Question Looking for a vendor Kinijoje pagamintas švarus grynasis tekstas?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ar kas nors pirko per https://m.made-in-china.com? Atrodo, kad jie siūlo daugybę produktų, kuriuos parduoda daugybė pardavėjų. Įdomu, ar kas nors naudojosi n rezultatais? Aš tik kartą bandžiau apsipirkti iš Kinijos dėl cigarečių replikų ir tai buvo sukčiai... Abejoju, ar apsipirkti bet kur, kur nėra daugiau nei rinkos su depozitine sąskaita, nes ankstesnė patirtis buvo neigiama.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Nors esu pardavėjas.
Bet aš palaikau prieglobstį čia.sir

Nes daug sukčių pakenkė mūsų reputacijai.
Aš taip pat jų nekenčiu.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Taigi esate pardavėjas svetainėje "Made in China"? Pripažįstate, kad yra tokių teisėtų pardavėjų kaip jūs, tačiau pastaruoju metu sukčiai kenkia Made in China svetainės reputacijai?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Taip, dauguma jų yra legalūs, MiC yra tarsi alibaba. kita vertus, visur yra sukčių, rekomenduoju pasiteirauti Amarvel Bio dėl to, ko ieškote, jie yra aktyvūs čia, forume, ir yra super legalūs, šiek tiek lėti, bet legalūs. jų pardavėja Jenny yra maloni ir paslaugi, apskritai daugiausia gerų dalykų.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ar "AMarvel Bio" yra "Made in China" svetainėje?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tikriausiai, bet iš ten jūs tiesiog kalbėsite telegramoje / "WhatsApp" su bet kurios įmonės pardavėju dažniausiai
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Daugelyje tarptautinių svetainių mane neramina tai, kad iš pat pradžių tikimasi, jog pirkėjas pirks urmu. Pavyzdžiui, dw rinkoje niekada nepirkčiau urmu, prieš tai negavęs nemokamo pavyzdžio arba bent jau pirkdamas nedidelį kiekį ar tik sumokėdamas už siuntimą. Taigi bent jau žinau, kad pardavėjas yra kompetentingas laivybos srityje ir kad produktas yra priimtinas. Mane dominančiai medžiagai pradžiai man reikia tik 5-10 gramų. Akivaizdu, kad laikui bėgant kiekis didės. Tačiau kai išsiunčiau laiškus, pardavėjai bandė mane įkalbėti pirkti kg arba 5 kg kiekį. Kaip aš į tai žiūriu, mums abiem geriau pamatyti, ar 5-10 gramų pasieks paskirties vietą, kiek laiko užtruks siuntimas, patarimų, kuriuos galėčiau duoti pardavėjui dėl būsimų siuntų, kurių jis gali nežinoti (nerašyti adresų ranka, vakuuminis sandarinimas arba naudoti hermetiškas talpyklas, po kuriomis dedamas mylaras, ir t. t.). Tai yra dalykai, kuriuos norėčiau įsitikinti per nedidelio kiekio laivus, kuriuos bet kuri iš šalių galėtų sau leisti prarasti n pakeisti kito krovinio siuntimą, o ne tik siųsti kg n aš iš kriptografijos, pardavėjas iš būsimų pirkinių, nebent jie iš naujo siunčia ir t. t. . Manau, kad būtent todėl ppl taip mėgsta dw rinkose eskrovą.
 
Top