Question ieškoma žmonių danijoje, švedijoje arba vokietijoje

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Ieškau partnerio / mentoriaus / mokytojo amfetamino gamybos srityje. pageidautina danijoje, nes esu įsikūręs danijoje. nekantriai laukiu susitikimo su visais, kurie pritaria mano vizijai į skandinaviją atvežti gerą amfetaminą
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tikrai nerasite nė vieno patikimo šaltinio, su kuriuo būtų galima susitikti asmeniškai :D. Net jei kas nors tai ir darytų, nedarykite to! Tai jūsų nemokamas įėjimas į kalėjimą, vyruti
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Bandžiau prisijungti prie grupės, bet nesėkmingai, matau, kad esate vienas iš darbuotojų, bet kokiu atveju galėtumėte man padėti prisijungti?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
niekas nerodo, kaip gaminti zD jei kas nors žino, kaip gaminti, jam nereikia kam nors rodyti, kaip gaminti xD tai verslas xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Laidoje yra žmonių, kurie mielai paaiškina dalykus pradedantiesiems :). Bet asmeniškai? cmon dude :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
žmonės jie tai normalus darbas xD 8h eikite namo xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
negali būti perkamas niekas neišmokys, kaip gaminti zD. Jei kas nors ką nors moka, jam nereikia mokyti kitų, kaip tai daryti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Šio forumo tikslas - mokyti naujokus, todėl jūsų teiginiui nepritarčiau :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Neįžeidinėju jūsų ar panašiai, bet :
-žmonės, kurie yra pakankamai kvalifikuoti, išmoko tai iš nelegalios veiklos ir niekas rimtas su jumis nesusitiks, nes jei jie yra / buvo aktyvūs narkotikų gamybos veikloje, jie bijos būti išprovokuoti / sudeginti
-šis forumas daug ko moko, bet jį finansuoja žmonės HEISENBERG, G.PATTON ir t.t. - aistringi žmonės ir nemanau, kad kas nors iš jų rizikuos su jumis susitikti, nes jie yra per didelės figūros ir manau, kad LE dešimtis kartų bandė provokuoti. Aš taip pat gaunu daug pasiūlymų mokyti / kalbėtis / susitikti su žmonėmis už pinigus ir juos mokyti, nes kasdien susiduriu su chemija, bet DAUGUMA (nenoriu jūsų negerbti) yra LE, bandantys įvilioti ir apkaltinti mane.

Sėkmės btw ir cheers!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Žmonės turi pradėti suprasti, kad nebūtina susitikti, tam pirmiausia ir turime darkart :)

. Tai dažnai matau su pradedančiaisiais, jie dažnai tam ryžtasi, bet nė karto nepagalvoja apie riziką.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
'' Dažnai tai pastebiu su pradedančiaisiais chemikais, jie dažnai tam ryžtasi, bet nė karto nepagalvoja apie riziką''.

Taip, jie galvoja, kad tai fucking video kaip žaidimas LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha :D

Iš tikrųjų suprantu, skamba kaip laimingas šūvis būti pakviestam vieno iš didžiausių slaptų savo šalies virėjų ar ką ten policininkai sako, kad išprovokuotų tave susitikti. Jie daro taip, kad tai skamba kaip vienintelis gyvenime šansas..

Bet taip, štai ir kalėjime taip pat pasitaiko vienas iš gyvenimo šansų. :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
aš suprantu, kad im nesiruošia rasti ką nors, kurio verslas jau puikiai sekasi ir tiesiog pasiimti kokį nors atsitiktinį vaikiną (mane) ir mokyti, kaip gaminti crank lmao, aš labiau tikėjausi rasti ką nors, kas yra iš žaidimo, norintis padėti arba ką nors naujo į visą šį šūdą, kaip ir aš, per daug padėti. Nežinau, kodėl žmonės mano, kad ieškau kokio nors amfetamino angelo, kuris atskristų ir palaimintų mane maisto gaminimo įgūdžiais. esu ankstyvojoje mokymosi stadijoje ir iš esmės esu kempinė, sugerianti visas žinias, kurias tik galiu gauti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ei, žmogau :). Esu įsitikinęs, kad valdyboje yra daug žmonių, kurie yra į pensiją išėję chemikai arba net vis dar dirba ir nori padėti!

Kalbant apie amfetaminus, galiu padėti, taip pat yra daug kitų, kurie nori padėti nemokamai!
Viskas skaitmeniniu ir saugiu būdu :)

Netrukus atidarysiu sesijos pokalbių kambarį, kuriame žmonės galės užduoti klausimus ir gauti nemokamą pagalbą ruošiant maistą realiu laiku!

Čia taip pat turiu bendruomenės grupę, kurioje galite nemokamai užduoti visus rūpimus klausimus.

Kalbant apie mane patį, visas žinias apie slaptąją chemiją gaunu iš šio forumo ir čia esančių ekspertų! Jie man padėjo sukurti laboratoriją, o vėliau ją paleisti - jie man padėjo nuo pat pirmos iki paskutinės akimirkos! Viskas nemokamai :)

Tiesiog neįtraukite į savo lygtį neskaitmeninės dalies ir būsite 100 % saugūs.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Visa tai nesudėtinga ir galima rasti forume. Svarbu, kad pirmiausia rastumėte reagentus savo šalyje ir juos įsigytumėte
 
Top