LSD legenda: Jis pagamino 250 mln. dozių "oranžinės saulės spinduliuotės".

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
  • Nicholas Sand mirė nuo širdies smūgio savo namuose Kalifornijoje balandžio 24 d., būdamas 75 metų amžiaus
  • Jis buvo neteisėtas chemikas, kuris išgarsėjo 60-aisiais, gamindamas dideles savo prekės ženklo "Orange Sunshine" LSD partijas.
  • Sandas buvo atsakingas už daugiau kaip 250 mln. dozių rūgšties gamybą
  • Jis tikėjo, kad gali padaryti pasaulį taikų, jei visi vartos psichodelikus
  • Sandas gimė Niujorke, bet vėliau persikėlė į San Franciską, kur kartu su nusikaltimo partneriu Timu Scully vadovavo LSD laboratorijai.
  • 1973 m. jie abu buvo įkalinti, o vėliau Sandas 20 metų slapstėsi
Sulaukęs 75 metų Kalifornijoje mirė Nicholas Sandas, neteisėtas chemikas, išgarsėjęs XX a. septintajame dešimtmetyje gamindamas dideles LSD partijas.

Manoma, kad Niujorke gimęs sovietų šnipo sūnus per savo liūdnai pagarsėjusią ir ilgą karjerą Jungtinėse Valstijose pagamino daugiau kaip 250 mln. gryno LSD dozių.

Pasak " New York Times", balandžio 24 d. jis mirė miegodamas po širdies smūgio savo namuose Lagunitase, Kalifornijoje.

XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje Sandas tapo kultine figūra dėl savo itin populiaraus firminio "Orange Sunshine" rūgšties ženklo.

OKYdvjVA4y

Praėjusį mėnesį savo namuose Kalifornijoje, sulaukęs 75-erių, mirė Nicholas Sandas, neteisėtas chemikas, išgarsėjęs XX a. septintajame dešimtmetyje gamindamas dideles LSD partijas.

Jis pats mokėsi chemijos ir pirmą kartą chemiko karjerą pradėjo gamindamas haliucinogeninį narkotiką - dimetiltriptaminą - savo paties pasistatytoje laboratorijoje motinos palėpėje Niujorke, kai jam buvo vos 20 metų.

Niujorke išgėręs pirmąją LSD dozę, kai šis narkotikas dar buvo legalus, S. Sandas ėmė tikėti, kad psichodeliniais preparatais galės pakeisti ir išgelbėti pasaulį.

"Mano pirmoji patirtis vartojant rūgštį pakeitė viską... Aš plūduriavau neaprėpiamoje juodoje erdvėje", - sakė jis 2015 m. dokumentiniame filme apie savo gyvenimą "The Sunshine Makers".

"Aš paklausiau: "Ką aš čia veikiu? Ir staiga mano kūnu pasigirdo balsas, kuris pasakė: "Tavo darbas šioje planetoje - gaminti psichodeliką ir įjungti pasaulį".

Vėliau Sandas persikėlė į San Franciską, kur jo nusikaltimo partneris Nickas Scully išmokė jį gaminti LSD.

Nuo 1967 m. jie kartu vykdė gamybos operaciją laboratorijoje Vindzore, į šiaurę nuo San Francisko, ir planavo pagaminti 750 mln. dozių rūgšties - būtent tokį kiekį, kuris, jų manymu, sukels psichodelikų revoliuciją ir pakeis pasaulį į gerąją pusę.

LxsdKFL6cW
EhLB0j3UHm

Sandas (kairėje 2009 m., dešinėje 60-aisiais) per savo liūdnai pagarsėjusią ir ilgą karjerą buvo atsakingas už daugiau kaip 250 mln. gryno LSD dozių gamybą Jungtinėse Valstijose
ZNOwIlbkXa

Šeštojo dešimtmečio pabaigoje Sandas iš Niujorko persikėlė į San Franciską, kur jo nusikaltimo partneris Nickas Scully išmokė jį gaminti LSD. Nuo 1967 m. jie kartu gamino laboratorijoje, kol abu buvo suimti septintojo dešimtmečio pradžioje.

60-ųjų LSD revoliuciją sukėlęs vyras mirė sulaukęs 75 metų: sovietų šnipo sūnus pagamino 250 mln. dozių "oranžinės saulės" po to, kai balsas jam pasakė: "Tavo darbas šioje planetoje - įjungti pasaulį".

  • Nicholas Sand mirė nuo širdies smūgio savo namuose Kalifornijoje balandžio 24 d., sulaukęs 75 metų.
  • Jis buvo nelegaliai veikęs chemikas, kuris išgarsėjo 60-aisiais, gamindamas dideles savo prekės ženklo "Orange Sunshine" LSD partijas.
  • Sandas buvo atsakingas už daugiau kaip 250 mln. rūgšties dozių pagaminimą
  • Jis tikėjo, kad gali padaryti pasaulį taikų, jei visi vartos psichodelikus
  • Sandas gimė Niujorke, bet vėliau persikėlė į San Franciską, kur kartu su nusikaltimo partneriu Timu Scully vadovavo LSD laboratorijai.
  • 1973 m. jie abu buvo įkalinti, o vėliau Sandas 20 metų slapstėsi
Emily Crane Dailymail.com
Paskelbta: 2017 m. gegužės 13 d., 05:05 BST | Atnaujinta: 06:44 BST, 2017 m. gegužės 13 d.




  • el. paštas

314 akcijų

207

Peržiūrėti komentarus



  • el. paštas

Į viršų
+99


207

Peržiūrėti komentarus




Sulaukęs 75 metų Kalifornijoje mirė Nicholas Sandas, neteisėtas chemikas, kuris išgarsėjo septintajame dešimtmetyje gamindamas dideles LSD partijas.
Manoma, kad Niujorke gimęs sovietų šnipo sūnus per savo liūdnai pagarsėjusią ir ilgą karjerą Jungtinėse Valstijose pagamino daugiau kaip 250 mln. gryno LSD dozių.
Pasak " New York Times", balandžio 24 d. jis mirė miegodamas po širdies smūgio savo namuose Lagunitase, Kalifornijoje.
XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje Sandas tapo kultine figūra dėl savo itin populiaraus firminio "Orange Sunshine" rūgšties ženklo.
Slinkite žemyn ir peržiūrėkite vaizdo įrašą
Nicholas Sand, an outlaw chemist who rose to infamy creating large batches of LSD in the 1960s, died last month at his home in California aged 75


Praėjusį mėnesį savo namuose Kalifornijoje, sulaukęs 75-erių, mirė Nicholas Sandas, neteisėtas chemikas, išgarsėjęs XX a. septintajame dešimtmetyje sukurdamas dideles LSD partijas.
Jis pats mokėsi chemijos ir pirmą kartą chemiko karjerą pradėjo gamindamas haliucinogeninį narkotiką dimetiltriptaminą savo paties pasistatytoje laboratorijoje motinos palėpėje Niujorke, kai jam buvo vos 20 metų.





Niujorke išgėręs pirmąją LSD dozę, kai šis narkotikas dar buvo legalus, S. Sandas ėmė tikėti, kad psichodeliniais preparatais galės pakeisti ir išgelbėti pasaulį.

"Mano pirmoji patirtis vartojant rūgštį pakeitė viską... Aš plūduriavau neaprėpiamoje juodoje erdvėje", - sakė jis 2015 m. dokumentiniame filme apie savo gyvenimą "The Sunshine Makers".

"Aš paklausiau: "Ką aš čia veikiu? Ir staiga mano kūnu pasigirdo balsas, kuris pasakė: "Tavo darbas šioje planetoje - gaminti psichodeliką ir įjungti pasaulį".

Vėliau Sandas persikėlė į San Franciską, kur jo nusikaltimo partneris Nickas Scully išmokė jį gaminti LSD.

Nuo 1967 m. jie kartu vykdė gamybos operaciją laboratorijoje Vindzore, į šiaurę nuo San Francisko, ir planavo pagaminti 750 mln. dozių rūgšties - būtent tokį kiekį, kuris, jų manymu, sukels psichodelikų revoliuciją ir pakeis pasaulį į gerąją pusę.

4041B26B00000578-4501794-image-a-26_1494647486220.jpg


4041B25A00000578-4501794-image-m-25_1494647480573.jpg



Sandas (kairėje 2009 m., dešinėje 60-aisiais) per savo liūdnai pagarsėjusią ir ilgą karjerą buvo atsakingas už daugiau kaip 250 mln. gryno LSD dozių gamybą Jungtinėse Valstijose
Sand moved from New York to San Francisco in the late 60s where his partner in crime, Nick Scully, taught him how to make LSD. They ran their manufacturing operation together in a lab from 1967 until they were both arrested in the early 70s


Šeštojo dešimtmečio pabaigoje Sandas iš Niujorko persikėlė į San Franciską, kur jo nusikaltimo partneris Nickas Scully išmokė jį gaminti LSD. Nuo 1967 m. jie kartu gamino laboratorijoje, kol abu buvo suimti septintojo dešimtmečio pradžioje.

Vos per mėnesį jie pagamino keturis milijonus dozių rūgšties, o ją platinti padėjo hipių, narkotikus vartojanti grupė, žinoma kaip "Amžinosios meilės brolija" (angl. The Brotherhood of Eternal Love).

Sandas buvo taip įsitraukęs į savo vadinamąjį reikalą, kad net pasirūpino, jog jo garsųjį "Oranžinį saulėlydį" galėtų gauti Vietname kovojantys JAV kareiviai, tikėdamasis juos nukreipti nesmurto link.

Jei galėtume atsigręžti į visus pasaulio gyventojus, gal tada atsirastų naujas taikos ir meilės pasaulis, - dokumentiniame filme prisiminė Sandas.

Tačiau jų laikas truko neilgai, kai federaliniai agentai pradėjo juos tirti. 1973 m. balandį San Francisko federalinė didžioji prisiekusiųjų žiuri pateikė jiems kaltinimus dėl LSD operacijos.

Kitais metais jie abu buvo pripažinti kaltais - Sandas buvo nuteistas 15 metų kalėjimo, o Scully - 20 metų laisvės atėmimo bausme.

Kai 1976 m. Sandas buvo trumpam paleistas iš kalėjimo, jis pabėgo į Kanadą, kur 20 metų slapstėsi ir vis dar gamino LSD. Apie jo liūdnai pagarsėjusią karjerą 2015 m. sukurtas dokumentinis filmas "The Sunshine Makers" ("Saulės spindulių kūrėjai").

SUdVk5cDnI

Vos per mėnesį jie pagamino keturis milijonus dozių rūgšties, o ją platinti padėjo hipių, narkotikus vartojanti grupė, žinoma kaip "Amžinosios meilės brolija" (angl. The Brotherhood of Eternal Love)

QBvVRf82YX

Kai aštuntojo dešimtmečio pradžioje Timas Scully (viršuje) buvo paleistas iš kalėjimo, jis įsidarbino Silicio slėnyje kompiuterių srityje. Į pensiją jis išėjo 2000-ųjų pradžioje
Sandas naudojosi kalėjime praleistu laiku, kad kontrabanda įvežtų LSD kitiems kaliniams.

1976 m. pora buvo trumpam paleista už užstatą, kol jų bylos buvo nagrinėjamos apeliaciniame teisme, tačiau pralaimėjus bylą Sandas greitai pabėgo į Kanadą.

Kitus 20 metų jis praleido slapstydamasis, prisidengdamas slapyvardžiu, ir toliau gamino LSD. Praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje N. Sandas buvo suimtas už narkotikų gamybą, tačiau valdžios institucijoms nepavyko nustatyti, kad jis yra liūdnai pagarsėjęs Nicholas Sandas.

Galiausiai tikroji jo tapatybė buvo atskleista ir jis šešerius metus kalėjo JAV. N. Sandas buvo paleistas 2000 m. ir persikėlė į Ekvadorą.

Devintojo dešimtmečio pradžioje išėjęs į laisvę, Skulis įsidarbino Silicio slėnyje kompiuterių srityje.

Abu jie dalyvavo dokumentiniame filme "The Sunshine Makers" apie savo, kaip pogrindinių chemikų, gyvenimą.
 

Gayfag

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2021
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Puikus siūlymas. Iš tiesų legendinis žmogus. Mačiau dokumentinį filmą. Neįtikėtina, kaip kam nors galėjo pasirodyti būtina persekioti ir medžioti šiuos du žmones. RIP!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Neabejotinai! Man buvo juokinga skaityti, kad jį vėl areštavo Kanadoje ir jiems nepavyko nustatyti jo tapatybės :D
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
jis man buvo toks pavyzdys kaip Saša, A. Hoffmannas, D. Nicholsas ir nemažai kitų... vienintelis legendinis momentas buvo, kai grubiai ir turėdamas visas teises sugebėjau priversti vietinius narkotikų egzekutorius grąžinti man mano žaislus (2800+ cheminių medžiagų kolekciją)... jie sugebėjo konfiskuoti keturis nereikšmingus daiktus, kuriuos tą pačią savaitę nusipirkau naujus. Jaučiu, kad turiu tą pačią misiją kaip ir ponas Sandas, tačiau turiu tam tikrų sunkumų pertvarkydamas savo laboratoriją. Norėčiau visą procesą užfiksuoti gerame vaizdo įraše, kad galėčiau ramiai numirti.
 
Top