Pakalbėkime apie mano juokingą toleranciją

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Pradžiai paminėsiu, kad šiuo metu vartoju SSRI ir nuo šios savaitės atpratinu save nuo jų, nes sužinojau, kad psichodelikai ir SSRI nesiderina. Nepaisant to, visada turėjau beprotiškai didelę toleranciją viskam. Prieš SSRI aš paimdavau saujas grybų, kad pasiekčiau bazinį lygį. Kartą turėjau grybų guminukų maišelį, "suvalgyk du, kad pakeliautum, suvalgyk visą maišelį ir nukeliausi į Mėnulį" su dideliu įspėjimu, kad reikia suvalgyti visą, na, suvalgiau visą, ir absoliučiai nieko neatsitiko. Taip pat išbandžiau vaistinės lygio gydymą ketaminu, manau, kad tai buvo 1200 mg per 6 seansus, ir, išskyrus tam tikrą introspekciją, nieko daugiau neįvyko.

Niekada nemačiau vaizdinių ar neturėjau garso sustiprinimo. Savaitgalį turėjau DMT rašiklį, per 2 dienas išgėriau visą gramą, ir viskas, ką jis iš tikrųjų padarė, buvo mieguistas. (buvo gera miegoti lol)

Kapitonas Sandoz atsiuntė man LSD ir vienu metu skruoste turėjau 6 vienu metu, nieko.

Jau maždaug dvejus metus dirbu su psichiatru, bandydamas išsiaiškinti savo ADHD, kuris taip pat yra labai blogas. Niekas nepadėjo, kurį laiką vartojau "Wellbutrin", dėl jo jaučiausi nekontroliuojantis savo smegenų, visą laiką jaučiausi "užrakintas".

Tačiau atradau, kad 4mmc priverčia mano smegenis "dirbti" tinkamai. Be įprastų šalutinių poveikių, tokių kaip per didelis prakaitavimas, jis suteikė man energijos ir privertė mane daryti 18 dalykų vienu metu, bet iš tikrųjų užbaigti tuos 18 dalykų lol. Tai buvo pirmas kartas, kai "stimulas" atliko savo darbą už mane.

Aš ruošiuosi pasakyti savo psichiatrui, kad mes baigėme ir prasidėjo nujunkymas. Aš bandžiau oficialų "teisėtą" būdą, dabar atrodo, kad tai yra viskas, kas man padeda. Per pastaruosius dvejus metus buvau tiek daug skirtingų stimuliatorių, kad praradau skaičiavimą.

Kas vyksta su mano kvailomis smegenimis? Aš dabar esu MDMA, man patinka ir manau, kad jis man padės, bet tikrai kitoks jausmas. Aš niekada nebandžiau Meth ir manau, kad tai gali būti puiku, kiek panašios yra cheminės bazės tarp Meth ir 4mmc? Žinau, kad esu slidžiame kelyje, ir esu kuo atsargesnis, todėl kreipiuosi į grupę patarimo.

Ar turite kokių nors pasiūlymų ar kitų dalykų, kuriuos turėčiau išbandyti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mefedronas turi metilo 4(para) fenilo padėtyje ir dvigubą n-varžos deguonį ant b anglies, todėl jis yra ketonas. Pašalinkite šiuos elementus ir tai yra metamfetaminas. Atlikite Wolfe'o Kitshnerio redukciją, kuri pašalina deguonį, ir tai yra PMMA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Šūdinas FASCINATING!! Ačiū Frit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kurį laiką vartojau adderall XR 30 mg. Iš pradžių jis veikė, bet naktimis pradėjo kelti nerimą. Metų metus internetu užsisakinėjau presuotus "addys" (metamfetaminą), tai buvo daug geriau. Naktį nebuvo nerimo ir vėl galėjau miegoti. Tačiau aš tarsi turiu priklausomybę sukeliančią asmenybę ir pradėjau vartoti 60-90 mg kelis kartus per dieną. Armodafinilas taip pat buvo puikus. Jis nebuvo greitas, bet tikrai išlaikė mane sutelktą. Jo lengva gauti per daug
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Tai puikūs patarimai, ačiū @miner21, Ritaliną vartojau nuo kokių 7-15 metų ir visada jo nekenčiau, bet žvelgiant atgal, be jo gal būčiau buvusi visiška šiukšlė mokykloje. Visą šį laiką ir psichiatrijos daktaras vis dar nepaminėjo addy's, todėl jie turi manyti, kad dėl kažkokių priežasčių man tai neveiks. Aš taip pat turiu gana priklausomybę sukeliančią asmenybę (jei tai yra mano turėjime, kodėl jis nėra mano viduje lol) Galiu pabandyti Armodafinil prieš Meth... Turiu jausmą, kad man tikrai patinka Meth lol ir galbūt aš galiu išmušti tą skardinę šiek tiek su Armo's, tikrai verta pabandyti!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jūs nustebsite. Dauguma mano pažįstamų žmonių, vartojančių metamfetaminą, stengiasi net apsvaigti ir tiesiog palaiko, nes be jo yra mirtinai pavargę. Metas yra gerokai pervertintas. Per pastaruosius 30 metų jis buvo deklasuotas. Nuo 1999 m. nemačiau susišaudymo baikerių bare.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
Velnias, gal laikas sugrąžinti tuos senus laikus menančius šaudymus! Kodėl pastaruosius kelis dešimtmečius kokybė taip nuolat krenta? Jei turėčiau visą įrangą, kas man trukdytų pagaminti 98-100 proc. grynumo stiklą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tai keistas scenarijus. Pagalvokite apie hadronų greitintuvą ir Mandelos efektą. Tikrai neskaitant to, kad tai 50 proc. sinusoidžių, nesu tikras, kas vyksta. Anksčiau maniau, kad tai n-izopropilbenzilaminas, bet drugs.data sako, kad jo niekada nerado, o standartinį pirko du kartus ir juos lengva atskirti. Yra daug kristalinių faminų, kurie nėra aktyvūs arba silpni, kurių žmogus negalėtų atskirti. Anądien bandžiau izomerizuoti kai kuriuos, kuriuos išsaugojau. Išgavau 0 D izomerų. Kristaliniai tiesiog niekada nepasirodė nelakiųjų tirpiklių tirpiklyje. Naudojau Ltvyno rūgštį ir tikėjausi, kad nusės Lmeto Ltartatas. Neutralizavau ją ir pridėjau hcl iki ph5, atgavau kiekvieną metamfetamino dalelę ir surūkiau. Keista, nes bandžiau išgauti L ir neišgavau. Ar tai tikrai izomerizuoja D iš p2p, kaip rašoma dea?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Išbandžiau jau du kartus. Tas pats rezultatas. Ten nelabai paaiškinau, bet pagrindą sudariau hcl vandeniniu tirpalu ir atskyriau bazinį aliejų, tada į bazinį aliejų ir L-vino rūgštį įpyliau šviežio vandens ir refliuksavau 2 valandas. Tada įdėjau dietilo eterio ir kurį laiką maišiau ( tai, kad pasiimčiau bazinę meth ( D, nes tikėjausi, kad L bus Lmeth Ltartratas, o būdamas druska, liks poliarinis). Tačiau atskyrus etilo eterį ir išgarinus VANDENĮ nieko nebuvo. Parūgštinau eterį 37 % vandeniniu hcl ir 25 ml dh20 iki ph 5, o kai atskyriau vandenį ir jį išgarinau, viskas atsigavo. Mano nuomone, tai reiškia, kad jame nėra L metamfetamino, nes net po 2 valandų prie refliukso nepavyko konjuguoti L-tartarino. Nereikia nė sakyti, kad tai nebuvo tas rezultatas, kurio tikėjausi, kitaip nebūčiau gaišęs laiko. DEA teigia, kad jie, kad Meksikoje izomerizuoja p2p mrth ir kartelinis metas yra D, o ne raceminis, bet šūdas vis tiek manęs nepadidina, todėl esu be galo sumišęs
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Apskritai gana įdomus reakcijos procesas. Man smalsu pamatyti, kur toliau nuves karteliai
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
O, žmogau, mes čia kalbame apie toleranciją? Šittttttttttt. aš per mažiau nei savaitę KIEKVIENĄ savaitę ištisus 4 metus iš eilės sudegindavau unciją ledo. niekada nepraleisdavau nė vienos dienos. Dabar aš sausas kaip mf'er ir 30 mg XR adderall vieną kartą per dieną su 15 mg momentiniu du kartus per dieną, ir tai net nepadeda man išlipti iš lovos ryte. aš turiu imtis 3 XR ir 5 iš momentinių tik tam, kad galėčiau atidaryti akis po pietų (leiskite prisipažinti, kad aš negaliu vilkti savęs net paimti piss ryte, todėl im atsibunda apie 2 pm kiekvieną dieną.) Deja, mano vaikinai užrakinti už gerą longgggg laiką ir aš turiu nulį jungčių, kurios liko, o tai sumažino mane tapti savo asmeniniu virėju boyardeez riešutai gonna turėti sprogimo bando išsiaiškinti, kaip tapti chemiku.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Būtinybė yra išradimų motina, mano drauge! Tai yra laukinis.. Apmaudu, kad nėra olimpiados tokiems vaikinams kaip mes lol mes ją sutriuškintume
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ką gi, esate tinkamoje vietoje mokytis, o tuo tarpu čia yra daug žmonių, parduodančių metamfetaminą konkurencingomis kainomis. Manau, kad esu pirkęs metamfetamino iš 5 skirtingų žmonių, ir beveik viskas buvo lygiai tas pats meksikiečių kartelio tarifas, kurio negaliu pagaminti už tokią kainą
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Galite atlikti benzedrekso ekstrakciją.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Galite gauti robotabletės DXM HBr. Galite vartoti po 90 mg DXM HBr (dekstrometorfano HBr) du kartus per parą (12 valandų intervalu) nuo 5 iki 16 dienų. Sumažinkite arba išbraukite stimuliatorių vartojimą per. Nevartokite serotoninerginių vaistų (MDMA, LSD, SSRI antidepresantų). Dekstrometorfanas yra SNRI (serotonino ir noradrenalino reabsorbcijos inhibitorius) ir NMDA antagonistas. Būtent NDMA antagonizmas mažina narkotikų toleranciją. Tolerancija narkotikams bus nuo 1/2 iki 1/3 buvusios.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Galite išbandyti 90 mg DXM HBr (dekstrometorfano HBr) du kartus per dieną (12 valandų intervalu) nuo 5 iki 15 dienų. DXM yra SNRI ir NMDA antagonistas. Venkite per daug stimuliatorių ir tikrai venkite visko, kas veikia serotoniną (MDMA, grybai, SSRI antidepresantai), metu. Tuomet tolerancija narkotikams bus nuo 1/2 iki 1/3 buvusios. NMDA yra vienas iš tolerancijos susidarymo mechanizmų. Kitas - CREB receptoriai, bet nežinau, ar dar yra CREB inhibitorių.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex ačiū, tikrai manau, kad turėsiu viską pakeisti, ir artimiausiomis dienomis daugiau tai ištirsiu. Aš tik kaip gramas į šį nuostabų Meow Meow turiu ir vakar tas pats kiekis, kuris privertė mane nerimauti, kad galiu prarasti nuo vaikščiojimo po kelis žingsnius, šiandien yra mano bazinis... Aš nekenčiu savo smegenų!!! Jis toks šunsnukis!!!
 
Top