Lizdeksamfetaminas

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Sveiki! Norėčiau sužinoti, ar yra būdas pačiam pasigaminti lisdexamfetamino, turiu jį vartoti kiekvieną dieną, o kainos juokingos, o kartais produkto net nėra... Ar kas nors gali man padėti?
Ačiū iš anksto!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lizdeksamfetaminas organizme metabolizuojamas į amfetaminą. Lengviau iš karto sintetinti amfetaminą ir naudoti jį medicininiais tikslais.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jūs turite omenyje lizdeksamfetaminoedimezilatą, Elvanse. Tai tiesiog D-amfetaminas, pasūdytas mezilatu ir sujungtas su aminorūgštimi, kad pailgėtų išsiskyrimas. lisDEXAMFETAMINEDIMESILATAS. Viską, kas tame molekulės pavadinime yra be didžiųjų raidžių, kraujyje suskaido fermentai, ir lieka grynas narkotinis preparatas - dekstromamfetaminas.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Taip, žmogau!! Im in the same shit.its just fucking crimminal what they let you pay for that shit.im from nl and pay a shitload of money for my insurance and the Elevance pills that I need dont get payed.onley part from some pay back company but still they cost a fortune.just for an xtra amine group on the dex.
Aš negaliu aforde mano vaistus kaip tai ir aš esu priverstas gauti kūrybiškumo.tai yra didžiausia dalis priežastis pradėti gaminti pats.and ofcource hobis į jį .but yeah ,its nenormalus, ką jie ima už dexamphetamine su vėlavimo uptake.what jie tikisi, kad žmonės daryti po to, kai gauna sąskaitas, kaip kad ir kai kurie reacherge? Jūs turite būti kvailas, kad bent jau nebandytumėte gelbėtis nuo skurdo.👍tai gryna mafijos praktika, ką jie daro, ir teisiškai pagrįsta. kas čia yra nusikaltėlis. aš esu su jumis iki galo. velnias, maniau, kad esu vienintelis čia, turintis tokią didelę problemą.
 
Top