Ieškote tinkamo, reguliuojamo vakuuminio siurblio..

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Taigi ieškau vakuuminio siurblio, kuris patikimai ištrauktų 640 mm hg vakuumą.
Esu visiškas naujokas vakuuminės distiliacijos srityje ir bandau panaudoti savo benzaldehidą be nitroetano, nes jo nerandu.
Man vis tiek reikia tinkamo Buchnerio vakuuminio siurblio - nesu tikras, ar visi jie reguliuojami, ar ne, bet būtų naudinga naudoti tą patį siurblį reakcijoms, jei ketinu jį pirkti....
Ar kas nors gali mane nukreipti tinkama linkme ? EBay? AliExpress? Nepriklausomai nuo to, ką tikrai daro, tik reikia, kad galėtų traukti 640 mmhg ir atrodo, kad niekas nenurodo, kad tai yra tas įrenginys.
Atlikau vieno iš jų konversiją "eBay" (vis tiek iš Kinijos, todėl tikriausiai gausiu jį iš "AliExpress").
Ačiū! Man tikrai reikia jūsų pagalbos!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Taigi, jei norite, kad chemijos mokslas būtų naudojamas kaip chemijos mokslų šaltinis, turite būti įsitikinę, kad chemijos mokslas yra labai svarbus. VAKUUMAS DAUGELĮ ŽMONIŲ KLAIDINA. 640 mm/hg yra maždaug 2,5 psi vakuumo. Tai reiškia, kad jis yra 2,5 psi mažesnis nei oro slėgis jūros lygyje (14,7 psi), tai iš tikrųjų nėra vakuumas, jis tiesiog mažesnis nei atmosferos slėgis, kuris yra 750 mm/hg. 1 atmosfera 14,7 psi 750 Pascale 1 torrent. Vis dėlto šį nedidelį vakuumą galima pasiekti naudojant 12 V nuolatinės srovės automobilinį vakuuminį siurblį, kuriuo valdomi įjungti priekiniai žibintai arba priekinio stiklo plovimo mechanizmai. Tokį siurblį galima įsigyti už 25-30 JAV dolerių.
Kitas siurblys sąraše yra vienos pakopos rotorinis mentinis vakuuminis siurblys. Jie iš epoksidinės medžiagos išsiurbia burbuliukus, yra nuo 1/4 iki 1/3 AG ir gali sukurti 15+ kartų didesnį vakuumą, nei sakote, kad reikia. Juos galima įsigyti už 50-70 USD "Ebay Amazon" ir kt. Yra didesnių vienpakopių siurblių, galima įsigyti dvipakopių rotorinių mentinių ir kitokių konstrukcijų, pradedant nuo 20 kartų didesnio vakuumo, nei jums reikia, iki 50 ar daugiau kartų didesnio, nei jums reikia. Gaukite šaltą gaudyklę arba kiekvieną kartą, kai ją naudosite, keisite alyvą. Paprastai automobiliniams siurbliams nereikia gaudyklės, jie gali būti slėginiai arba vakuuminiai, jiems nereikia alyvos ir jie yra labai maži. Kiekvienas tipas turi tam tikrų privalumų ir trūkumų
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Įdomu, kad čia sutikau chemiką ir jis pasakė lygiai tą patį. Taip pat žiūrėjau apie tai vaizdo įrašą pootube ir tai dar labiau sustiprino mano supratimą.
Anksčiau naudojau rankinį vakuuminį siurblį, bet jis sugedo.
Galiausiai pasirinkau siurblį, kuris iš esmės yra du viename, teigiamo ir neigiamo slėgio - tikriausiai skirtas automobiliams remontuoti (na, taip ten parašyta).
Rašoma, kad jo didžiausias slėgis yra 7 barai.
Tiesą sakant, siekiau laikytis raceminio amfetamino sintezės metodo, kuriame naudojama vakuuminė distiliacija, kai slėgis, manau, yra apie 650 mm hg, taigi, kaip sakote, tai tikrai mažas vakuumas (arba neigiamas slėgis, kaip teisingai pastebėjote.😀).
Tiesą sakant, atrodo, kad tai keistas vakuumas, nes, kaip teisingai pastebėjote, 650 mm hg yra ne taip jau ir daug žemiau ir (arba) aukščiau 🙃) atmosferos slėgio.
Manau, kad didžiausias dalykas, kurį supratau, yra tai, kad laboratorijoje nėra vieno dydžio siurblių, tinkančių visiems... reikia kelių skirtingų tipų siurblių, ypač jei kalbame apie rotovapą, GCMS ar dar ką nors....
Taip pat supratau, kad reikia nusipirkti šalčio gaudyklę, kurią reikia įdėti tarp daikto, kuriame vakuumuoju, ir siurblio - tam tikram atvejui. Manau, kad dabar jau viską suprantu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Beje, ačiū, kad atsakėte į mano įrašą, esu gana naujas čia rašantis ir jau seniai tykojau - bent jau nuo tada, kai jus radau! Tai taip pat lėmė (be kalambūro), kad sutikau bent 1 žmogų, kuris iš tikrųjų žino, ką daro, ir man atrodo labai įkvepiantis....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Elektrinius siurblius gebėti stumdyti kartais patogu, papasakosiu, kaip. Vakuumas sumažina virimo temperatūrą, o slėgis ją padidina. Esant 2 atmosferoms (14,7 psi virš aplinkos temperatūros) vanduo užverda ne 212, o 250f temperatūroje. Yra keletas dalykų, kuriuos galite su tuo padaryti. Geriausias dalykas, mano nuomone, yra sukurti persotintą tirpalą kristalizacijai. Jūs ką nors tirpinate mažiausiai karštame tirpiklyje. Jis pradeda kristalizuotis. Puiku, leiskite jam minutę pavirti tirpikliu. Prijunkite oro liniją ir padidinkite slėgį. Dabar tirpiklis gali tapti karštesnis. Kristalai vėl ištirpsta ir jūs sumažinate karštį. Štai ir viskas , persotintas tirpalas be jokių spėjimų ar ko nors tegul pradeda nusėsti ir suslėgti. Tikriausiai sutaupysite tirpiklio siurbimo ratą po pirmojo derliaus nuėmimo.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Filtravimui ir panašiai geriausiai tinka naudotas odontologinis siurblys, jie yra pigūs ir kur kas kokybiškesni už kinišką 60 dolerių vertės šlamštą. Ebay arba geriau skelbimai. Šie atlaiko tam tikrą piktnaudžiavimą visi kiti jau seniai būtų mirę.
Tikrai vakuuminei distiliacijai reikia dviejų pakopų rotacinio mentinio alyva sandaraus siurblio su balastiniu vožtuvu. Naudotas 50 metų senumo laboratorinis siurblys yra geresnis už naują HVAC siurblį.

Vakuumui reguliuoti į siurbimo liniją įdėkite T jungtį ir adatinį vožtuvą. 5 $.

Manometro nereikia. Mechaniniai yra nenaudingi žemiau 100 mbar, o skaitmeniniai yra per brangūs ir ne visi patikimi. Užtenka švelniai paliesti adatinį vožtuvą.

Ir VISADA pirmiausia nustatykite stabilų vakuumą, o tada šildykite. VISADA.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aš nesu chemikas. Vienos pakopos siurbliu galima užvirinti vandenį esant -50f, kam jums reikia tokio didelio vakuumo? Ar yra scenarijus, pagal kurį savarankiškai finansuojamas slaptas narkotikų chemikas galėtų pasinaudoti didesniu vakuumu? Ar standartiniai stikliniai indai gali išlaikyti didesnį vakuumą?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Nežinau, kaip jūs, bet mano vakuuminis siurblys kainavo mažiau nei 20 eurų. Tereikia išplėšti seno šaldytuvo kompresorių išleisti freoną ir prijungti jį prie rozetės. Jis veikė daug ilgiau ir vis dar gyvas nei mano rotacinis mentelinis siurblys.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Ką tik įsigijau didelio slėgio vandens siurblį (ne aliexpress ar amazon). Naudojant didelę plastikinę dėžę ir atitinkamas žarnas, juo cirkuliuoja vanduo.
Tada prie išleidimo angos dedamas aspiratorius. Taigi šis derinys taip pat gali šveisti dujas ir prireikus siurbti skysčius. Gali gauti pakankamai aukštą slėgį aspiratoriuje, kad vanduo užvirtų 25 Celsijaus temperatūroje. Kai į dėžutę įdedu keletą ledo kubelių juostelių, vakuumas bus mažesnis ir vanduo gali užvirti 10/15 temperatūroje, be to, jis atsparus cheminėms medžiagoms (bent jau bromui, kurį išbandžiau). Reguliuoti taip paprasta, kaip pasukti maitinimo šaltinio rankenėlę aukštyn / žemyn.
 
Last edited:

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Ar jis gali pranokti 20 Eur šaldytuvo kompresorių, kuris neužsikuria, kaip kai kurie kiti siurbliai, kai į jį patenka tirpiklių?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Kainos atžvilgiu: ne. Bet nesu naudojęsis šaldytuvo kompresoriumi, todėl negaliu pasakyti.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Jums tereikia 640 mmhg
Naudojimas (12V R385 nuolatinės srovės diafragminis siurblys)
Tai pigu ir galite gauti didesnį slėgį, nei jums reikia.
Jį taip pat galite naudoti vandeniui į kondensatorių pumpuoti
 
Top