LSD tartrato druskų susidarymo problemos

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, vaikinai, man labai sunku iš laisvosios bazės suformuoti tartratą.

Tai buvo mano trečiasis bandymas, pirmieji du buvo šiek tiek netvarkingi ir tirpiklis tikriausiai nebuvo bevandenis, tartrato kiekis taip pat buvo eikvojamas, kad būtų išvengta nuostolių perkeliant frebazės dribsnius į svėrimo indą. Manau, kad susidaręs hemi ir ditartratas galėjo stabdyti vienas kito kristalizaciją, todėl paskutiniam bandymui buvo naudojami stechiometriniai kiekiai.

Pradėjau nuo 1060 mg kreminės spalvos frebazės, kuri buvo ištirpinta 4 ml bevandenio šilto metanolio, pridėta 245 mg vyno rūgšties, kuri ištirpo per kelias sekundes. Tirpalas buvo maišomas kelias minutes, tada lašinant lašais buvo įpilta eterio, užtikrinant, kad dėl lašo susidariusios nuosėdos ištirptų, prieš įpilant kitą lašą.

Labai lėtai tirpalas tapo drumstas, buvo įlašinti dar keli lašai ir tirpalas maišytas kelias minutes.

Po 10 minučių patikrinau procesą ir, deja, kaip ir kituose nesėkminguose bandymuose, liko riebus likutis.

nusėdo be jokių kristalų. Jei kas nors turi patarimų, būtų labai dėkingas.

Žemiau pridedama laisvosios bazės nuotrauka.
 

Attachments

  • lzSteVMJZ8.jpg
    lzSteVMJZ8.jpg
    7.7 MB · Views: 331

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Kodėl jūs turite šiek tiek kamuolių, brolau, bandydamas tartratuoti visą savo partiją, o ne mažas frakcijas , kristalizacija gali būti smulkmeniška, kaip žinote, ir tik trys bandymai jūs, pone, esate džentelmenas ir mokslininkas
Daug pagarbos
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Gerai skamba kaip šiek tiek mažiau skysčio konvertuoti į druską metanolis išdžiūsta greitai aš norėčiau pabandyti su švariu vandeniu / metanoliu ir šiek tiek šilumos reikia dirbti tamsoje, tada jis Pradėti švytėti oranžine spalva, kai jis tampa tratratas Druska
 

ViezeGrey

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ar po pirmojo pranešimo jums pavyko ką nors padaryti?

Esu panašiame etape, tačiau vietoj likučio perėjau prie labai klampaus "želė" pavidalo darinio, kurio nepavyko susikristalizuoti į kietą struktūrą. Bandžiau išgarinti dalį tirpalo, kad sumažinčiau metanolio dalį, tačiau tai nedavė jokio poveikio. Kita vertus, ar pasiekėte savo laisvosios bazės pavidalą naudodami PyBOP reakciją? Ar kita reakcija?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
ar kur nors turite prieigą prie spektrometro ? iš ko pagaminta ar išskirta laisvoji bazė ? LSD yra aukštos klasės chemija, tai ne metamfetamino gaminimas haha
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
tiesiog parašykite man, jei jums reikia pagalbos, gal galėsiu jums padėti ! su geriausiais linkėjimais
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
aš padariau LSA tratratą, nežinau, kaip skiriasi jo veikimas paverčiant į druską, naudojau alkoholį ir švarų vandenį, tiksliai nežinau, kokiomis proporcijomis, bet jis veikė gerai, pridėjus tratratinės rūgšties lėtai, šiek tiek kaitinant, jis pradėjo švytėti oranžine spalva tamsoje, tai yra radiacijos ženklas, kuris visada būna su rūgštimi. kaip jūs tai padarėte iki galo, ar tikrai be aliejaus ir vandens?
 
Top