Hugbunteris yra šnipštas.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tik šūdo gabalas ir išdavikas galėtų girtis galintis arba turintis dox administratorių.

Taip, jo labiausiai tikėtina ir atsižvelgiant į tai, kad galėjau dox Pharoah su tam tikru lengvumu. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

Ir vyšnia ant viršaus? SU TAM TIKRU LENGVUMU. (Ar tai pasigyrimas?)

Atsakydamas į kur yra DeSnake:

Jis gyvas ir sveikas. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

Ir vyšnia ant viršaus? Kai kurie žmonės neatsargiai elgiasi su savo OpSec (Ar tai grėsmė?)

FUCK HugBunter.

Dauguma jo pranešimų yra pilni tokio šūdo, ir tai nėra normalu.

Jo kalbėjimas neaiškiais terminais ir tokie dalykai kaip "Aš ŽINAU KAŽKĄ, KO TU NEŽINAI" yra baisūs kaip šūdas ir tik parodo jo tikrąjį charakterį. Jūs taip nekalbate, taip neslepiate informacijos. Tai vadovėlinis manipuliatorių ir informatorių pavyzdys.

Net jei žmogus yra šiukšlių išėjimo sukčius, toks kaip DeSnake'as, niekada viešai nesakysi tokių dalykų, ypač kaip bendruomenės vadovas, toks kaip Dread. Jūs tik padedate LEA, o su LEA bendradarbiauja tik informatoriai.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Manau, kad pagarbiai nesutiksiu. Jis man patinka per tuos kelis kartus, kai bendravome
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Dread sistemoje yra per daug cenzūros, o Modai nėra patikimi
MODAI PROPAGUOJA DRUGS IR FENTANILO LACED GOODS, bet cenzūruoja ir BLOKUOJA nekenksmingus komentarus, skamba kaip teisėjas Dread ,

ironija, kai propaguojamas nelegalus šūdas, bet cenzūruojamas nelegalus šūdas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Tokios patirties kol kas neturiu "Dread". Žmonės kalba beprotiškus dalykus, žinau, kad aš taip darau. Atrodo, kad jis jaučia grėsmę ir brūkšteli savo gebėjimą atkeršyti.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
manau, kad youtube DoingFedTime turėjo kažkokių pretenzijų Dread, miner21 pažiūrėkite, ar galite susieti pirmiau pateiktą pranešimą su DoingFedTime youtube
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ar tikrai? Neprisimenu nieko iš FedTime, kas iš tiesų būtų kritikavę Drąsą. Ar galite man ką nors nurodyti, kad tai pamatytumėte?
 
Top