Question Bandžiau prisiminti kronų virėją. Manau, kad aš hace jį teisingai gali kas nors padėti?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Gerai jos buvo, nes aš nuėjau per visas šias žinias, bet aš esu čia ir įsitikinti, kad aš turiu išsamią recie[t correct s atgal į dieną aš dabled į kai kurių dalykų gamybos ir vienas, kad aš išmokau gerai buvo meth aš išmokau anhidris amonia dope raudona ad juoda ir kitų šalto virėjas vienas, kad aš ketinau tiesiog pabandyti už paprastą veidą confence ne eiti į prekiautojo ir gauti nieko tiesiog rūpintis savo įpročių ir kad tai, bet im įstrigo dėl detais.

1 uncija NitroMethane GaI
2 apyniai Nr. 9 gun blueing 7 uncijos
3 suvirinimo strypai oranžiniai antgaliai nichole
4 ? manau, kad yra aktyvuota charchole, bet nesu tikras
5 sandariai užklijuokite dangtį, virkite 12 valandų ant aukštos temperatūros, tada leiskite 12 valandų atvėsti.

Kai baigsite, bus du sluoksniai, vienas iš jų - viršutinis sluoksnis, kuriame yra visas metamfetaminas, kurį reikia nupjauti iš apačios, apatinį sluoksnį išmeskite ir įsitikinkite, kad jo nepateko į jūsų kristalą.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
😄 Neee, žmogau, man tai skamba kaip styginių dopingo receptas, manau, kad vapsvų dopingas vis dėlto turi daugiau naudos🫣, stebiuosi, kad jis nebuvo atrastas anksčiau. Tu ten išėjai ir išdaužei vapsvų lizdą, o jos supyko! Tačiau jūs turite, bugbzapper, purškalas nuo vapsvų, šiek tiek kryžminės ugnies.....
Kad įsitikintumėte, ne, tai nieko nereiškia. Galbūt skylę piniginėje
Tiesą sakant, tai daug nitratų, tai gali būti labai energinga reakcija.😬
Ne, kas būtų pagalvojęs, ginklų mėlynumas yra salietra. Šūdas druskos Petras yra naudingas af.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Štai keletas "Hoppe's No. 9 Gun Bore Cleaner" valiklio sudedamųjų dalių:
Izobutanas: 1000 ppm
Nafta: 800 ppm
Etanolis: 100 mg/m³
Oleino rūgštis: 1000 ppm
Citronelalis: 100 ppm
Amonio hidroksidas: Mažiau kaip 1 %
(R)-p-menta-1,8-dienas: Mažiau kaip 1 %.
1,8 cineolas: Mažiau kaip 1 % 2,5-3,5 cineo
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Visiškai kalėjimo namų styginių narkotikų receptas. Gana juokinga, kai visi "geri seni berniukai" iš pietų atvyksta ir atlieka bausmę šiaurės rytuose, jie visi pasakoja istoriją apie tai, kaip jie yra baikerių gaujos metamfetamino karalius. Prisimenu, kaip dvidešimties metų pradžioje man pasakojo kameros draugas iš Floridos, kuris "gamino ir pardavinėjo kilogramus metamfetamino" pagal liūdnai pagarsėjusį "string dope" metodą. Tikriausiai vis dar turiu kažkur tai užrašęs, su tiksliomis detalėmis ir proporcijomis. Tai buvo pirmas kartas, kai tai išgirdau.. Metams bėgant iš kelių skirtingų žmonių girdėjau skirtingus variantus, bet bendra mintis ta pati. Žinant tai, ką žinau dabar, gana juokinga, kai žmonės bando man apie tai papasakoti, tarsi žinotų kažką, ko nežino niekas kitas - tarsi turėtų tokį kozirį, kurį galėtų išsitraukti ir susikrauti turtus, kai tik prireiktų. Tereikia palaukti mėnesį, kol tas akvariumas, kurį užkasiau pilną filtravimo anglies ir ginklų mėlynosios spalvos, sureaguos ir ant visų stygų pradės augti ledas. ... O gal tai buvo 12 valandų? Po 12 valandų "kepimo ant aukšto kaitinimo"... hmmm... nesvarbu.... vieną dieną pradės augti...
Bet kokiu atveju, aš tuoj pat dainuosiu "We're in the money..."...
 
Top