Leukarto reakcija VS al/hg VS boro redukcija

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Al/hg maršrutas yra gana paprastas, ir aš esu su juo susipažinęs. Boro redukcija atrodo švaresnė, bet ką jau kalbėti apie Leukarto reakciją MDP2P naudojant nmf. Leuckartas skamba seksualiai ir atrodo vertas dėmesio, bet kodėl man buvo sunkiau jį rasti ir kodėl al/hg ir boro redukcijos yra man prieš akis, kai yra Leuckartas? Žinau, kad yeilds bus mažesnis, bet man šis metodas atrodo tinkamesnis.
 
Last edited:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Kuo jis yra tinkamesnis? Jei rūpi sveikata ir kaina nėra problema, kodėl ne ličio aliuminio hidridas?
Man pačiam smalsu
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Leiskite gana populiarų maršrutą. Jei turite prieigą prie MDP2P ir NMF, galime jį išbandyti. Prieiga prie reagentų - pagrindas renkantis maršrutą. Kokius reagentus galite nusipirkti, tą maršrutą ir pasirinkti.
 
Last edited by a moderator:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Jei vis dėlto turėjote prieigą prie kokio nors reagento. Kokį kelią pasirinktumėte. tarkime, jūsų vienu metu reaguoja 1-5 kg ketono. Leukarto kelias skamba patogiau, ar ne? 5 kg sintezės atveju.


"Kaitinkite iki 190 °C temperatūros (esant 140 °C temperatūrai H2O + skruzdžių rūgštis) apie 6 val., kol
kol surinkimo kolboje atsiranda amoniako dujų kvapas. Jokio vakuumo! Leiskite atvėsti ir
nuplaukite 350 L vandens, kad atsikratytumėte NMF pertekliaus. Išpilkite 160 L aliejaus ir ekstrahuokite
likusį vandenį 2 x 30 L DCM. DCM išvirkite 60 °C temperatūroje ir 200 mm Hg temperatūroje.
Į 160 L įpilkite 20 L papildomos alyvos = 180 L."

Man įdomu, kokie reakcijos indai būtų naudojami šiai reakcijai, atsižvelgiant į tai, kad kaitinate iki 190 °C 6 valandas, ar galite tai daryti nerūdijančio plieno induose? Galvojau apie kokias nors plastikines 30gal arba 55gal statines, tik nesu tikras, ar jos bus laimingos 6 valandas 190c temperatūroje.
 
Last edited:
Top