Matchbox įstrigęs taškas padėti?

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, draugai, iš anksto atsiprašau už blogą anglų kalbą. Šiuo keliu pradėjau eiti maždaug prieš 3 metus. Tuo metu turėjau puikų būdą išgauti MBRP iš degtukų dėžučių. Kiek pamenu, degtukų dėžutes aš nusklembdavau. Tada išplaudavau acetonu ir nuplaudavau. Paskui virinau ją druskos rūgštimi ir išvalydavau iškritusius popieriaus gabalėlius. Tai viskas, ką prisimenu apie tuos laikus, ir nepamenu, iš kur gavau šį receptą. Dabar pereikime prie pagrindinės temos.

Nusprendžiau vėl eiti šiuo keliu ir vėl nuėjau ir nusipirkau degtukų dėžučių.

Šios degtukų dėžutės nėra tos su baltomis skylutėmis, tai visiškai rudai dengtos degtukų dėžutės. Išbandžiau keletą parašytų dalykų. Pirmasis iš jų buvo pirmiausia įsikišti karštą vandenį, tačiau įsikišus karštą vandenį, nieko negalėjau nubraukti ir jis pradėjo luptis kartu su visu popieriumi.

Tada pakeičiau metodą, bet kurios degtukų dėžutės šoną pamerkiau į acetoną, jo nepjaustydamas, ir pradėjau grandyti skustuvu, ir tai pavyko daug geriau. Toliau pateikiu skustuvo, kurį naudojau, nuotrauką.

F21gDesT56


Baigiau procesą, tada visą surinktą MBRP susmulkinau nedideliame trintuve, kol jis buvo visiškai sumaltas į miltelius. Viską gaminau visiškai švariuose stikliniuose induose. Nebuvo naudojami jokie muilu paliesti įrankiai. Baigęs viską smulkinti, miltelius supyliau į stiklinę taurę ir užpyliau acetonu.

Čia kyla mano tikrasis klausimas. Ką turėčiau daryti nuo šiol, kad mano RP būtų švaresnis? Perskaičiau straipsnių, kuriuose teigiama, kad vandens arba sieros rūgšties naudojimas kenkia RP, tačiau nebuvau visiškai tikras. Man reikia pagalbos šiuo klausimu. Ką turėčiau daryti toliau? Kaip galėčiau daugiau valyti? Arba, kaip minėjau pradžioje, jei dar kartą išvirsiu su druskos rūgštimi (nepamenu, ar buvo kokių nors kitų etapų), ar RP bus pakankamai švarus RXN?

AuskUnc6zO
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Nusikirpkite nuo knygų pritrenkiančias juosteles. Pamirkykite juosteles acetone, kol jos bus švarios. Nuimkite popierines juosteles ir tada leiskite rp išdžiūti. Kai išdžius, nuvalykite hcl. Tada išvalykite distiliuotu vandeniu. Tada vėl valykite su IPA arba acetonu. Praėjo maždaug 20 metų, kai taikiau šį metodą, bet manau, kad tai buvo viskas.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Dėkojame už pastabą. Vakar radau straipsnį apie tai, kur jį perskaičiau. Tai buvo kažkoks plaukikas iš senojo avilio. Šiuo metu esu ties tuo, kad atlikau plovimą acetonu. Paėmiau dažus, kurie išėjo su acetonu su švirkštu, ir juos nusausinau. Tada dar kartą nuploviau acetonu. Šį kartą naudojau labai smulkiagrūdį sietelį ir dauguma popieriaus gabalėlių liko ant sietelio. Tuomet vėl palaukiau, kol likęs acetono skystis susigers, ir šį kartą acetonas buvo šiek tiek mažiau raudonas. Tada nusausinau ir šį acetoną. Dabar jis taip ir laukia. Manau, kad šiandien dar kartą jį išvalysiu naudodamas paprastą ir šiltą druskos rūgštį. Tada pažiūrėsime, kas bus toliau. Vėliau suredaguosiu temą, kad visiems būtų naudinga.
 
Top