kaip siųsti marihuaną nesulaukiant, kad jus pagautų

ecoito

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, turiu klausimą, gyvenu Brazilijoje, turiu marihuanos plantaciją ir man reikia išsiųsti 500 g į vieną Brazilijos valstiją. Kaip ją išsiųsti, kad nesulaikytų? Valstybė, į kurią ketinu siųsti, eina per kitą valstybę, kurioje yra muitinė, ir ten yra rentgeno aparatai, šnipinėjimo šunys ir pan. Kaip siųstumėte, kad prekės nebūtų sulaikytos ar pan. Gal galite man duoti kokių nors patarimų, būčiau dėkingas Sveiki visi, turiu klausimą, gyvenu Brazilijoje, turiu marihuanos plantaciją ir man reikia išsiųsti 500 g į vieną Brazilijos valstiją. Kaip ją išsiųsti, kad jūsų nesulaikytų? Valstybė, į kurią ketinu siųsti, eina per kitą valstybę, kurioje yra muitinė, ir ten yra rentgeno aparatai, šnipinėjimo šunys ir pan. Kaip siųstumėte, kad prekės nebūtų sulaikytos ar pan. Ar galite man duoti kokių nors patarimų, būčiau dėkingas.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Jums padėtų vakuuminis sandariklis. Negyvenu jūsų šalyje, bet aš daryčiau taip, kad užklijuočiau piktžoles vienoje pakuotėje, tada vakuuminiu būdu užklijuočiau 3 kavos pakuotes. Manau, kad maža kava gali perimti bet kokį piktžolių kvapą
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Mano šalyje kiekviena parduotuvė turi savo slaptą metodą, net ir mano.
Niekas jums nemokamai nepasakys darbo metodo.
Kartais pašto darbuotojai yra nupirkti, kartais tai tik pardavėjo kūrybiškumas.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Taip pat reikia pagalvoti, kaip bus dėl tikslaus posto taško.
Cctv ir kt.
Ir net jei jūsų pakuotė bus apšaudyta, turite užtikrinti šio scenarijaus saugumą.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kolega, šiame forume yra tema
Kaip galima ''saugiai'' išsiųsti siuntinį
 

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Tarptautiniu mastu žolę siunčiau tiesiog vakuuminiu būdu užklijuodamas, nuvalydamas ją alkoholiu ir įdėdamas į kraftpopieriaus burbulinį pašto dėklą.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Vakuuminiu būdu jį sandariai uždarykite ir užmaskuokite kvapą.
 
Top