Ar nitrometanas naudingas kitiems fenetilaminams, išskyrus meskaliną?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ką tik užsisakiau nitrometano, galvodamas, kad ketinu pasigaminti pakaitinių fenetilaminų, bet atrodo, kad vienintelė sintezė, kurią iš tikrųjų galiu su juo atlikti ir kurios norėčiau, yra gaminti meskaliną ir t. t. Bet kokių idėjų ar ko nors, ko man trūksta, tikėjausi, kad galėsiu tiesiog nusipirkti 2,5-dmo benzaldehido, bet tada man reikės nitroetano, arba ar yra būdas pasigaminti 2c junginius naudojant nitrometaną?
Ačiū
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
O aš taip pat turiu benzeno. Tiesiog įprasto benzeno, esu tikras, kad galėčiau pasigaminti P2NP, bet vėlgi nelabai noriu kažko, kas manęs nesukeltų.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
NitroEthane - alfa metilo junginiams (amph, tma, dom ir kt.)
nitroMethane - feniletilaminams (be alfa metilo) - 2c-x serijos, mesc ir kt.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Tai be galo prasminga - nors aš jau buvau tai tarsi surinkęs, tiek daug žiūrėdamas į literatūrą, BET nelabai supratau, KODĖL. Taigi ačiū už tai!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Taip! Nitrometanas labai pravers gaminant įvairius junginius. Pavyzdžiui, 2c-b. Taip pat įsigykite šiek tiek etilendiamino. Iki šiol geriausias katalizatorius gaminant nitrostirenus.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
O tai įdomu. Gerai, esu tikra, kad galėsiu kur nors rasti šio to!
Be to, nusprendžiau naudoti mums visiems žinomą 3,4,5 psichodelikos pirmtaką - pagrindinė priežastis. Kaina!!! Bet turiu jį gauti naudodamas benzaldehidą, kurį jau turiu, todėl reikės ir nitroetano, ir nitrometano. Pastarojo gausiu iš RC automobilių kuro.
Taip pat mačiau "eBay" iš Italijos produktą, kuris buvo grynas nitroetanas, vadinamas "Nipron"...
 
Top