mdma pradedantiesiems?

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
aš parduodu mdma, bet neturiu jokio supratimo apie tai, kaip atlikti visą jos gamybos procesą pačiam, ar yra koks nors būdas, kuriuo kas nors galėtų paaiškinti ir nukreipti mane, kaip tai padaryti paprastais terminais, nes aš esu idiotas, ir paaiškinti, ką reikia gauti, pageidautina, kad galėčiau užsisakyti iš clearweb, pavyzdžiui, visas chemines medžiagas ir įrangą
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Kadangi tai yra cheminis procesas, manau, kad turėtumėte skirti laiko ir sužinoti kuo daugiau. Nebūtų taip pelninga, jei būtų instrukcija, kuria gali vadovautis kiekvienas "idiotas" ir vis tiek gauti gerų rezultatų. Pasižiūrėkite ten forume, čia yra paskelbta keletas maršrutų. Apie viską, ko nesupranti, turi sužinoti. Žingsnis po žingsnio. Pažįstu žmonių, kurie kelis mėnesius mokosi sintetinti amfetamino freebazę, kuri yra daug lengvesnė už mdma gamybą. Manau, kad čia svarbiausia yra kantrybė, ir turėtumėte daug ką pasiimti, ypač jei esate nepatyręs
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Visiškai sutinku su misteriu @sorcerer. Tuo atveju, jei tai tikrai paprasta, kiekvienas gali susintetinti MDMA namų palėpėje. Kita had, tai nėra labai sudėtinga tuo atveju, jei turite pagrindinių įgūdžių ir chemijos žinių su tam tikra laboratorine patirtimi. BB forumas leidžia viską išmokti savarankiškai per įvairias forumo skiltis, temas ir diskusijas.
 
Top