Esu naujokas ir noriu sužinoti, kaip apdoroti vaistą skopolaminą

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Girdėjau, kad skopolaminas yra labai veiksmingas vaistas ir gali litterly kontroliuoti žmones, šį vaistą sunku rasti, bet aš turiu augalą ir tai net nėra retas augalas problema ta, kad labai mažai žmonių žino, kokias chemines medžiagas naudoti, jei u padėsite man ill duoti šiek tiek jums išbandyti šį vaistą, prašau, padėkite man
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Aš irgi daug apie tai nežinau, tik pradėjau skaityti.

Bet kai kurie iš jų sukuria rudus miltelius, kurie jau yra pakankamai stiprūs, gryniausiu pavidalu tai balti milteliai, bet turiu pripažinti, kad niekada nemačiau šio malonaus narkotiko realiame gyvenime.

Remiantis keliais pranešimais, jis iš karto užmuša ir per sekundę esi apsvaigęs, po 20s-1min esi atviras bet kokiems pasiūlymams.

Nepamirškite, kad "gerųjų ir blogųjų" atskyrimo centras nėra sugedęs, todėl negalite tiesiog sakyti "nužudyk juos visus dabar" arba "perpjauk jam gerklę", turite naudoti teigiamas formuluotes, pvz. "lėtai įremk peilį jam į kaklą", ir turėtumėte labai konkrečiai formuluoti.

Vyriausybė dažniausiai jį naudojo kaip kankinimų pakaitalą, naudotą kaip tam tikrą "tiesos eliksyrą" tardymuose, tačiau "apmokytas naudotojas" tikriausiai galėtų tai tam tikru mastu įveikti.
Šiandien jis naudojamas daugumoje slaptų ir neteisėtų gov tardymų, nusikaltėlių ir, žinoma, kai kurie žmonės jį vartoja rekreaciniais tikslais, bet man sunku patikėti, kad kas nors galėtų mėgautis tokiu svaiginimu.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Tai nėra viskas, kas yra įveikiama. Laikykite tai lengvu #4 heroino kiekiu patyrusiems.
Nepatyrusiems - vienkartinė patirtis, panaši į masinį atsitiktinį 4 g MDMA suvartojimą, kai per visą patyrimą neleidžiama apsišlakstyti vandeniu.
Tamsiųjų tinklų rinkose vis dar yra pardavėjų, siūlančių šį narkotiką.
Vienas iš jų vadinasi Pendate.
Tas pats pardavėjas taip pat parduoda "tikrai" teks MDMA, DMT ir skopolomino gamybai.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Yra daugiau nei kelios vietos, kuriose legaliai prekiaujama internetu. JAV jis nėra kontroliuojama medžiaga. Jis neturi būti išgaunamas iš boružės medžio. Turėtų tikti bet kuris iš Datura augalų. Pavyzdžiui, Brugmansia Angel Trumpet augalai. Tai vienas gražiausių augalų, kokį tik kada nors turėsite. Ir namų šeimininkės, vedžiojančios savo šunis / kūdikius, nuolat jį giria.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Galite padaryti a contrbution į skopolamino gamybą.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tiesą sakant, daug vietinių Pietų Amerikos gyventojų ją vartoja rekreaciniais tikslais ir, matyt, galima tiesiog pasidaryti arbatos su žiedais ar šaknimis ir haliucinuoti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Esu beveik tikras, kad galite tiesiog pamirkyti jį vandenyje. Maceruokite jį, kelias dienas pamirkykite karštame vandenyje ir išfiltruokite augmeniją. Voila, skopolamino sriuba, pagardinta atropinu ir hiosciaminu tikriausiai. Įdomus dalykas, kurį turi šie Datura tipo augalai, yra tropano dalis. Kiti švarūs dalykai, turintys tokią medžiagą, yra kokainas. Taip pat daugybė feniltropanų, kurie yra nervų sistemos stimuliatoriai. Yra ir kitų įdomių tropanų. Žinoma, galima viską iš jo išimti ir padaryti ką nors švaraus. Tropanas - tai heksano ir pentano žiedas, sujungtas kabliuku ir sulankstytas į valtį ar gal kėdę. Jis gali plaukioti pirmyn ir atgal. Kas žino 🤷😂 dabar 5:33 val. ryto sekmadienį. Penktadienį pabudau 6:50 val.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Dėkojame
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Dėkojame
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
naujadaras ir skopolaminas tame pačiame sakinyje paprastai suveda į naujoko mirtį, todėl labai tikiuosi, kad turite tik augalinės medžiagos, iš kurios labai sunku gauti, todėl galite turėti galimybę mokytis chemijos ir išvengti apsinuodijimo, bet jums turi labai pasisekti.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Taigi, neseniai draugas man padovanojo angelo trimitą (brugmansia suaveolens), norėčiau sužinoti, kaip išgauti skopolamino eksperimentams, bet kol kas gavome tik haliucenogeninę arbatą.

Ar kas nors gali padėti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Sveiki, taip:

Skopolamino išgavimas iš Brugmansia suaveolens

Išdžiovinta miltelių pavidalo B. suaveolens antžeminė dalis (5,0 kg) buvo ekstrahuojama ultragarsu metanolyje (3 kartus po 10 l per 60 min. 50 °C temperatūroje). Pašalinus metanolį vakuume, gautas tamsus kietas metanolio ekstraktas (300 g). Šis ekstraktas buvo suspenduotas 2 L distiliuoto vandens ir paeiliui padalytas dichlormetanu ir etilacetatu (po 3 L), taip gaunant atitinkamą dichlormetano ekstraktą (30 g), etilacetato (12 g) ir vandens sluoksnį. Etil acetato ekstraktas buvo grubiai atskirtas silikagelio chromatografijos kolonėlėje, išskiriant dichlormetano ir metanolio tirpiklio gradientine sistema (0-100 % metanolio tūrio) ir gaunant šešias frakcijas (E1-E6). E2 frakcija pakartotinai chromatografuota silikagelio kolonėlėje, elinguota izokratine tirpiklio sistema etilacetatas/metanolis/vanduo (20/1/0,05, v/v/v) ir gautos keturios frakcijos E2A-E2D. E2A frakcija buvo įkelta į atvirkštinės fazės C18 dervų chromatografijos kolonėlę ir išskalauta metanolio ir vandens (2/1, v/v) tirpalu, kad būtų gautas skopolaminas (62 mg). Išskirto skopolamino grynumas nustatytas HPLC-DAD metodu ir nustatyta, kad jis sudaro 98,3 %.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. http://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Mano komentaras:
Manau, kad asmeniniam rekreaciniam naudojimui galima išvengti papildomo ekstrahavimo DCM ir EA. Atsižvelkite į tai, kad tai bus skopolamino ekstratas su kitais alkaloidais.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Buscopan sudėtyje yra veikliosios medžiagos hioscino butilbromido. Tai ne tas pats, kas hioscino hidrobromidas, kuris yra kitoks vaistas, vartojamas nuo judesio ligos. Buscopan tiekiamas tablečių pavidalu ir jį galima įsigyti pagal receptą.

Iš "Google^" paragaukite Buscopan ir pažiūrėkite, kas nutiks! Tai yra jūsų pačių rizika stuffs stiprus ir mirtinas, Datura turi būti vienas iš blogiausių patyrimų, kuriuos man teko patirti!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Girdėjau apie vaistą, kuris buvo vartojamas pavadinimu scobutyl, tai n-butilo skopolamonio bromidas, ketvirtinė amonio druska, vartojama kaip priešnavikinis vaistas. Bet sėkmės gaunant jį Fromm kad!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Jo nėra ekstrakcijos ant tablečių, jūs rūkote susmulkintą tabletę! pabandykite tai bro ir sužinokite patys.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Istorijos apie skopolaminą yra perdėtos. Žinoma, kas nors gali būti labiau pažeidžiamas ir valdomas amnezijos sumišimo, bet tai nėra taip jau tikra.

Jei norite tai daryti tik dėl vartojimo, nešvaistykite laiko veltui. Galite tiesiog nusipirkti. Tai gana daugelyje šalių paplitęs vaistas nuo pykinimo, vartojamas ir kitais tikslais.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Datura yra kitoks žvėris yra daugiau nei skopolamino, o rūkyti skopolaminą taip pat ne juokas. Kai rūkoma, ta butilbromido grupė atsiskiria ir rūkomojo skopolamino smūgis yra kito lygio, visai ne silpnų nervų žmonėms. eikite pabandyti ir pamatysite, koks esate pažeidžiamas, arba geresnis būdas pažvelgti į jo poveikį yra turėti draugą, kuris jį vartoja "savo noru", ir pažiūrėti, kokį poveikį jis jiems daro. tada pasakykite man, kad jis nepalieka jūsų pažeidžiamumo būsenoje. Mano bičiulis apkabino medį, sakydamas, kad tai jo žmona, jis būtų atidavęs man viską, ką turėjo kišenėse, jei būčiau paprašęs.

Aš tik mačiau, kaip žmonės nuo to susinaikina, o mano asmeninė patirtis tiek su Datura, tiek su tų tablečių rūkymu yra tokia: nesipykit su narkotikais, vaikai!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Skopolaminas? Ta medžiaga yra burundanga! Jis sukelia įtaigumą, užmaršumą ir delyrą. Didelės jo dozės gali nužudyti. Priešnuodis yra arekolino hidrobromidas!
Žmogus, vartojantis arekolino hidrobromido arba betelio riešutų, rečiau patiria burundangos poveikį. Be to, Arecoline Hydrobromide turi kognityvinių
kognityvines ir nootropines savybes, o Arecoline Hydrobromide suteikia aukštą lygį. Tiesiog įsigykite Arecoline Hydrobromide arba Kratom, jei norite pakilti. Kartą gerai apsirengęs juodaodis vaikinas vartojo burundangą ant manęs ir kalbėjo, kad reikia pagalbos, ir viskas prašviesėjo, jis vis metė daugiau dulkių ir sukčiavo, o jis paėmė pinigus. Jis čiulpia! Kvailas kretinas! Apie pinigų paėmimo dalį sužinojau tik tada, kai ketinau sumokėti sporto salėje. Galbūt gausiu Arecoline Hydrobromide, jei gausiu pinigų. Kažkuriuo metu galėjo būti kažkas ant mano rankos. Tą patį jie bandė padaryti ir su mano broliu, bandė parduoti jam netikrą auksą, kartas nuo karto mesdami dulkes ir panašiai. Jis neturėjo jokių pinigų, todėl jie nieko negavo. Mano paskutinė buvusi mergina sugadino organinę chemiją ir matematiką ir prarado susidomėjimą, kai sužinojo, kad vartoju modafinilį nuo ADHD ir kad dėl jo esu protingas ir susikaupęs ir kad noriu būti farmacijos chemikas arba chemikas tyrėjas. Man dabar reikia greičio (amfetamino, etilamfetamino). Dėl modafinilo ir armodafinilo gerai atlieku mokslinius ir kitus dalykus. Dėl Kratomo mažiau geriu etanolio (geriamojo alkoholio). Aš praradau dėmesį į mokslą ir matematiką, ir mano gyvenimas be to tapo nepilnavertis. Man reikia matematikos ir mokslo, jokia mergina neturėtų sugadinti matematikos ar mokslo, arba jie nusišneka! Galbūt vieną dieną vėl galėsiu užsiimti mokslo dalykais.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dabar turime skopolamino poaibį.
 
Top