Question Kaip mesti 4mmc (priklausomybę)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Aš pradėjau vartoti 4mmc maždaug prieš metus, anksčiau vartojau kartą per savaitę, dabar vartoju 2-3 kartus per savaitę, neturiu priklausomybės nuo 4mmc, manau, kad esu pusiaukelėje, bet noriu visiškai jo atsisakyti, pavyzdžiui, dabar dienomis po 7-8 val. vakaro jaučiu potraukį 4mmc, jaučiu, kad kūnas to prašo, žinau, kad galiu visiškai jo atsisakyti, kol tai netapo rimta, prašau, duokite man kokį nors patarimą, kuris padės man mesti.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
gerai drėkinkitės ir miegokite, mankštinkitės, raskite ką nors, kas jus domina, kad galėtumėte tam skirti laisvalaikį, nevartokite nieko psichoaktyvaus, net nikotino ar alkoholio, nes tai gali sukelti jausmą, kad "vienas kitas smūgis yra gerai"
būkite pasirengę abstinencijos priepuoliams ir atminkite, kad dauguma jų yra psichologiniai.
kai tik pradės trūkti adrenalino ir serotonino, prasidės sunkus metas, kurį turite įveikti, kad ir kas nutiktų.
galite šiek tiek pakelti dopamino lygį vartodami gerus kiekius alyvuogių aliejaus.
serotonino išsekimo atveju vartokite 5-HTP papildą, derinkite abu preparatus, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.
stebėkite savo kraujospūdį, jis gali sumažėti / padidėti iki kenksmingo lygio, norėdami padidinti, jei per mažas, valgykite druskos, norėdami sumažinti, jei per didelis, valgykite česnako.
mefedroną vartojau labai per daug specialiai, kad ištirčiau jo gelmes, ir galiu pasakyti, kad šalto kalakuto vartojimas nėra didelė bėda, tik reikia į tai žiūrėti rimtai.
Sėkmės, broli / sese, jūs turite tai.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Broli, ar galite man padėti su 2b4mp sinteze?
 
Top