• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Vietos vaistų rinkos tyrimai - Pagalba

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim chcel som prispiet do komunity ze by som napisal nieco malo o Slovensku a o tom ako to tu veikia. Potreboval by som vsak pomoc s niektorymi otazkami.
Ak niekto vie patarit padėti budem rad.

2.1 Vietinių internetinių pardavėjų ir jų svetainių lankomumo sąrašo sudarymas

2.2. Populiariausios jūsų šalies prekybos vietos ir jų svetainių / srauto analizė:

4. Išsamus teminių ir artimos tematikos interneto svetainių / telegrafo grupių arba kanalų / bendruomenių "Discord" ar bet kuriuose kituose socialiniuose tinkluose, apimančių naujienas, susijusias su narkotikų vartojimu ir narkotikų verslu jūsų šalyje, sąrašas
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Sveiki, ar galėtumėte patarti, kaip tai padaryti
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Kaip ką daryti ? Ką turite omenyje?
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nesuprantu, kodėl užduodate šį klausimą čia, nes tai klausimas, visiškai nesusijęs su šio pranešimo sritimi. Tačiau atrašiau jums privačia žinute.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Jei norite būti bbg analitiku, turite apie tai ką nors žinoti, o ne tik užsiregistruoti, o paskui paprašyti, kad mes tai padarytume už jus ....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Tyrinėjimai yra labai sudėtingi. O aš negaliu paklausti?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ar kreipdamiesi dėl darbo taip pat klausiate kitų žmonių, kaip turėtumėte jį atlikti ?

Ar žinote ką nors kita, išskyrus įžeidinėjimus ?

P.S. O dėl jūsų rimtumo taip pat būtų galima diskutuoti.... Iš pradžių parašai, kad kažko nori, o paskui vaidini negyvą bug....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Akivaizdu, kad jūs to nesuprantate, todėl pabandysiu jums paaiškinti. Tai nėra darbas, kad kažką padarytumėte šiai bendruomenei. Niekas pasaulyje nežino visko, todėl normalu ir natūralu paklausti, ar kas nors gali padėti. Aš nelabai galėjau apdoroti 3 klausimus, nes nežinau apie visas slovakų svetaines ir t. t., o uždaviau tik 3 klausimus, todėl nenorėjau, kad kas nors viską padarytų už mane. esmė buvo ta, kad kas nori padėti, tegul padeda, kas nenori padėti, tegul nepadeda. Kitose "nacionalinėse" grupėse galima susidurti su visiškai panašiais klausimais, pastatytais būtent pagal šią "Apklausą". Nėra jokių abejonių dėl mano rimtumo. Šiaip ar taip, aš tikrai nenoriu čia ginčytis, nes tai nepatogu ir nesolidaru, ir atsiprašau jūsų už savo perdėtą reakciją, prisipažįstu. Bet jei turite problemų ar vis dėlto norite man ką nors pasakyti, parašykite man privačią žinutę.
 
Top