Met enantomerų identifikavimas (suskaidyta vyno rūgštis)

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, man reikia pagalbos dėl enantomerų identifikavimo. Plaukimą atlikau naudodamas vyno rūgštį 87-69-4 vandenyje. Pirmoje nuotraukoje yra produktas, kurį jis gavo iš filtruoto vandens, o antroje - iš kietojo tartrato. Žinau, kad vandenyje turėtų būti d izomeras, bet pagal kristalų struktūrą man atrodo, kad jis buvo kietame nusodintame tartrate. Kokia jūsų nuomonė?
Xm92hkdbi1
P8iTnjVxYF
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OMDIzVJ2b9
Man patinka Nr. 2, nes jis yra D. Nr. 1, jis t tikrai neatrodo kaip L. Bet ir tarties kristalai gali atrodyti šiek tiek kitaip nei hidrochlorido kristalai. Ar jis atskyrė tartratą ir reprotonatą abu if juos ar nė vieno iš jų, ar tik antrąjį? paveikslėlį? Tartrato kristalų nuotrauka dėl nuorodos
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Abu paveikslėliai jau yra hcl kristalai. Pirmiausia iš tartrato buvo naudojamas hidroksidas, po to titruojamas HCl
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mano kietasis tartaras atrodė kaip ilgos plonos adatos. Kadangi prieš filtruojant nusodintą kalcio druską po kaitinimo buvo leista lėtai atvėsti
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
2 yra jūsų d-metis,
1 turėjo daug skirtingų formų kristalų
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, pateikiu atnaujintą informaciją. Ačiū už jūsų nuomones, bet, pasak žmonių, kurie jį išbandė, jie sako, kad stipresnis produktas yra nuotraukoje Nr. 1
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ar galite paaiškinti, kaip tai padarėte?
 
Top