• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Psilocybins NBOMe Ayahuasca Phencyclidine (PCP) Pakvieskite savo narkotikų prekeivį prisijungti prie mūsų!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ei, ar žinojote, kad jei pakviečiate ką nors prisijungti ir jie prisijungia, gaunate pinigų. Jei pakviestas asmuo įgyja prekiautojo statusą, gaunate daug ,pinigų, turiu omenyje 100 JAV dolerių IR procentą nuo visų jų sudarytų sandorių depozito. Yra ir kitų privilegijų ir premijų.
Jungtinėms Valstijoms čia labai mažai atstovaujama. Neskaičiavau, kiek yra dilerių, bet nepakankamai. Nėra jokio užstato ( daugelyje rinkų jo reikalaujama) mokesčiai nedideli, jūsų pinigai čia saugesni nei beveik bet kur kitur pasaulyje jie čia gali būti saugesni nei jūsų kišenėje. Turint omenyje jūsų dillegenciją, saugiau parduoti čia. Aš čia nusipirkau narkotikų turbūt už 5000 JAV dolerių ir nė karto nebuvau apgautas, o apie prekiautojus, iš kurių pirkau, nieko nežinau. Žinau, kokios valstijos atgalinis adresas nurodytas, ir tai visiškai viskas. Nėra jokios informacijos, kurią būtų galima iš manęs išpešti, aš nė velnio nežinau apie narkotikų prekeivius. Niekas neateis į jų namus 3 val. nakties. Niekas nesakys kokių nors kvailysčių telefonu. Nevažiuos su narkotikais. Policijai neleidžiama atidaryti pašto siuntų, todėl jei narkotikai yra pašto siuntiniuose, policininkai negali jų atidaryti. Jie turi kreiptis į pašto inspektorių
 

theglunkster

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
MwKPvTNRpb
GEQXw5ViZO
ZnYoH3BhFc
JeGRx1dgbU
DlX8zKx4PT
VMBQ6IPjhE
OnEmZRz3M2

Jūs skambinote?? Lol bet rimtai idk kodėl jis nusprendė padalinti mano nuotraukas į mano komentaro viršų ir apačią.
XO2JAy8p0C
6vLkuiywoZ
T1RDJaIbLx
 

Attachments

  • f59rhUBtTH.jpg
    f59rhUBtTH.jpg
    1.9 MB · Views: 12
  • sCU0Nlz1Ex.jpeg
    sCU0Nlz1Ex.jpeg
    3.4 MB · Views: 13
  • r1oPBNDYV5.jpg
    r1oPBNDYV5.jpg
    729.2 KB · Views: 13

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
ŠŪKŠČIAUSIAI GRĮŽTA! Galiu užuosti jų kvapą iš čia. Šviežiai nupjautos vejos atraižos su kačių šlapimu ir arklių mėšlu. 😄 juos išleido į rinką. Imk grybus daug metų ir negaliu į juos net pažiūrėti, nesinori vemti. Tai tikrai puikūs egzemplioriai. Daugybė žmonių nori juos nusipirkti.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Apžiūrėjau porą pardavėjų kitoje rinkoje ir išbandysiu vieną ar du gaminius. Kai ką pastebėjau iš 2 kitų rinkų, tai patikrinta pardavėjų peržiūros istorija ir pardavimų statistika, kuri yra išvardyta ir perkelta iš kitų rinkų, kuriose jie pardavinėjo arba vis dar pardavinėja. Tai tik mintis, kaip pritraukti patyrusių pardavėjų į JAV BB skyrių.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Gerai, man pavyko suvilioti pardavėją ir manau, kad jis čia puikiai pritaps ir jam čia patiks. Kai tik man viskas grįš, ketinu greitai jį stra8tiesiu į pardavėją, nes jis atitinka reikalavimus
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
507
Reaction score
236
Points
43
Man patinka čia esanti grupė! Mums reikia daugiau žmonių
 
Top