Ar yra priežastis, dėl kurios amfetaminams teikiama pirmenybė sulfatų druskoms

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Žinau, kad koncentruotoje sieros rūgštyje nėra vandens, todėl tai idealu gaminant druską, bet ar tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios daugumoje vadovėlių sulfato druskos matomos kaip būdas?

Galiausiai man, kurva, pavyko gauti amfetamino laisvąją bazę, o dabar kyla klausimas, dujomis ar acetono / sieros rūgšties keliu... žinote?

kas apie tai žino?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Amfetamino sulfatas nėra higroskopiškas, o tai yra pagrindinė priežastis. Amfetamino monofosfatas taip pat gaminamas, jis yra švelnesnio veikimo. Acetoną maišyti su sieros rūgštimi yra labai bloga idėja - atsiras papildomų priemaišų, naudokite alkoholio ir sieros rūgšties mišinį. Fosforo rūgštį galima maišyti su acetonu.
Vandenilio chloridas labai greitai pavirs į vandens laužą, jis labai stipriai ištraukia vandenį iš oro.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Taip, pasakykite man tai po to, kai aš tiksliai tai padarysiu, taip pat turėjau žinoti tbh.

Prieš ką nors darydama, 20 minučių sėdėjau ir galvojau, ką galėčiau naudoti kaip sieros rūgšties tirpiklį, su kuriuo ji nereaguotų... nežinau, kodėl nepagalvojau apie alkoholį... manau, kad tiesiog prisiminiau jo dehidratacijos galią ir pamaniau, kad jis reaguos su alkoholiu..... Eteris netiko, jis netirpsta heksanuose/heptane (žvelgiant atgal - duh). Įpyliau jo į acetoną ir niekas iš karto nesureagavo, tačiau buvau padariusi šią klaidą anksčiau, tačiau šį kartą iš pradžių nepastebėjau jokio balto šūdo, todėl pasakiau fuck it.....

Greitai pasidarė velniškai netvarkinga.......

taigi jūs sakote, kad reikia naudoti sieros vandenį izopropilo alkoholyje, taip?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Sumaišiau acetoną su sieros rūgštimi
Jame nėra jokių priemaišų, tai puikus produktas
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Sieros rūgštis yra acetono polikondensacijos ir vėlesnės polimerizacijos katalizatorius. Kuo didesnė rūgšties koncentracija, tuo greitesnė reakcija.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pridėti daugiau
Veikiant koncentruotai sieros arba druskos rūgščiai, kondensuojantis trims acetono molekulėms, susidaro simetrinis trimetilbenzenas (mesitilenas)
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
ne jis teisus, tai toks baltas tarsi stangrus šūdas. neatrodo, kad tirpsta vandenyje. Jei pakankamai ilgai paliksi sieros acetone, esant didelei koncentracijai, ji taip pat tampa raudona.... bent jau man taip nutiko...
 
View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kai džiovinau amfetaminą saulėje, jis pasidarė oranžinis arba artimas raudonai spalvai


Todėl pasakiau ponui G. Pattonui, o jis man pasakė, kad veikiant ultravioletiniams spinduliams arba deguoniui, jie reaguoja ir sugadina produktą, todėl džiovinant produktą saugokite jį nuo šviesos ir oro.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Taip pat nepalikite acetono su sieros rūgštimi ilgą laiką
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūsų priemaišos greičiausiai yra regeneravimo etape, o ne nuo rūgšties su acetonu
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kartą suklydau naudodamas sieros rūgštį acetone ir gavau šlykščius geltonus miltelius, kuriuos labai sunku nuplauti, naudojant rūgštį alkoholyje panašių problemų atliekant sintezę nekilo.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mano paraudonavo maždaug prieš 10 metų, bet neatrodo, kad tai būtų turėję kokios nors įtakos jo elgsenai ar naudingumui
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ilgą laiką bandžiau gauti acetono ir sieros rūgšties mišinį, skirtą sūdymui, ir vienintelis būdas išvengti mezilatų susidarymo (raudonos spalvos ir baisaus kvapo) buvo naudoti šaldiklyje šaltą acetoną ir rūgštį, tačiau net ir laikantis didžiausio atsargumo po kurio laiko (poros valandų) jis tapdavo raudonas. Mano patirtis patvirtina tai, ką sako w2x3f5, kad sieros rūgšties ir IPA mišinys yra daug geresnis sūdymui.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Teko skaityti, kad A-fosfatas labiau paplitęs JAV dėl žemesnės virimo temperatūros, todėl jį galima rūkyti. Tačiau tai susiję su problema, kad jį reikia laikyti sausai.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Yra problema su fosfatu, jei monofosfatas jis gerai džiūsta gavus, kiti fosfatai yra sopuliai, kurių negalima išdžiovinti
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ar jie yra maždaug 85 % pačios fosforo rūgšties konsistencijos, tik... lipnūs?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Priklausomai nuo fosforo rūgšties kiekio, gausite skirtingos sudėties druską. Standartiškai laisvoji bazė praskiedžiama acetonu ir lašinant lašais pridedama fosforo rūgšties iki ph 6, acetone esančių miltelių konsistencija turi būti kieta, o ne panaši į sopulį. taip 85 % fosforo rūgštis tinka druskai gaminti, jei apie tai klausėte
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne. kodėl džiovinant amfetamino fosfatą IPA liko "sirupo", iš pradžių pagalvojau, kad tai fosforo rūgštis, nes ji tokios pat konsistencijos, bet ji nėra rūgštinė. Dabar galvoju, kad tai gali būti kitos druskos
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Aš irgi kelis kartus gavau tą sirupą.... Neįsivaizduoju, kas tai yra, ir aš tai gaunu naudodamas sieros rūgštį. paprastai taip atsitinka, kai naudoju per daug ir ph yra mažesnis nei 6, bet nežinau, gali būti, kad tai atsitiktinumas... Man nepavyko daug daugiau kartų, nei pavyko, bet man pavyko, radau metodą, kuris man puikiai tinka, todėl tiesiog jo laikausi...
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Alkoholyje druskos negavau, fosfatą pasigaminau tik acetone, jame jis gerai kristalizuojasi.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Amfetamino monofosfatas turi būti ruošiamas titruojant vandenyje, norimas ph yra 5-6. Monofosfato negalima ruošti alkoholyje, nes kai prie bazės alkoholyje pridedama fosforo rūgšties 75 ar 85 % nesvarbu, kaip yra arba alkoholyje, ateina momentas, kai visas amfis staiga virsta burbuliukais ir nebepriima jokios rūgšties. Taigi turite polifosfatų mišinį. Džiovinti šią kramtomosios gumos masę nėra problema, ji išdžiūsta be problemų ir gali būti vartojama, ji nėra bloga, bet ne monofosfatas.
Monofosfatas, kurį galima pagaminti į bazę į nepolinį tirpiklį įpylus vandens ir atskiestos fosforo rūgšties, o tada išmaišius šventą šūdą iš abiejų, turi tą privalumą, kad jis daug geriau tirpsta vandenyje nei polifosfatas, taip pat labiau nei sulfatas. Šis didesnis tirpumas reiškia geresnį biologinį prieinamumą ir šiek tiek greitesnę pradžią nei kitos druskos. Teigiama, kad ją pranoksta tik karbonatinė druska, bet aš niekada nebandžiau jos gaminti.

Dabar, kai gaminate monofosfatą vandenyje, atsitinka kažkas, kas pirmiausia jus sutrikdys: Įpilant fosforo rūgšties pirmiausia pamatysite, kaip iš tirpalo iškrenta druska, ir tai jus pradžiugins. Įpylus daugiau rūgšties, staiga visa druska pradės pūstis! - vėl išnyks! Skirtingai nuo sieros rūgšties, kur tai yra blogai, su fosforo rūgšties druskomis būtent to ir norite, nes norite, kad jos būtų geriausiai tirpios vandenyje. Ją gausite esant 5-6 ph ir atskyrus bei išgarinus vandenį.

Raudona spalva, kuri atsiranda pridėjus per daug rūgšties, atsiranda ne dėl rūgšties ar amfetamino, o dėl priemaišų, daugiausia P2P ir silpnai šarminių priemaišų, patekusių per procesą. P2P puikiai pasiduoda garų distiliacijai ir A/B procedūroms, nes jis yra amfoterinis, esant bazėms ir rūgštims, o ypač su bazėmis, tarkime, staiga tampa daug labiau tirpus vandenyje.
Tikrai švari amfetamino bazė nekeičia spalvos, kad ir kiek rūgšties pridėtumėte. Nė viename iš čia matytų po reakcijos protokolų negaminama tikrai švari amfetamino bazė, todėl perskaitytas tekstas apie spalvos pasikeitimo (nuo rožinės iki raudonos) problemą visiškai nestebina.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
acetonas veikia daug geriau, gaunasi gera kieta druska, be sopulių. Asmeniškai tikrinau dar 2005 m.))))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dėl p2p ir spalvinimo, palaikysiu. tai tiesa. P2p ir jo darinių priemaišos suteikia spalvą dėl šalutinių produktų, taip yra ir p2np bei p2p sintezės atveju, aminas po frakcinės distiliacijos dideliame vakuume nespalvėja, kai naudojamas rūgšties perteklius, grynas bazinis aminas yra visiškai bespalvis ir skaidrus.
 
Top