LSD ir seksas

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
LSD yra vienas iš labiausiai ištirtų ir populiariausių psichodelikos preparatų. Acid trip yra lengviau valdomas, tačiau kartais jis būna nenuspėjamas, kaip ir kitų psichodelikų atveju.

BENDRA INFORMACIJA

LSD poveikiui būdingas vidutinio stiprumo stimuliuojantis poveikis, pakitusi sąmonės būsena, taip pat pasikeitęs suvokimas. Didžioji dauguma vartotojų pojūčius lytinio akto metu LSD poveikyje apibūdina kaip kažką neįprasto. Daugelis teigia, kad tai, kas vyko, jie jautė "partnerio vardu." Kitų teigimu, visi aplinkiniai objektai buvo pripildyti meilės ir "dalyvavo" procese. Dar kiti matė ir jautė partnerį visiškai kitaip. Kaip jaučiatės jūs? Nei aš, nei kas nors kitas negalės tiksliai atsakyti į šį klausimą.

REKOMENDACIJOS

Prieš ruošdamiesi išbandyti lytinius santykius apsvaigę nuo šios medžiagos, būtinai turėtumėte išbandyti LSD. Jei kitų paviršutiniškai veikiančių medžiagų atveju tai yra veikiau patariamasis dalykas, tai LSD, kaip ir visų kitų psichodelikos medžiagų atveju, ši sąlyga yra privaloma. Būtent kaip laikytis nustatyto ir nustatymo.


Vartojimo būdai

Atsižvelgiant į tai, kad LSD rinkoje beveik visada randamas pašto ženklų pavidalu - vienintelis galimas vartojimo būdas bus 10 minučių įdėti prekės ženklą po liežuviu.

Dozavimas

Geras pasirinkimas pirmajai seksualinei patirčiai bus 100-150 μg. Net jei turite patirties, nevartokite didesnių LSD dozių chemsexui - jūsų būklė nebus tinkama seksualiniam intymumui arba sukels neigiamą patirtį, kuri neigiamai paveiks jūsų seksualinį gyvenimą ateityje.

Laikas

LSD pradeda reikštis po 40-60 minučių. Jei planuojama sekso kelionė, po 20-30 minučių verta pradėti preliminarius glamonėjimus, kurie sklandžiai pereina į seksą - taip savo vidine būsena nustatysite kelionės kryptį. Pasibaigus lytiniam aktui, galite pasidalyti įspūdžiais vienas su kitu, pasikalbėti šia tema, ir pirmas malonus įspūdis nuteiks jus pakartotiniam seksui. Turėsite 5-8 valandas, kad ši patirtis taptų nepamirštama. Kitas variantas, bet, kaip taisyklė, spontaniškesnis - seksas veiksmo nuosmukio metu. Jis taip pat gana leistinas ir gali tapti gana malonia patirtimi.

Deriniai

Candy Flip yra klasikinis LSD ir MDMA derinys. Ne pats geriausias derinys būtent seksui, tačiau kontraindikacijų neturi, jei turite teigiamos patirties su abiem medžiagomis. Privaloma sąlyga: pirmiausia vartojamas LSD, ir tik po 2-4 valandų MDMA. Jokiu būdu negalima elgtis priešingai.

Venkite derinių su kitomis psichoaktyviosiomis medžiagomis, įskaitant marihuaną - psichodelinis poveikis gali būti pakartotinai sustiprintas ir sukelti blogą kelionę.

PAVOJUS

Pagrindinis pavojus, veikiant LSD, yra išvykimas į grupės kelionę. Dėl to gali būti ne tik sugadintas chemseksas, bet ir pakenkta lytiniam gyvenimui bei visai psichikai. Psichologinės traumos ir neigiami išgyvenimai lengvai fiksuojami pasikeitus sąmonės būsenai, tačiau atsižvelgiant į seksualinę kelionės orientaciją - greičiausiai minčių fiksavimo kelionės metu atveju ši sritis paveiks labiau nei kitos.

IŠVADA

Iš visų psichodelikos medžiagų LSD yra viena tinkamiausių chemseksui. Svarbiausia laikytis paprastų taisyklių ir nesiekti didelių dozių bei pernelyg didelio psichodelinio komponento kiekio padidėjimo. Emocijos, kurias patirsite, gali būti nenuspėjamos, ir tai būdinga kiekvienai kelionei. Raginu visus kelis kartus pagalvoti prieš praktikuojant tokius dalykus.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Galiu garantuoti už šį aprašymą. Kartą turėjau lytinių santykių artėjant LSD, ir tai buvo keista, bet nepakartojama patirtis. Vis dėlto man sunkiai sekėsi išlaikyti erekciją, bet kadangi buvau to išmokęs iš ankstesnės patirties, maždaug 2-3 valandas prieš seksą vartojau vidutinę tadalafilio dozę. Net ir taip buvo galima įsivaizduoti tik prieš pilną efektą, kuris ateina, tai sakė, kad orgazmas buvo labai unikalus, ilgalaikis, kažkaip `Aš buvau orgazmas`, o ne jis vyksta su manimi. Per pačią pirmąją LSD patirtį (apie 70-80 mcg) man pavyko kelis kartus pasimylėti, bet kovojau su erekcija, net ir taip buvo malonu ir nebuvo jokių problemų su orgazmu. Serotoninas dažnai sutrikdo libido ir (arba) gali sukelti anorgazmą (gana dažnas šalutinis SSRI poveikis, pvz.,), o LSD pagrindinis poveikis priskiriamas serotonino receptoriui (5HT2A).

Kartą su draugu skaitėme vienos moters pranešimą, kurį gal 60-aisiais (tiksliai nepamenu), ir mano draugas vis dar kartkartėmis apie tai užsimena, jį tai labai sužavėjo. Moteris užsiiminėjo seksu visiško rūgštinio tripo metu ir prieš pat kulminaciją (ji buvo atsikėlusi, sėdėjo ant savo draugo) įkvėpė proveržio dozę NN DMT. Ji apibūdino tai kaip `nuklearinius sprogimus`, kai orgazmas trunka visą amžių. Tačiau ji pridūrė, kad vyras niekada negalėtų to padaryti, nes ji kelias minutes būdavo "be jėgų", o vyras niekaip negalėtų išlaikyti erekcijos tokio epizodo metu.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Tai įmanoma padaryti. lol. Susitikinėjau su moterimi, vartojančia visokių narkotikų, turėjau ją laikyti iš visų jėgų kiekvieną kartą, kai mylėjomės. Prisiekiu, jei jos nelaikydavau, ji galiausiai išvirsdavo į gatvę, o aš galvodavau, kur ji nuėjo?

Btw nėra gera mintis laikyti ką nors DMT, nebent jie gali pakenkti sau ar kitiems.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Atrodo, kad turėčiau būtinai išbandyti. Bet ar tai tikrai taip saugu? Turiu omenyje, ar nepakenksiu savo partneriui?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Jei jūs ir jūsų partneris turite patirties su šia medžiaga, laikotės dozių, pasitikite ir rūpinatės vienas kitu - nieko blogo neturėtų nutikti. Tačiau verta pradėti nuo mažų dozių ir sukurti tinkamą atmosferą.
 

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad galima taip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, ir dar su tokiu netikėtu prieskoniu. Ačiū!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Turiu per daug pasidalyti savo 2 centais čia, aš ir mano partneris esame darę rūgštį kartu toną kartų, bet visada grupėmis įprastuose vakarėliuose. Kiekvieną kartą mes norėjome išmesti jungtį arba išvaryti žmones iš namų, kad galėtume nusileisti, dabar rūgštį darome tik vieni, nes su tinkamu žmogumi rūgštis ir seksas yra galbūt artimiausia religinei patirčiai, kurią kada nors turėjome.
Vienintelis būdas tai apibūdinti - tarsi dulkinti vienas kitą ne tik kūnu, bet ir protu!

Kita vertus, abu sakėme, kad su netinkamu žmogumi tai gali būti labai pavojinga. Tarkime, jūs su moterimi buvote kelis mėnesius ir nusprendėte tai išbandyti, ji išprotėjo nuo rūgšties, manydama, kad yra išprievartaujama! Ne tai, ką norėčiau patirti. Mes buvome kartu dešimtmetį ir buvome kartu 3 metus, kai pirmą kartą tai išbandėme, prieš tai daug kartų kartu keliavome be jokio sekso.

Tikiuosi, kad tai naudinga ir įžvalgu, seksas su rūgštimi oooooo priverčia mane susijaudinti vien pagalvojus apie tai haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Esu turėjęs lytinių santykių su LSD s keletą kartų su keliais skirtingais partneriais. Tai velniškai keista! Aprašiau tai tuo metu ir iki šiol, tai tarsi dulkintis su kažkieno kito varpa. Jausmas toks, tarsi priimtum radijo signalus ar kažką, kas apibūdina tai, kas vyksta, bet tai vyksta ne su tavimi. Kaip žiūrint futbolo rungtynes per televizorių. Tavęs ten nėra, bet matai, kaip būtų, jei būtum.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Tai labai tikslus aprašymas! Turėjau panašios patirties. Keistas yra geriausias apibrėžimas o_O
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Turbūt man tiesiog patinka, kai mane suka ant rūgšties !
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Pastebėjau, kad po rūgštinės kelionės malonumas padidėja. Rūgšties kelionės metu malonumas iš tikrųjų nesikeičia, o erekciją išlaikyti gali būti gana sunku, priklausomai nuo patirties intensyvumo.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tad vertimas yra privalomas, bet, ei, mes jį turime! Esame tikrai palaiminti! Vargšai vaikinai 60-aisiais turėjo sugalvoti tantrinį seksą, kad neatsistatytų, įsivaizduokite, turite geriausios rūgšties, norinčią entuziastingą merginą ir vangią. Aš verkčiau.
Taigi mes esame palaiminti, nes turime puikios rūgšties IR viagros!

Kitaip seksas su rūgštimi IMHO yra geriausias, lytėjimo patobulinimai, lytėjimas ir garsas, virstantis spalvomis, fejerverkai galvoje ir laiko išsiplėtimas, turint orgazmą, bet taip pat išsiplėtus laikui orgazmas tęsiasi amžinai ir amžinai, ir amžinai.

Taikomos įprastos išlygos: Būkite gerai pailsėję. Laikykitės hidratuoti. Prieš kelionę nevalgykite nieko sunkaus. Visi dalyviai turi būti patyrę su narkotikais. Niekada nepamirškite, kad A: po 12 valandų vėl viskas baigsis, ir B: niekas nemato, kad tripuojate, žmonės sužino tik tada, kai jiems pasakote, todėl tiesiog nesakykite.
Ir apskritai: Jei turite paranojos polinkį, latentinę psichozę ar esate kitaip psichiškai nestabilus, laikykitės, kurva, atokiau nuo stiprių mintis keičiančių junginių, nes tokie idiotai kaip jūs suteikia puikiai geriems narkotikams blogą reputaciją.
 
Top