Question Looking for a vendor ieškomas patikimas kristalinio metamfetamino pardavėjas pietų afrikoje

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, aš buvau forume gal beveik mėnesį ir aš išmokau daug dalykų, bet šiuo metu aš ieškau patikimo kristalų meto pardavėjo, kuris nėra per brangus, aš esu iš Pietų Afrikos, todėl pinigų keitimas iš čia į JAV dolerius yra gana brangus, čia aš mokėčiau apie R400/20USD už kristalų gramą, bet kristalų kainos viršija 120 JAV dolerių už gramą tie, kuriuos radau, jei kas nors žino apie pardavėją arba yra vienas pls atsakyti. Aš tiesiog ieškau patikimo pardavėjo, kuris parduoda kristalus už priimtiną kainą, o jei rastumėte Pietų Afrikos pardavėją, būtų dar geriau. Ačiū visiems.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Aš taip pat esu iš Pietų Afrikos Respublikos, kažkur šiauriniame kyšulyje

Aš galiu gauti jums TIK (kristalų metamfetamino)
Kainos tiesiogiai iš Nigerijos kartelio
R150 / 8 USD už gramą + mano mokestis
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yo ačiū, žmogau, tai visai neblogai, geriausia kaina, kokią iki šiol gavau, kapeika yra gera su tik, apie kurią žinau. ar tai R150 už gramą ir kiek kainuotų pristatymas į durbaną, ar žinote ur žmonių, kurie čia parduoda?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Taip r150 už 1 gramą. jūs sužinokite, kiek kainuos kurjeris iš Kimberley, Šiaurės kyšulys į Durbaną, nei u praneškite man.
CAT prasideda nuo R50 šioje pusėje.
Mandrax prasideda nuo r40 už visą tabletę.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Geriausia būtų nueiti ten, kur nigeriečiai turi parduotuves Durbane, ir paprašyti kristalų
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Taip, matau, kad aš esu aplink hillcrest, taigi beveik durbane, kartais rūkau mandrax àswell ir kada q gera kaina, kiek kainuos pristatymas iš u į čia, hillcrest
 
Top