Mefedronas 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

nežinau, ar tai tinkamas skyrius.

Kartais esu 4MMC naudotojas, taip pat buvau naudotojas prieš draudimą, todėl žinau, ką 4MMC sugeba.
Tačiau šiandieninėje rinkoje visi daiktai, kuriuos galima rasti turguose, yra rudi, pilki, geltoni, tokie nešvarūs. Problema ta, kad reagentais negalima nustatyti, ar turite 4mmc, ar ką nors iš mmc šeimos, ar CMC, ar CEC. Vienintelis būdas - siųsti į laboratoriją.

Taigi mano klausimai jums: ar kas nors žino kokį nors pardavėją, kuris parduoda aukštos kokybės 4MMC, ir Kaip namų sąlygomis išvalyti nešvarų 4MMC?

Ačiū!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jei nusipirkote 4mmc, bet gavote nešvarų produktą ir nesate tikri, kad tai mefedronas.
Tuomet jums reikia tai padaryti:
1) Atlikti mefedrono įvertinimą
2) išgryninti šį produktą.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ačiū!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
ieškokite lenkų pardavėjų, buvo vienas, kuris vadinosi zeonpl (vėliau ethernal), bet nesu tikras, ar jis jau veikia. Jis turėjo gerų 4mmc. Turėjau blogos patirties su netherland verndors, tai tikrai nebuvo 4mmc! Intensyvus potraukis, bet jokio malonumo, perdozavau ir negalėjau normaliai kvėpuoti dėl stipraus kraujagyslių susiaurėjimo plaučiuose, teko kviesti greitąją pagalbą. Bet tai greitai praėjo, laimei
 
Top