increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Stengiamės pateikti bendrą informaciją apie medžiagų sąveiką ir apsaugoti nuo naudojimo klaidų, tačiau negalime atsižvelgti į kiekvieno organizmo unikalumą. Atminkite, kad tik jūs patys esate atsakingi už savo gyvybę ir sveikatą. Nederinkite medžiagų, jei nesate susipažinę su kiekvienos atskirai poveikiu.

"Žalia" - poveikio didinimas ir papildymas
"Geltona " - Atkreipkite dėmesį
"Oranžinė" - Didelio šalutinio poveikio rizika
"Raudona " - Pavojingas derinys
"Mėlyna " - Poveikio mažinimas arba priešingas poveikis
"Balta" - Poveikio pasireiškimas nepriklausomai vienas nuo kito

Atsakomybės apribojimas: "Aš nesu gydytojas". Visa informacija surinkta iš asmeninės patirties, taip pat iš daugelio psichoaktyviųjų medžiagų vartotojų patirties. Nepriimkite pateiktos informacijos kaip veiksmų vadovo.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Tai tikrai puikus pranešimas.

Man buvo sunku prisijaukinti šią informaciją. Paieškos rezultatai grąžina daugybę reabilitacijos tinklaraščių ir medicinos svetainių, kuriose rašoma, kad narkotikai yra blogis, priklausomybė ir pan.

Tada yra tokių svetainių kaip "Bluelight", kuriose viskas virsta ilgomis užpakalinėmis forumo diskusijomis, persipynusiomis su paviršutiniškais rašiniais. Rašinių, kurie yra apipinti nepagrįsta arogancija ir perkrauti pretenzingomis eilutėmis, kurias rašo kažkas, kas mano esąs šios srities ekspertas. Visą naktį nemiegojęs, kad sukurtų šį perlą, savo šedevrą, kuris neabejotinai prilygsta net iškiliausioms daktaro disertacijoms, pagaliau įrodydamas visiems forumo dalyviams, kad tik jis vienas yra vikipedijos puslapių žinių meistras!
 
Top