Patikrinkite susidomėjimą: XMPP tiesioginis pokalbis

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Sveiki,

Norėčiau paleisti privatų XMPP pokalbių serverį, prieinamą tik per tor. Tai suteiktų mums galimybę saugiai bendrauti realiuoju laiku.


Už prastą OPSEC būtų draudžiama bendrauti.

Praneškite man, ką jūs visi manote.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Man ši idėja ir patinka, ir nepatinka.
Kaip atpažintumėte prastą opseką?
Pokalbių serveriuose turi būti saugomos žinučių kopijos, kitaip nei pokalbių iš taško į tašką klientuose.
Dauguma DN forumų ir pan. naudotojų yra pripratę prie asinchroninio bendravimo.
Būtų šaunu, jei būtų galima pasidalyti vienkartine pokalbio nuoroda, kad palengvintumėte aktyvų pokalbį, o jam pasibaigus prarasti visus jo pėdsakus.
Būtų dar šauniau, jei būtų įdiegta šifravimo funkcija - nebūtų jokių neužšifruotų pokalbių...

Ar tai nebūtų paprasčiau pastatyti mastodontų serverį?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Prastas opsec reiškia, kad žmonės sako tokius dalykus, kaip kur jie gyvena aplinkui arba ką nors, kas juos potencialiai įskaudins


Klausiu todėl, kad kai kurie iš aukščiausio lygio pardavėjų aplink mėgsta naudoti xmpp bendravimui, pavardžių neminėsiu. Atrodo, kad XMPP buvo pasirinktas pokalbių metodas. Man priklauso serveris, gal jis tiktų tik pakviesti / nukreipti
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Gali būti tinkamas tik rekomendacinio pobūdžio. Tokiu būdu iš vieno nario kitam bus perduodamas pasitikėjimo apie jus lygis. Aš, pavyzdžiui, neprisijungčiau prie serverio, kuriuo visiškai nepasitikiu, ir nesileisčiau į pokalbius, galinčius mane pasodinti į kalėjimą, jei nebūtų patikimos šalies, sakančios, kad tai saugu.

Tiesą sakant, nesu atlikęs išsamios XMPP saugumo apžvalgos, todėl net neįsivaizduoju, kaip prieinamos išnaudojimo galimybės ir skylės.

Didelis klaustukas visada yra - kaip žmonės bendrauja būdais, prie kurių lengva prieiti iš degtukų, neatkreipiant dėmesio, kai degtuką paima LE.
 
Top