Padidinti 4-MMC išeigą?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pirmą kartą turėjau 3,5 g ir pirmą kartą turėjau 5,5-6 g, mano potencialios klaidos yra tokios, kad mano pH nebuvo labai geras, manau, gal per mažas, o mano 4-MMC po filtravimo nebuvo labai baltas, manau, dėl to, kad leidau acetono ir HCl tirpalą su 4mmc šaldiklyje, nes po kelių valandų baltas pieno tirpalas buvo baltas, bet šiek tiek raudonas arba oranžinis, manau, kad padariau metilinimo klaidą, manau, kad leidau tirpalą ilgiau nei 2 valandas, nežinau, ar tai klaida, o ir mano tirpalas nebuvo karštas, aš jį gaminu palėpėje ir temperatūra yra šalta, todėl.. Galbūt reakcija nepakankamai karšta, kad būtų gautas maksimalus išeigos kiekis, gal galėčiau pradžioje pašildyti tirpalą, kad prasidėtų reakcija?

Pirmą kartą, kai įdėjau 4-MMC/acetoną/HCl į šaldiklį 8-10 valandų, 4-MMC uoliena buvo labai labai balta, bet acetonas/HCl buvo apatinėje dalyje, nes prieš šaldymo etapą nesumaišiau..

Jei kas nors gali man padėti padidinti išeigą, prašau :'(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Manau, kad turėtumėte pateikti daugiau duomenų, pavyzdžiui, nuo kokio kiekio pirmtako pradėjote
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pradėjau nuo 10 g 2b4m, 50 ml DCM, 20 ml 40m, vandens idk gal 3x 20-30 ml, 4-5 ml HCl ir 50 ml acetono
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jei u padarė pH 4 nėra jokių problemų u išeina tik daugiau piryzyn ir tai viskas.
Reikia būti geru chemiku, kad gautumėte daugiau % produkto, ir tikrai jūsų produktas nesuteikia daug didelio jis tikrai turi apie 40 % grynumo.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Gerai, bet leidau 4mmc/acetono/hcl tirpalą šaldiklyje, kol beveik 1 parą, jis nėra blogas? tirpalo viršuje pamačiau oranžinę spalvą, todėl mano mefedonas nėra labai baltas, šiandien vakare darysiu kitą sintezę, manau, kad padariau metilinimo klaidą idk, manau, kad mano išeiga po sintezės padidės
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Mano yra grynas :) aš gaunu 7,5 g kristalo formos 10 g 2b4m
 

Attachments

  • SV4i3jWPgO.jpeg
    SV4i3jWPgO.jpeg
    430.7 KB · Views: 212
  • wsgucAVEyQ.jpeg
    wsgucAVEyQ.jpeg
    465.1 KB · Views: 222

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jūsų pirmoji žinutė buvo graži, kodėl parašėte šį pranešimą? Noriu pagalbos, iš tikrųjų man nerūpi, kokią išeigą ir grynumą gavote, gerai, kad iš 10 g turite 7,5 g 4 mmc, bet nepamirškite, kad darote 4 mmc, vieną iš lengviau pagaminamų narkotikų, kai turėsite tokį patį lygį kaip Heizenbergas, galėsite kalbėti ir didžiuotis savo produktu, ir naudojate greičiausią ir lengviausią būdą, nes naudojate NMP, idk, kiek jums metų, bet spėju, kad nuo 30 iki 40, turite šeimą? Turite žmoną? Keletą vaikų? Esate mylimas? Jūs ką nors mylite? Šis asmuo myli jus? tikriausiai taip nemanau. jei turite šeimą ir gerai gyvenate, kurva, brolau, tau šiuo metu liūdna?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U sakyti yra Paprasti narkotikai, kuriuos reikia parodyti, kaip tai tiesa:)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bro aš gaminu 4mmc, bet pradedu sintetinti, neturiu jokios patirties, nesakykite man, kad jūs padarėte gryną 4mmc su labai gera išeiga
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Aš padariau daug mmc 7 metų.
Greitesniu būdu galiu pagaminti kristalą 1 dieną ar ilgiau ir labiau panašų į ledą
 

Attachments

  • oDPt7FhLwC.jpeg
    oDPt7FhLwC.jpeg
    5.7 MB · Views: 491
  • wcHy1dmJPh.jpeg
    wcHy1dmJPh.jpeg
    5.6 MB · Views: 506
  • JRAVY5SHiM.jpeg
    JRAVY5SHiM.jpeg
    399.4 KB · Views: 226
  • VzsAuBFYKn.jpeg
    VzsAuBFYKn.jpeg
    567.4 KB · Views: 216

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
7 metų? Jūsų išeiga yra tik 75 %? Bro dont be narscissic like that when u have a mid level ;), there are ppl here that have 10x your lvl sont dont be an butthole please.. :(
 
Top