, ar turite kokių nors gerų būdų mane išmokyti, pavyzdžiui, pridėti, kas daro rūkymą galingesnį ir produktyvesnį,
kartą žiūrėjau dokumentinį filmą, kuriame žmonės pridėdavo tam tikrų ingredientų, kad gaminį išvirtų labai stipriai, bet jau seniai pamiršau

taip atrodo išvirtas

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Atrodo gerai bro, aš pats to negaminu, nors !! Geras darbas, žmogau
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ko gero, turėčiau pridurti. Daugybei žmonių, kurie, be abejo, atsitiktinai pateks į šią temą, pasakysiu, kad visi mano pažįstami naudoja 30 % w/w kokaino ir natrio bikarbonato. Ar veiks 25 %? Man taip. 35%? Tai veikė ir anksčiau. Žiupsnelis ar du? Aš taip dariau ir anksčiau. Tai kodėl? 30%? Tikrai nežinau, taip mane mokė. Kartą apskaičiavau stechiometrinį kiekį ir gavau, kad 25 % yra teoriškai tobulas kiekis, darant prielaidą, kad turite gryno kokaino ( neįmanoma apskaičiuoti nežinomų produktų nežinomų kiekių mišiniui
Kokaino HCL mole yra mole kokaino ir mole HCL. Mums rūpi tik HCL
HCL molis = 36,5 g
NaHCO² molis=84,0066 g
Kokaino HCL molis=339,82
84.0066/339.82=
.247209 /1
24,7209%
 
Top