• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

ieškote MDMA arba LSD pardavėjo Amerikoje

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Ieškau MDMA arba LSD pardavėjo, galinčio siųsti į Ameriką Ieškau tik nedidelio kiekio 50$ vertės
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Čia nėra nė vieno rinkoje, a? Atrodo, kad net jei nebūtų JAV pardavėjo, kas nors jums atsiųstų
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Dauguma pardavėjų yra Europoje arba pardavinėja tik jai arba daugiausia, todėl tai šiek tiek sudėtinga, ypač todėl, kad bandau išbandyti tik nedidelę pinigų sumą (50 JAV dolerių), norėdamas patikrinti, ar tai tikra 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Girdėjau, kad taip ir yra. Tikriausiai yra gera verslo galimybė tam, kas gali įvežti kokybišką MDMA į valstijas ir perparduoti. Norėčiau sužinoti, ar rasite ką nors, kas tikrai turi kokybiško produkto. Tačiau LSD tikrai nėra mano reikalas
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
wanny pabandyk saldainių apvertimą? vis dėlto reikėtų pradėti nuo lsd,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Turiu nemažai Thuggaking54xx 's mdma. Tai geras produktas už sąžiningą kainą. 100 mg yra daugumai žmonių tinkama dozė. 250mg yra stipri dozė. Tikriausiai daugumai žmonių ji yra šiek tiek per didelė
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, esu naujokas šioje svetainėje, bet ne rinkose, o dabar pastebinsiu. Man reikia pagalbos naršant ir ieškant pardavėjų. Ieškau FXE, bet taip pat dabinuosi daugeliu medžiagų.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Sveiki, galime pateikti kai kurių produktų pirmtakus, bet ne sintetinius produktus. Jei susidomėjote, parašykite man PM.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jessejames yra legalus MDMA pardavėjas, įsikūręs JAV. Vartokite įprastas Šulgino jo medžiagos dozes 120-160 mg.
 
Top