Alfa-piroso priemaišos

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Kai kurios visų rūšių alfa-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) partijos gali sukelti problemų, net plaučių infekcijų, kai pakartotinai garinama. Tai labai skiriasi priklausomai nuo partijos.
Visiškai aišku, kad priežastis - sintezės metu susidariusios priemaišos.

Taigi, kokia yra tipinė nepageidaujama priemaiša gamyboje? Pirrolodinas? Etilo acetatas? Net HCL? Buvo gauta pranešimų apie kaliumpermanganatą partijoje iš Kinijos.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Būtų įdomu sužinoti sintezės ekspertų nuomonę. Tai svarbus sveikatos klausimas.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Galiu patvirtinti šį klausimą. Kai kurios partijos kelia daugiau bėdų dėl plaučių nei kitos.

Kol kas vienintelė išimtis: Turiu gerą šaltinį alfa-php, kuris jokių problemų nedaro. Spėju, kad iš pradžių jis yra iš RC parduotuvės, kuri juo prekiavo prieš neseniai paskelbtą draudimą. Gaila, kad man labiau patinka kiti pirosai :/

Kartą gavau piro mėginį, kuriame buvo net matomų priemaišų. Vapinguojant jį sukelia didžiules problemas plaučiuose.
Būtent priemaišos sukelia problemas, o ne pats pirosas.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Yep kai kurios partijos žūsta per sompbviouslt mes bandomojo vamzdžio.žemyn.kelias.dienas, kol jis užgyja..... hahaha yeah right


Atsargiai daug telefonų vyksta aplink isnaciallybam analouge bet aš turiu ideanwhat outlet jūs galėjote apsipirkti ne ir aš tikiu, kad jie vis dar turi tada originalus (ir imti ranką ir koją už) .let's face it ne kiekvienas sinchronizuoti stuff yra žvaigždė chemikas
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Labai noriu gauti daugiau informacijos apie tai. Kažkada tai dariau IV, bet tai buvo dar tada, kai tai buvo legalu, ir niekada neturėjau jokių realių problemų. Tačiau dabar rinka, tai manęs visai nestebina.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Štai, vaikinai, turiu jums šį 😘 ( tai nuoroda į atsisiųstą PDF failą, kuris, žinau, jums patiks)
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ačiū, labai įdomu.
Tai vyksta nelegalizuojant ir demonizuojant medžiagas. Tai skaudina ir žudo žmones.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Įdomu tai, kad priemaišos naudojamos cheminių medžiagų partijoms grupuoti, o po to išskleidžiamos tiekimo grandinės. Kitas gamintojų argumentas - sukurti švarų produktą. Jei ne tam, kad pasirūpintų naudotojų sveikata (kuri, mano nuomone, turėtų būti sąrašo viršuje), tai tam, kad išsaugotų savo ramybę. Švarų gaminį sunkiau organizuoti taikant cheminę kriminalistiką, taigi ir sekti.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Man tai toli gražu nepadeda net bandyti atspėti. Žinau, kad mano acetonas geltonuoja reaguodamas į vandenį, bet jis taip pat geltonuoja ir po to, kai juo valau praktiškai bet kokią medžiagą. Jei naudojate jį kaip tirpiklį deprotonavimui ( jūs jį padarėte bazinį), gali susidaryti izoforono, kuris yra geltonas skystis
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Plaunant tą alfa-pvp, geltonas atspalvis su kiekvienu plovimu išblukdavo. Taigi manau, kad jis kažką išvalė.
Eikite gauti yra su bet kokia medžiaga, jūs švarus?... Nors ji praktiškai gryna?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Mano nuomone, labiau tikėtina, kad tai užteršimas pirolodinu dėl to, kad po animacijos nebuvo plaunama ir galutiniai kristalai nebuvo valomi šaltu acetonu, nes sumažėjo išeiga
 
Top