Kaip saugiai užsisakyti pirmtakus / įrangą?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ar turėčiau naudoti netikrą vardą? Tikrai negaliu naudoti jokio kito adreso, išskyrus savo namų adresą, bet ar saugu naudoti savo namų adresą? Ar būtų svarbu, jei paprastus stiklinius indus (ąsočius, kolbas, refliukso kondensatorius ir kt.) pirksiu "eBay" arba "Amazon"?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Stiklo indai nekelia nei rūpesčių, nei yra nelegalūs, todėl manau, kad viskas gerai. Be to, nesu tikras, ką šiuo atveju turite omenyje sakydamas "prekursoriai", bet jei turite omenyje, pavyzdžiui, junginius, kurie pagal įstatymus priskiriami prekursoriams, daugumos jų negalėsite nusipirkti, nebent turėsite mulą chemijos įmonėje, kuri gali jų jums gauti. Be to, prekursorius gali gaminti ne bet kuri chemijos įmonė. Paprastai jie parduodami tik, pavyzdžiui, farmakologijos įmonėms. Negalite tiesiog užsisakyti pirmtakų be licencijos. Be to, jei užsakote chemines medžiagas, nenaudočiau netikro vardo. Būtent dėl tokių dalykų pateksite į stebimų asmenų sąrašą - naudodami netikrą vardą ir užsakydami savo adresu. Policininkams tai skamba taip, tarsi kažką slėptumėte. Raskite teisėtą bet kokių užsakomų cheminių medžiagų panaudojimo būdą. Jei būsite apie tai paklaustas, tiesiog pasakykite tai.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ačiū už patarimus. Kalbant apie jūsų klausimus - sakydamas pirmtakai turėjau omenyje tokius dalykus kaip acetonas, izopropanolis, natrio hidroksidas ir pan. Daiktus, kurių man reikėtų amfetamino sintezei. eBay radau daug šių cheminių medžiagų sąrašų ir tiesiog pagalvojau, kad tikrai būtų įtartina, jei kas nors jas nusipirktų.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mano žiniomis, net jei mokate kreditine kortele, jūsų bankas negali matyti, ką tiksliai ir iš kurio pardavėjo užsisakėte, su sąlyga, kad prekyvietė arba mokėjimo paslaugų teikėjas (trečiosios šalies interneto portalai, kuriuos kai kurios svetainės naudoja mokėjimui apdoroti, paprastai esate nukreipiami į atskirą puslapį, kuriame įvedate savo kreditinės kortelės informaciją) nepateikia šios savanoriškos papildomos informacijos, kuri nėra būtina mokėjimui atlikti. Tokios prekyvietės, kaip "Ebay", arba pagal taisyklę bet kokios Kinijos kilmės prekyvietės jos neteikia. Jei užsisakote ten, mokėjimas pirmiausia siunčiamas į turgavietės sąskaitą, o paskui ji jį persiunčia pardavėjui, t. y. jei užsisakote ką nors "įtartino", pavyzdžiui, cheminių medžiagų, jūsų bankas negali matyti, kad iš tikrųjų užsisakėte cheminę medžiagą, o tik tai, kad užsisakėte ką nors iš "Ebay".

Tačiau pakuotė priklauso nuo pardavėjo! Užsisakyti nelegalių daiktų yra rizikinga, ypač kai siunčiant siuntinį kertamos jurisdikcijos (kai siuntinys keliauja iš ES į JAV arba atvirkščiai) - tokiu atveju jį tikrina muitinė. Jei etiketėje nurodytas nelegalios cheminės medžiagos pavadinimas, jie ją konfiskuoja. Taip pat ir tada, kai ją atpažįsta arba kai skenuojant pakuotės turinys apskritai atrodo įtartinas. Nepaisant to, iš savo patirties žinau, kad cheminių medžiagų pardavėjai gana gerai ženklina pakuotes kaip ką nors kita, kad išvengtų įtarimų. Jie tai daro net ir su legaliomis cheminėmis medžiagomis. Jei vengsite akivaizdžiai įtartinų pardavėjų ir prekyviečių, viskas turėtų būti gerai. Galite paklausti šiame forume, paprastai kas nors, kas jau užsisakė iš ten, gali patikrinti teisėtumą. Aš pats niekada neužsisakinėju cheminių medžiagų ne iš savo bendrosios jurisdikcijos ir niekada neturėjau problemų dėl to, kad taip dariau.

Nenoriu jūsų peikti dėl tokio nereikšmingo dalyko, bet jūsų paminėtos cheminės medžiagos nėra "prekursoriai". Prekursorius - tai cheminė medžiaga, kuri yra pagrindinis statybinis blokas galutinėje arba priešpaskutinėje sintezėje (sudėties, kurią sudaro funkcinės grupės ir atomai, išdėstyti tokiu būdu, kuris tiesiogiai taikomas neteisėtų junginių sintezėje). Prekursorius paprastai pakeičiamas (išplečiamas arba sumažinamas), kad būtų gautas nelegalus junginys. Tokie dalykai kaip NaOH ar IPA yra tirpikliai, kurie tik sukuria sąlygas, būtinas pirmtakui reaguoti. Skirtingai nei pirmtakai, jie paprastai gali būti keičiami vienas kitu ir duoti tokį patį arba panašų rezultatą. Tokie tirpikliai, turintys itin platų panaudojimo spektrą, paprastai yra legalūs ir visiškai neįtariami. Remdamasis patirtimi, rekomenduoju visada pasirengti bet kurios užsakomos cheminės medžiagos teisėto naudojimo paaiškinimą. Net jei vėliau tapsite įtariamuoju, galite išvengti baudžiamojo persekiojimo, jei padarysite taip, kad atrodytų, jog jas naudojote teisėtai.

Džiaugiuosi, kad tarp mūsų yra dar vienas slaptas chemikas. Mėgaukitės kelione. Sprendžiant iš jūsų klausimų, spėju, kad tik pradedate šią kelionę, todėl draugiškai patariu tikėtis, kad visko bus. Nemanykite, kad galite išvengti visų klaidų ar pasekmių. Jei neturėsite nerealių lūkesčių, negalėsite nusivilti, kaip aš sakau.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Aš matau ur atsakymus visada ,atsakydamas žmonėms.tiesiog FYI Manau, kad u padaryti labai gerą darbą, kad daug prasmės apie viską, ką aš mačiau iki šiol.im čia mokytis, todėl aš atkreipti daug dėmesio į viską, ką žmonės klausia ar sako..
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Džiaugiuosi, kad mano veikla jums kaip nors padėjo. Visada prisimenu laikus, kai pradėjau savo veiklą, ir prisimenu, kad norėjau, jog kas nors man pasakytų tokius atsakymus arba pateiktų gaires, todėl tai ir stengiuosi daryti.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Tai puikus žmogus! Aš taip pat pradedu nuo nulio.Tai buvo šiek tiek protu nesuvokiama, mano galva virsta košėmis nuo Vikipedijos ir msds duomenų kaupimo.Aš manau, kad dar apie 6 mėnesius pirksiu viską, ko man reikia, ir mokysiuosi, ir aš turėčiau būti? pasiruošęs išbandyti keletą mažų žingsnelių synth.lol.damn aš turėjau tai padaryti prieš 30 metų, žmogau! Lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Man šūdinai patinka, kaip laikui bėgant agreguojate įrangą. Iš pradžių tai tarsi mažas projektas, kai nori pasigaminti metamfetamino, bet paskui jis virsta elitine slapta laboratorija su įvairiausia įranga, kuri tiesiog pribloškia. Kai žmonės išgirsta slaptą laboratoriją, jiems į galvą ateina šūdinos pseudo metamfetamino laboratorijos, bet kai pažvelgi į savo laboratoriją, atrodo, kad ką? Ar tai išvis tikra? Kaip tai, kad ši nelegali laboratorija atrodo kaip legali...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Aš net nesu tikras, kad ketinu gaminti, cituoju, "metamfetaminą", arba net nesu pakankamai protingas. mano amazonos sąskaita išaugo per prakeiktą stogą, o aš remontuoju savo mažą erdvę, kad tilptų šūdas. bet kas gali sukelti priklausomybę, net ir be "norimo poveikio". aš apie tai galvojau daugelį metų ir įrodžiau, kad tai tiesa. jei pasakyčiau šį dalyką psichiatrui, jis man priklijuotų etiketę, kad man yra bogas nerimo sutrikimas.mano ketinimai yra labai sutelktas kryptimi, kad kiti greičiausiai nebūtų understand.as kiek tai, ką u sakė, galbūt artėjant laboratoriją iš daugiau aukštesnės būsenos proto daro dalykus daug teisėtus žiūrint, ne tikrai sure.one dalykas yra tikras, ne asilas skylės imasi mane į'' ne laivas scam''.granted''I dont turi produktą, bet im galimą kryptį link kažko! pamatyti savo atsakymą, jei u bus, į'' rudųjų ryžių sriuba'', u tada gali pamatyti mano varginantis dilema.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Beveik visus stiklinius indus ir laboratorinę įrangą pirkau iš "Amazon" ir šen bei ten kai kuriuos specialius daiktus iš "ebay". Daug metų buvau chemikas mėgėjas (mėgėjas), yra daug žmonių, kurie tai daro, jau nekalbant apie stiklo gaminius, kurie nekelia jokios grėsmės DEA, jie daugiausia dėmesio skiria cheminėms medžiagoms. Niekas niekada nesiteiravo apie tai, ką kada nors pirkau.

Bet kiek tai susiję su cheminių medžiagų pirkimu iš "Amazon"? Jie nepardavinėja nieko abejotino, todėl yra gana saugūs. Atrodo, kad "ebay" yra daug vidutiniškai nelegalaus šūdo, pavyzdžiui, jodo, kartais pasirodo LiAlH4 ar kažkas panašaus... Nežinau, kaip jums patarti. Tačiau esu gana tikras, kad viskas gerai. Manau, kad kai kurios bendrovės paslysta arba neturi to kartu, mano patirtis rodo, kad tai mažesnės bendrovės. Jos leidžia jums pirkti kažką, ką paprastai laiko kažkuo, ką jos parduoda tik įmonėms arba nesiunčia gyvenamosios vietos adresu. Pavyzdžiui, perkant bromoetaną reikia turėti licenciją beveik visur, kur buvau internete, bet po pakankamai paieškų radau tokią, kuriai nereikia licencijos arba kuri jos nepriskiria prie blogų chem.... ar pan. Pirkau jį iš jų tik vieną kartą ir neperku pakankamai didelio kiekio, kad ką nors išgąsdinčiau, todėl vargu ar kils problemų (pvz., 250-500 ml vieną kartą). Tačiau sunkius dalykus, tokius kaip DEA 1 sąrašo chemikalai ar kokia nors kita jūsų šalies organizacija, pamirškite....., jei gerai susintetinsite savo šūdą. Taigi, kai kalbama apie chemikalus, būtent tada turite būti strategiškesni....

Esu unikalioje situacijoje, man pasisekė, kad netoliese yra senosios mokyklos chemijos prekių parduotuvė. Jie daugiausia parduoda kolegijoms ir vietos įmonėms. Nuo tada, kai atsirado internetas, jos nėra labai paplitusios. Bet aš ten praleidau kelerius metus ir jie mane pažino kaip kiemo / mėgėjišką / mėgėjišką chemiką, o aš kurį laiką buvau teisėtas..... Taigi, kai atėjo metas man imtis įdomių dalykų, įsigyti vidutiniškai sudėtingų dalykų, tokių kaip natrio nitritas, natrio borohidridas ir net kalio permanganatas, buvo lengva, jie buvo tokie kaip "žinoma, štai, smagiai praleisk laiką, ką darysi šį kartą?" **įterpti gerai apgalvotą melą ir aprašyti reakciją, kuri būtų naudojama kokiame nors kvailiame koledžo lygio dalyke, dėl kurio atrodysi, kad tiesiog gaišti laiką kažkam asilui** .... Jūs rasite savo kelią.

taip pat perskaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte pagrindus. Jo iš 90-ųjų, bet požiūris vis dar pakankamai panašus, kad jis vis dar būtų tikrai aktualus.
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 
Last edited:

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ačiū, žmogau, pasidomėsiu ir pabandysiu rasti chemijos prekių parduotuvių. Ar esi JAV, nes įsivaizduoju, kad tokias parduotuves rasti lengviau nei ten, kur gyvenu Europoje.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
taip aš esu..... Kinija turi viską, nors... ypač stiklo indai. jie yra ebay daug..
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hey thanku for reply.boy i feel like a hellva idiot on forum but im here for the long haul.i dont give up for nothing when I get my head set on something.... im not sure if I should say this or not??.I maybe laughed off forum.lol.but my story is the ''''law took from me in 2011 something''' I needed to function.Gydytojai niekada neturėjo atsakymo, ir aš tiesiog praradau kantrybę su jų neišmanėliais.lol.im daug protingesnis už juos, bet nesu tikras, kad esu pakankamai protingas!.tik turiu teorijų, kokia tai buvo medžiaga, ir pastarieji metai buvo pragaras, bandant ''persekioti vaiduoklį, kas tai buvo!Aš perku medžiagą po vieną, bet, berniukas, šioje mano šalyje ji sunki. mano protas virsta košėmis nuo visų duomenų, kuriuos į jį įsiurbiu. juokas... Aš turiu tam tikrą metodą savo beprotybei, ką pirmiausia perku ir ką pirmiausia ištiriu.''''Ačiū už nuorodą man'''' aš skaitau viską šiomis dienomis!!!Aš galiu rasti cheminį mulą, kaip'' niekada miegoti'' įdėti jį, myliu šį terminą. mano amazon pirkimai išėjo beprotiškas žmogus...juokas galiausiai aš jaučiuosi kaip tikras asilas užduoti klausimus apie čia, aš labai maža žuvis Hellva didelis tvenkinys!!!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nustebtumėte, ką sugebėjo kai kurie žmonės, kuriuos laikyčiau idiotais. Turiu omenyje, kad net paprastas pseudo metamfetamino gaminimas yra gana įdomus ir sudėtingas chemijos požiūriu.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Reagentų įrangos pirkimas yra pagrindinė bet kurios laboratorijos užduotis. Tai labai svarbus darbo etapas, kuriame galite atkreipti specialių vaistų kontrolės tarnybų dėmesį. Reagentus ir įrangą galite užsisakyti Kinijoje arba įsigyti savo regione. Daug kas priklauso nuo šalies, kurioje dirbate. Artimiausiu metu pasistengsiu parašyti instrukcijas, kaip saugiai aprūpinti laboratoriją reikiamais reagentais ir įranga.
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, naujas narys, pirmas pranešimas.
britanijoje, nežinau, ar vis dar galima įsigyti ebay, kažkas mano pažįstamas nusipirko kalio nitrato, sieros miltelių, po 2 mėnesių - patrankų sprogdiklį.
Jis žiūrėjo youtube vaizdo įrašus apie juodųjų miltelių gamybą, o kadangi ingredientai buvo ebay, galvojo, kad niekas nežiūrės, nes jis pirko iš skirtingų pardavėjų ir jie buvo reklamuojami kitoms reikmėms.
kai užsisakė patrankų sprogdiklį, po savaitės į jo duris pasibeldė įvairios institucijos, pavyzdžiui, policija ir (arba) sprogmenų neutralizavimo tarnybos, ir rado 76 g juodųjų miltelių.
4 metai už sprogstamosios medžiagos laikymą!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 jei kontroliuojama
PMK 28578-16-7 nekontroliuojamas ar yra kontroliuojamas?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
is suppose than the 28578 is not controlled, but. i want too know if is safe to buy anyway this in US from ABio supplier or 2cb labs..etc. sodiumborohidide too. how many kilogramos or grams can ai but in US please if some one know this?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Daug kas iš to, ką perskaičiau pirmiau, yra faktiškai klaidinga, o kiti dalykai, mano manymu, yra neteisingi, tačiau tai yra nuomonė. Sakėte pirmtakai, bet jūsų sąraše buvo tirpikliai ir reakcijos. Gryną acetoną perku "Dollar General" už 3,50 JAV dolerio už 16 oz su grynaisiais pinigais Sieros rūgšties, druskos rūgšties, natrio hipochlorito, natrio hidroksido, ksileno, tululino, naftos eterioir daug kitų cheminių medžiagų galima nusipirkti grynaisiais pinigais aparatūros, automobilių dalių parduotuvėje ir "Walmart". Kai kuriuos iš jų gali tekti distiliuoti arba išgauti. Amazon DABAR pardavinėja nelegalius dalykus. Praėjusį mėnesį iš "Amazon" nusipirkau gramą harmalibe hcl. Jie turi ir stebimų prekursorių. Ebay ir Etsy taip pat pardavinėja kontrabandą. Nesiruošiu sakyti, kad tai saugu. Viską, ką galite, pirkite grynaisiais pinigais arba naudokitės iš anksto apmokėta debetine kortele.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Gana pigus! Mano šalyje 60 % galite gauti tik apie 15-20 JAV dolerių už litrą :( ir tikriausiai būsite įtrauktas į stebimųjų sąrašą.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Man įstrigo distiliuoti 30 % ar mažiau OTC acetono :( Tai nėra nei pigu, nei labai praktiška, bet yra tai, ką turiu...
 
Top