Ar daugumai Buchnerio filtracijų pakanka rankinio vakuuminio siurblio?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Galiausiai norėčiau įsigyti tinkamą vakuuminį siurblį, bet jie šiek tiek neatitinka mano kainos, atsižvelgiant į eksperimentinį mastą, kuriuo dirbu.

Ar rankinis vakuuminis siurblys tiktų nedidelės apimties sintezei? Jei ne, kodėl?

Kol kas jį naudočiau tik filtravimui, norėčiau kada nors ateityje atlikti vakuuminę distiliaciją, bet norėčiau įgyti daugiau patirties su kitais cheminiais procesais prieš pirkdamas daugiau šūdų
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Pagalvojus antrą kartą, galbūt tokį radau. Man dar reikėtų šalčio gaudyklės (kol kas turiu mažai supratimo apie jas), ar to užtektų?

https://tinyurl.com/Vacpmp
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Išbandžiau kinų gamybos vakuuminį siurblį, skirtą medicinos įrangai 4 l per 1 min. Jis veikia, bet galėtų būti geresnis.
Kaip žinau, kai kurie žmonės modifikuoja automobilių kompresorių, kuris naudojamas padangoms. Modifikacija visai nesudėtinga: tereikia pridėti papildomą vožtuvą.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/vacuum-source-for-filtration-and-other-do-it-yourself.7002/
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Puikūs dalykai!

Manau, ką aš galų gale darysiu naudodamas tą "Amazon" siurblį, su kuriuo susiejau, filtravimui, kol jis pasiduos, o tada tikriausiai naudosiu vandens aspiratorių kibire su vandens siurbliu. atrodo, kad tai padorus būdas slaptoje aplinkoje.

Nurdrage "YouTube" turi gerą vaizdo įrašą apie tai čia:
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Būtent tuo naudojuosi daugelyje programų. Dažniausiai jis veikia gerai, tačiau būkite atsargūs dėl naudojimo paskirties ir nepamirškite, kad vandens garai prisotins sistemą
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Dūmai iš vakuuminio siurblio, kaip išspręsti? 3cfm 1 pakopos siurblys, naujas.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Yra dar viena problema, susijusi su DCM, naftos eteriu (tikrai) ir tikriausiai kai kuriomis kitomis medžiagomis. Jos lengvai ardo tam tikrų rūšių plastiką ir gumą. Taigi, jei toks siurblys, kaip aspiratorius ir mano, ilgai (20 minučių ir ilgiau) dirba su tokiomis medžiagomis, jis tikrai bus pažeistas.
 

bum1esh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Jis puikiai atliks šį darbą
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man puikiai tinka 200 dolerių kainuojantys vakuuminiai siurbliai iš "Amazon" :)
. Tereikia juos pripildyti trupučiu vakuuminės alyvos (žiūrėkite, kad įsigytumėte tinkamą) ir viskas paruošta.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Praleidęs valandų valandas, bandydamas viską išdžiovinti rankiniu siurbliu, skirtu mano Buchnerio piltuvui, galiausiai išleidau 60-70 eurų pigiam elektriniam siurbliui, kurį pripildžiau lengviausia varikline alyva, kokią tik galėjau rasti. Jis veikia gerai, tačiau įkaista ir per jį akivaizdžiai sklinda su filtravimu susiję garai, todėl laikau jį vienkartiniu. Kada nors jis tikrai nustos veikti, bet, matyt, tuo tarpu alyva užtikrina tam tikrą cheminę apsaugą.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Gera investicija :) Tuos siurblius NEREIKIA traktuoti kaip išardomus, mano kvepia Aminais kaip išprotėjęs ir negaliu atsikratyti to kvapo.. :D :D
Kalbant apie alyvą, rekomenduočiau naudoti vakuuminiams siurbliams skirtą alyvą - dėl jos siurblys ilgiau gyvuos!!!
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Nors iki šiol jo neperkroviau niekuo ypač įtemptu, gali tekti jį ištuštinti ir pakeisti. Galbūt turėčiau užvirinti šiek tiek HCl ir filtruoti, kad išgirsčiau, kaip garsiai jis rėkia.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Palaukite, kol ketinate jį naudoti sunkiam darbui, tada :D Aš irgi naudoju tuos pigius siurblius, jie tarnaus ilgai ir yra gana patvarūs, bet, po velnių, jie beveik sprogsta :D :D
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Puiki žinia jums, vyrukai: mano mielasis VEVOR pradeda pardavinėti siurblius. Tik nuo 67 eurų:
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vevoras yra karalius :) Ką mes, slaptieji chemikai, darytume be jų
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jie turi bendrą 24/40 itin retai pasitaikančių. Ar ES matėte kokių nors adapterių arba kokių nors stiklinių daiktų, kuriuos galima naudoti kaip atsargines dalis, jei kuri nors dalis sugestų?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ne, neskaičiau, bet apie kokią mašiną konkrečiai kalbate? Apie Vevoro rotacinį aparatą?

Aš irgi jį turiu ir tai yra mano didžiausias košmaras, kai ten tenka keisti sugedusias dalis... laimei, kol kas nieko neatsitiko
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pavyzdžiui, rotavapas, distiliavimo rinkinys. Visi jie yra sukurti 24/40 pagrindu. Žinau, rinkoje yra įvairių adapterių, bet nemačiau nė vieno, skirto 24/40. Tikriausiai tai "Aliex" sritis.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aliexpress taip pat yra vienintelė vieta, kuri man atėjo į galvą.
Galbūt ir koks nors pagal užsakymą pagamintas stiklinis indas, bet tai tikriausiai per brangu ir daugeliu atvejų prasmingiau būtų iš naujo įsigyti visą aparatą.

Dėl šių priežasčių aš taip pat nebepirksiu distiliavimo rinkinių / rotovapų iš Vevor, dirbsiu su savo ES tiekėju, nes kainos yra labai panašios, o pakeisti smulkias detales galima nesunkiai.w
 
Top