Man reikia komentarų ir pataisymų dėl 5CL sintezės proceso

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Sveiki visi,
Ruošiu 500 g 5CL ir turiu šias chemines medžiagas:
1. 1H-INDAZOLE-3-CARBOXYLIC ACID METHYL ESTER (CAS 43120-28-1) - 0,5 kg
2. N,N-dimetilformamido (DMF) (CAS 68-12-2) - 1,5 kg
3. 5-bromo-1-pentenas (CAS 1119-51-3) - 0,5 kg
4. Kalio karbonatas (CAS 584-08-7) - 0,5 kg

Esu šiek tiek susirūpinęs dėl šio proceso ir būčiau labai dėkingas už jūsų patarimus, kad viskas vyktų sklandžiai. Štai procedūra, kurios ketinu laikytis:
**1 etapas:** 0,5 kg pagrindinio pirmtako (1H-indazolo-3-karboksirūgšties metilo esterio) ištirpinti 1,5 kg DMF kambario temperatūroje iki vienalytės masės.
**2 etapas:** Padidinkite temperatūrą iki 70-80 °C (planuojama naudoti apie 75 °C), tada į tirpalą įpilkite 0,5 kg kalio karbonato ir maišykite 2-3 valandas.
**3 etapas:** Po 2-3 valandų, kai kalio karbonatas ištirpsta, į mišinį įpilkite 0,5 kg 5-bromo-1-penteno. Palaikykite temperatūrą ir maišykite dar 2-3 valandas.
**4 etapas:** Po maišymo tirpalas atvėsinamas iki kambario temperatūros. Lėtai supilkite mišinį į 10 l ledinio vandens, greitai maišydami, kad sukeltumėte kristalizaciją.
**5 etapas:** Kietosios medžiagos filtruojamos ir skalaujamos prisotintu NaCl tirpalu, kad būtų pašalintos visos vandenyje tirpios priemaišos.
**6 etapas:** Produktą išdžiovinkite pakabinę vėsioje vietoje (25-35 °C) arba įdėję į šaldytuvą.

Turiu keletą konkrečių klausimų:
- Koks turėtų būti tinkamas maišymo greitis (aps./min.) kiekviename etape?
- Ar galiu šiam procesui vietoj viršutinės maišyklės naudoti magnetinę maišyklę?

Būčiau labai dėkingas už bet kokias įžvalgas ar pasiūlymus. Iš anksto dėkoju už pagalbą!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Apie konkrečius klausimus: Neturiu jokių žinių apie RPM, bet tikrai šiuo atveju patartina maišyti virš galvos, o ne magnetiniu būdu (bent jau nusodinimo etape tūris yra didelis ir, jei susidaro kietosios medžiagos, maišyklė gali užstrigti).
 

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ar yra kokių nors problemų, susijusių su veiksmais, kurių laikėtės?
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Tai ne pati šviežiausia tema mano galvoje, ir aš nepamirštu, kad iš esmės sutinku, prašau įsisavinti tai mažos ir valdomos partijos dydžio, nes pažadu, jei įrodysite, kad galiu gauti jums padėkoti ir naudos gana daug. Kadangi manau, kad chemija yra šiek tiek šventa, man reikia, kad jūs nusipelnytumėte pelningą mastą, su kuriuo aš tik mokau žmones dirbti. Galiu rasti įžeidžiantis supratimą, kad jūs greitai padaryti pinigus ir likti aplink nusipelnyti savo doings rezultatus, kaip dideli nepatyrusio tvarkytojo partijos gaus jus į savo vietą galų gale ir šie tikslūs produktai jūs einate į linkę būti tikrai negailestingas. Didelis fuck up yra bent jau nuostolingai brangus ir varginantis visais būdais, apie kuriuos negalvojote.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jūs prisistatote kaip būsimas chemikas, esantis gerame kelyje, todėl kviečiu įvertinti mano teiginį, nes esu linkęs atkalbėti visus, kurie prašo laikyti savaime suprantamu dalyku ir užsispyrusiai laikosi savo asmeninio hokus-pokus požiūrio. Susitaikykite su tuo, kad reikia lipti savo keliu, o pirmieji žingsniai būna lėčiausi, o jūs jau padarėte keletą... nesu tikras, kur esate, nes per didelis požiūris į pagrindinę sąvoką gali tapti destruktyvus. Į sveikatą!
 

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Mane labai sujaudino jūsų komentaras. Matau jūsų aistrą ir pagarbą. Mėgstu chemiją, bet man ji nesiseka, o gyvenimas neleidžia daug kartų suklupti, todėl atėjau čia paklausti
 

renzox7

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ar gali kas nors paaiškinti šį veiksmą "Filtruokite kietąsias daleles ir praskalaukite prisotintu NaCl tirpalu, kad pašalintumėte visas vandenyje tirpias priemaišas." Ką reiškia prisotintas NaCI tirpalas ir kaip tai padaryti teisingai.
 

lutte123

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 19, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Visų pirma, jūs bandote naudoti netinkamą pirmtaką. INDAZOLE-3-CARBOXYLIC ACID METHYL ESTER nesukursite norimo produkto. Paieškokite šiame forume, gausite atsakymą, kurio ieškote...
 
Top