INTERNETO VERTĖJAI ir TELEFONO NUMERIŲ VERTĖJAI

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18

?

Yra daug interneto paslaugų teikėjų. Tačiau painu, kokį paslaugų teikėją pasirinkti, jų kainos įvairios, bet jei kaina nėra svarbi, o saugumas - svarbus, koks variantas geriausias? Žinoma, interneto teikėjai keičiasi priklausomai nuo regiono. Visos telekomunikacijų technologijų bendrovės privalo pateikti visus jūsų duomenis apie jus, jei to paprašytų policija. Taigi, jei nenaudojate VPN arba "Onion", galite būti lengvai sučiupti, jei padarysite ką nors neteisėto.
Nedidelio kiekio prekiautojams nerūpi šifravimas ir pan. Todėl šie prekiautojai rizikuoja savo šaltiniais.
Čia noriu aptarti keletą pagrindinių šifravimo metodų, paaiškinamų "paprastiems" prekiautojams.
Taip pat noriu aptarti telefono numerio paslaugų teikėjus arba kitus būdus, kaip susisiekti su telefono numeriu, nes telefono numeriai vis dar vaidina svarbų vaidmenį.

--- geriausias interneto paslaugų teikėjas JAV, Europoje ?
--- pagrindiniai šifravimo metodai, paaiškinami "paprastiems" prekiautojams?
--- kiti metodai. esu matęs sms ir mms žinučių siuntimą internetu. (neprisimenu, kaip tai buvo daroma).
Taigi galima turėti "virtualų" telefono numerį?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Man asmeniškai kiekvienas grynasis paslaugų teikėjas yra vienodas. Visi naudoja tas pačias technologijas su kitais pavadinimais. Jei u naudojate svogūnų maršrutizatorių ir tuo pačiu metu esate svogūnų maršrutizatorius, tada u r neįmanoma atsekti duomenų. Telemetrijos ? Tikrai? Su decentralizuota messenger nereikia jaudintis dėl korespondencijos. Viešasis raktas, jei reikia. Niekada nesinchronizuokite jokių duomenų tarp įprasto ir tamsaus darbo telefono. Visada būkite pasiruošę prarasti tamsųjį darbo telefoną. Ir tikrai naudokite tik atsitiktinai užregistruotą numerį geriausiai su vienu įrenginiu.
Jei svarbiausi duomenys užšifruoti jūsų galvoje, esate saugūs.😉 Tai tik mano nuomonė.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Manau, kad interneto paslaugų teikėjai, kiek tai susiję su klientų saugumu, yra vienodi. Nė vienam iš jų nekils problemų kreiptis į valdžios institucijas, jei manys, kad pažeidžiate įstatymą. Visi jie turi atsakyti į teismo šaukimus.

Kalbant apie pranešimų siuntimą "paprastam prekiautojui", manau, kad dabar rekomenduočiau "Session". Tai šifruotos žinutės. Galite nustatyti automatinį senų žinučių ištrynimą. Ji nukreipia jūsų pranešimus per kitose šalyse esančius paslaugų mazgus, kad būtų paslėptas jūsų IP. Taip pat galite nustatyti PIN kodą arba piršto atspaudą programėlei atidaryti. Ji nėra tobula, bet tinkama.

Man patinka XMPP su OMEMO arba OTR šifravimu. Nemanau, kad tai tiktų vidutiniam prekiautojui.
 
Top