Mefedrono milteliai gryname vandenyje persotintas taškas (bet kitas klausimas)

backendwho

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki.
Ar galima naudoti mefedrono miltelius (t. y. produktą, kurį gaunu po parūgštinimo ir filtravimo nesukristalizavus į kristalų miltelius) kristalizavimui šiuo metodu? (1g 0,7ml distiliuoto vandens, užvirinto iki virimo ir įdėto į šaldiklį -8 laipsnių temperatūroje 12 valandų) galite pažiūrėti kitą temą šia tema, apie šias proporcijas rašė Sergejus Kušas ir kiti žmonės ir jie turėjo normalų rezultatą, tačiau visuose vadovėliuose, kuriuos mačiau (viename, kuriame ši tema apskritai buvo paliesta) rekristalizacija buvo atlikta iš kristalinių miltelių. ačiū.
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
naudokite 1:1 santykį, 1 ml kambario temperatūros vandens 210-240 mg mefedrono. Jis atrodys kaip aliejus, bet nesijaudinkite dėl ir ar spalvų, jos liks vandenyje.
Turėkite omenyje, kad katijonai sunaikinami neutraliuose tirpaluose - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235

Kai ištirpinsite savo medžiagą, filtruokite ją, palaukite 1 valandą, kad atvėstų, ir padėkite į 1-3 c šaldytuvą 24 valandoms, 80 % jos susikristalizuos
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
jis sako, kad bulšitas nėra tik vanduo ir nėra -8°C
Aš buvau padarytas, kaip jis sako, bet aš gavau miltelių, o dabar gaunu gražų didelį kristalą
 

Attachments

  • IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108
Top