ar valgomoji soda naikina mano laisvąją bazę?

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
savo laisvąją bazę plaunu geriamosios sodos 10 % tirpalu ( 1 litras vandens/100 g geriamosios sodos). vienodas tūris su laisvąja baze. ar tai gali sugadinti mano laisvąją bazę? ar tai per daug geriamosios sodos. nes, kai išvedžiau ją iki ph, jokios druskos nekrito.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Papasakokite tai, ko iš jo tikitės? Priklausomai nuo situacijos, natrio bikarbonatas gali veikti kaip rūgštis arba bazė. Jei jau turite bazinį kokainą ir planuojate jį derinti prie druskos, nematau naudos iš šarminio tirpalo. Bet aš ne viską žinau
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man atrodo, kad jūs savo bazinį kokainą paverčiate kokaino angliarūgšte, kuri neleidžia jums iš jo padaryti HCl druskos, jei būtent tai ir bandote padaryti ( padaryti kokaino HCl), taip, geriamoji soda jį suėda. Natrio bikarbonatas disocijuoja į Na+ ir Hco2-. HCo2- prisijungia prie jūsų kokaino Lewiso rūgšties H+ ir užima jį, todėl Cl- negali prisijungti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
SHHIIITT. NESUPRASTAU, kad tai yra metakategorijos. Jūs negalite ištrinti komentarų, todėl amžinai sėdėsiu čia ir atrodysiu kaip asilas. Atsakymas tikriausiai vis tiek yra taip.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kai kuriuose šaltiniuose skaičiau, kad į vandenį + laisvosios bazės tirpalą galima įpilti natrio karbonato, jei metamfetamino ir mdma laisvosios bazės gryninimas atliekamas eteriu arba DCM. Natrio karbonatas sumažina vandens tirpumą ir padeda atskirti laisvąją bazę.
Bet aš esu visiškas nulis chemijoje, net ir būdamas geras inžinierius, se geriau gauti patvirtinimą iš ko nors labiau patyrusio.
 
Top