Question Pašto siuntų nutekėjimas(turkija )

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, jie atsiuntė man nemokamą pavyzdį. Bet greičiausiai policija aptiko Noriu sužinoti, jei policija atvyks mano adresu, kokį atsakymą turėčiau jiems duoti Jei kas nors turi patirties, prašau patarti.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ištrinkite visą informaciją apie daiktus arba užšifruotą
Iš esmės sunaikinkite visus įrodymus apie bylą
Kaip jūsų gauti, kad jūsų siuntinys sugautas?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Narkotikų Turkijoje, mano nuomone, tiesiog neverta. Mano brangus draugas gavo 9 metus kalėjimo (griežtas režimas) už 80 gramų žolės fken... Bet kokiu atveju ištrinkite viską, nesakykite nė vieno sakinio ir susiraskite advokatą, jei jie ateis.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kur evedence kas užsako siuntinį pagal adresą, iš esmės kiekvienas gali užsisakyti ką nors pagal tam tikrą adresą, gal tiesiog per klaidą ant pakuotės užrašė tą vardą, adresą, kas žino ir pan,
Teisininkas visada
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Niekada nieko neprisipažinkite ir viską neigkite, niekas negali įrodyti, kad užsisakėte, kol neturi grynų įrodymų, kad turėjote sąlytį su bet kokios rūšies narkotikais, jei manote, kad jie jus persekioja, niekada nieko neturėkite, nebeužsakinėkite daiktų savo gyvenamosios vietos adresu, naudokite netikrą vardą. Apskritai niekada daugiau nenaudokite savo tikrosios informacijos ir niekada neturėkite medžiagų tokiame kiekyje, kurio negalėtumėte greitai atsikratyti. Patariu niekada nesinešioti su savimi narkotinių medžiagų ir niekada nevaikščioti lauke su bet kuo. Visa tai jau žinote, tai sveikas protas, bet jei jie tikrai yra įsitraukę į šią bylą, kai užsisakote daiktų, jie ją stebės 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, todėl kiekviena maža klaida, kurią padarysite turėdami su savimi kvaišalų, gali būti byla iš arčiau. Tačiau greičiausiai jie nesigilins taip giliai, nes tai nebuvo didelis kiekis, jie tik atmerks akis ir lauks, kol bus daugiau, ir didesnio kiekio užsakymų. Apibendrinant, niekada nenaudokite savo tikrojo vardo ir pavardės, savo gyvenamosios vietos adreso ir apskritai, kaip sakiau, savo tikrosios informacijos. Išlikite saugūs
 
Top