MEFEDRONAS

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
D69jOFfew1

4-metilmetkatinonas arba mefedronas yra β-ketoamfetaminas, priklausantis sintetinių katinonų šeimai - naujai atsirandančiai dizainerių narkotikų klasei, garsėjančiai haliucinogeninėmis ir psichostimuliuojančiomis savybėmis, taip pat piktnaudžiavimo potencialu. Šios klasės junginių narkotikai sukelia centrinės nervų sistemos stimuliaciją, psichoaktyvumą ir haliucinacijas. Mokslinių tyrimų cheminė medžiaga, pirmą kartą sukurta 1929 m. kaip MDMA analogas, ilgainiui tapo populiari tarp pramoginių narkotikų vartotojų 2007-2009 m., kai jos tapo galima įsigyti internetu tamsiose rinkose.

KILMĖ IR ISTORIJA.
Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro duomenimis, Saemas de Burnaga Sanchezas 1929 m. Prancūzijos medicinos žurnale pirmą kartą užregistravo mefedrono sintezę. Ši medžiaga liko nežinoma iki 2003 m., kai ją iš naujo atrado pogrindžio chemikas "Kinetic".
Izraelyje maždaug nuo 2004 m. buvo legaliai pardavinėjamas į mefedroną panašus narkotikas, kurio sudėtyje yra katinono. Šis narkotikas buvo vadinamas "hagigat", ir Izraelio vyriausybė galiausiai jį uždraudė. Katinonas buvo modifikuotas (nepriklausomai arba galbūt naudojant "Kinetic" iš naujo atrastą formulę) ir susintetintas naujas legalus produktas - mefedronas. Keli pradedantys verslininkai greitai padidino mefedrono gamybos mastą, ir iš pradžių šis narkotikas buvo platinamas Izraelio interneto svetainėse kapsulių pavidalu ir pažymėtas prekės ženklu "Sub Coca" arba "Neo-Doves". Izraelyje atsirado pirmoji masinė mefedrono rinka. Pirmą kartą šis narkotikas čia buvo paskelbtas neteisėtu 2008 m. Mefedronu taip pat buvo sumaniai prekiaujama internete per socialinę žiniasklaidą, tamsius forumus ir su reklama, pasirodžiusia rimtų interneto naujienų kanaluose. Tikroji mefedrono cheminė formulė liko paslėpta, kol buvo atskleista pogrindiniame interneto forume. Paslaptis buvo atskleista ir į platinimą greitai įsitraukė kitos šalys, o kinai imitavo gamybos procesą ir galiausiai perėmė gamybą. Didesnė konkurencija sumažino kainą ir padidino narkotikų prieinamumą.

Tamsioji rinka ir gatvės žargonas: Meph, meow, meow-meow, m-cat, plant food, drone, bubbles, kitty cat.

Vaistinės / rekreacinės paskirties narkotikai: Neo-Doves tabletės.

FARMAKODINAMIKA IR NEUROCHEMIJA.
Mefedronas grįžtamai pakeičia dopamino transporterio konfigūraciją, pasikeičia transporterio srautas (DAT) ir padidėja dopamino koncentracija tarpsinapsinėje erdvėje aktyvuojant D2/D1/D3, bet neveikiant VMAT2. Serotonino stimuliacija išlieka nežymi esant galingam dopamino spaudimui, tačiau vis tiek pasireiškia dėl mažo afininio 5-HT2A, 5-HT1A, 5-HT2C, 5-HT2B (SERT) aktyvavimo.
Mefedroną galima vartoti ilgai, nes jis yra dopamino (ir serotonino) reabsorbcijos inhibitorius, todėl mefedronas nedaro poveikio vezikuliniam saugojimui, o veikia tik monoaminų pernešimą už plazminės membranos ribų ir mūsų organizmas, reaguodamas į tai, pakeičia receptorių raišką, apsaugodamas juos nuo pernelyg didelės cheminės stimuliacijos. Visa tai paaiškina adinaminę ir demotyvacijos būseną po lėtinio piktnaudžiavimo beveik visomis psichoaktyviosiomis medžiagomis, veikiančiomis DAT ir SERT. DAT/SERT - 2,41.


Mefedrono metabolitai.
  • nor-mefedronas .
  • nor-dihidromefedronas.
  • 4-karboksi-dihidromefedronas.
  • hidroksitolil-mefedronas.
  • nor-hidroksitolilmefedronas.
3b6nH9sUXZ

PAGRINDINIS FIZINIS POVEIKIS.
Paprastai apibūdinamas kaip intensyvesnis stimuliatorius nei MDMA, sukeliantis didesnę euforiją, tačiau šiek tiek mažiau empatogeniškas ir trumpiau trunkantis. Dažnai pranešama, kad jis yra labai "velniškas", dėl jo vartotojai linkę pakartotinai perdozuoti per visą patirtį.

Teigiami:
- Psichinė ir fizinė stimuliacija;
- Euforija, nuotaikos pakilimas;
- Empatijos, atvirumo jausmas;
- Bendravimo galimybių padidėjimas, noras bendrauti su kitais;
- Malonus skubėjimas.

Neutralus:
- Bendras sąmonės pokytis (kaip ir daugumos psichoaktyviųjų medžiagų);
- Sumažėjęs apetitas;
- Mokinių vyzdžių išsiplėtimas;
- Neįprasti kūno pojūčiai (veido paraudimas, šaltkrėtis, žąsies oda, kūno energija);
- Kūno temperatūros reguliavimo pokytis;
- Prakaitavimas;
- Širdies ritmo ir kraujospūdžio padidėjimas.

Neigiamas:
- Stiprus noras pakartotinai vartoti dozę, troškimas susigrąžinti pradinį euforijos pliūpsnį;
- Nemalonūs kūno temperatūros pokyčiai (prakaitavimas / šaltkrėtis);
- Širdies plakimas, širdies plakimo pojūtis;
- Sutrikusi trumpalaikė atmintis;
- Nemiga;
- Įtempti žandikaulio raumenys, griežimas dantimis (trizmas ir bruksija);
- Raumenų trūkčiojimas;
- Nistagmas;
- Svaigulys, galvos svaigimas, vertigo;
- Kraujagyslių susiaurėjimas;
- Įkvėpus: nosies ir gerklės skausmas ir patinimas, sinusitas.


IkGrQnjAa7
KLINIKINIS POVEIKIS IR PSICHOLOGINIAI POŽYMIAI.
Perdozavus galūnės pamėlynuoja, atsiranda tokių požymių kaip krūtinės skausmas ir paranoja. Mefedronas visiškai netinka lėtiniam vartojimui, nors ir nesukelia ryškios tolerancijos neuromediatoriams. Psichikos pokyčiai galimi, tačiau grįžtami. Vartojimo metu nukenčia atmintis, o psichikos būklė tampa paranojiška. Taip pat verta atkreipti dėmesį į mefedrono poveikį odai ir jos priedams - dėl ryškaus nuolatinio kraujagyslių spazmo sumažėja kolageno sintezė, o tai vizualiai paveikia odą. Širdies ir kraujagyslių sistema nukenčia dėl ilgalaikio jos išteklių naudojimo, nes mefedronas stimuliuoja adrenerginius receptorius, tačiau mefedronas neturi tiesioginio kardiotoksiškumo dėl metabolitų, tokių kaip MDMA ar kokainas. Šalutinio poveikio nebuvimas su mažu tolerancijos potencialu daro mefedroną narkotiku, sukeliančiu sunkią priklausomybę.

DOZAVIMAS IR VARTOJIMO BŪDAI:
Žmonių LD 50 atitinka ≈ 120 mg/kg.

Vartojimas per burną:
Lengvas: 50-100 mg.
Paprastas: 100-200 mg.
Stiprus: 200-300 mg.

Vartojant mefedroną per burną, kyla tam tikrų sunkumų, kurie dažniau sumažėja dėl preparato kokybės. Vienintelis šio vartojimo būdo trūkumas yra tas, kad reikia daug medžiagos. Viskas priklauso nuo citochromų P450, kurie vykdo pagrindinę mefedrono medžiagų apykaitą, ir norint pasiekti slenkstinį poveikį reikės šiek tiek didesnio kiekio, palyginti su intranazaliniu metodu. Yra geriamojo mefedrono derinių su metilonu, MDMA "pusbroliu". Toks derinys gali gerokai sumažinti mefedrono suvartojimą ir taip sumažinti šalutinį poveikį žarnynui, taip pat prailginti euforinę kelionės dalį.

Intranazaliniu būdu
.
Lengvas: 30-75 mg.
Paprastas: 75-180 mg.
Stiprus: 180-270 mg.
Perdozavimas: 270+ mg.


Labiausiai paplitęs mefedrono vartojimo būdas yra intranazalinis. Dozė vartotojams, vidutiniškai toleruojantiems šią medžiagą, paprastai yra didelė ir svyruoja nuo 250-400 mg. Šis būdas traumuoja nosies gleivinę ir vartojant sukelia rimtus diskomforto pojūčius. Aktyvus medžiagos poveikis yra trumpas, o bendro veikimo laikas neviršija daugiau kaip 30 minučių trukmės.

Į veną.
Lengvas: 25-50 mg.
Paprastas: 50-125 mg.
Stiprus: 125-180 mg.
Perdozavimas: 180+ mg.


Apie 20 % mefedrono vartotojų vartoja į veną.

TRUKMĖS Trukmė:

Per burną.

Iš viso: 2-5 valandos.
Pradžia: 00:15 - 00:45.
Stipriausia: 01:00 - 02:00.

Intranazaliai:
Iš viso: 1 - 3 val.
Pradžia: ~00:05.
Stipriausias: 00:10 - 00:45.

Intraveninis:
Iš viso: 2 valandos.
Pradžia: 30 sekundžių.
Stipriausias: 00:05 - 00:50.


INTERAKCIJA
Metfedroną metabolizuoja kepenų fermentas CYP2D6, o mefedrono eliminacijos pusperiodis - 70 minučių. Didžiausia mefedrono koncentracija plazmoje - 52 minutės.

Nerekomenduojama derinti su kitomis šios grupės medžiagomis: kofeinu, Ritalinu, amfetaminu, kokainu, a-pvp ir tos pačios rūšies vaistais
Nerekomenduojama derinti su stimuliuojančiais psichodelikais: DO*, 25-Nbome, 2C*.
Nerekomenduojama derinti su skausmą malšinančiais vaistais, ypač su tramadoliu
Nerekomenduojama derinti su antidepresantais
Nerekomenduojama derinti su euforetikais:
Nerekomenduojama derinti su "lėtaisiais" narkotikais - heroinu, metadonu, butiratais, alkoholiu.

AnZt0WRF46

PRIKLAUSOMYBĖ NUO NARKOTINIŲ MEDŽIAGŲ.
Nustatyta, kad lėtai piktnaudžiaujant mefedronu gali išsivystyti fizinė priklausomybė. Atrodo, kad dauguma simptomų, susijusių su mefedrono nutraukimo sindromu, yra daugiausia psichologinio pobūdžio. Pastebėjus, kad asmeniui protarpiais būna itin didelės energijos, visuomeniškumo, draugiškumo ir net galimos psichozės laikotarpiai, po kurių pasireiškia abstinencijos simptomai, galima manyti, kad tai labai rimtas piktnaudžiavimo narkotikais atvejis. Dėl ribotų mokslinių žinių apie šią medžiagą nėra standartinio gydymo plano, specialiai skirto priklausomybei nuo mefedrono ir priklausomybei nuo jo gydyti. Vartojant šį narkotiką jaučiamas bendras stimuliacijos ir euforijos pojūtis, taip pat pagerėja nuotaika ir kognityvinės funkcijos. Narkotiko poveikis atsiranda dėl to, kaip jis veikia centrinę nervų sistemą, kurioje kontroliuojami judėjimo ir atlygio modeliai. Tai, kokie intensyvūs bus jūsų simptomai, siejasi su tuo, kiek ilgai piktnaudžiaujate šia medžiaga. Nėra nustatyto termino, kaip vengti mefedrono, tačiau manoma, kad yra panašumų su kitų stimuliuojamųjų narkotikų nutraukimo grafiku. Tikslus grafikas priklausys nuo vartojimo trukmės ir dozės lėtinio vartojimo metu.

Lėtinio mefedrono vartotojo įpročiai:
✓ sunkumai miegoti;
✓ raumenų susitraukimai;
✓ matymas ir girdėjimas dalykų, kurių nėra;
✓ poreikis vartoti daugiau mefedrono, kad būtų pasiektas tas pats poveikis;
✓ priklausomybė;
✓ finansinės ir socialinės problemos.


Priklausomybės simptomai.
  • Tapimas mieguistu ir poreikis miegoti daugiau nei įprastai.
  • Padidėjęs apetitas.
  • Apatija ir depresija.
  • Ryškūs sapnai.
  • potraukis vartoti mefedroną.
  • Ekstremalus svorio kritimas.
  • Staigus verksmas.
  • Agresija.
  • Nerimas.
  • Kraujavimas iš nosies.
  • Šniurkščiojimas.
  • Bėrimai.
  • pykinimas.
  • Galvos skausmas.
  • Nuotaikos svyravimai.
UPDQ15W4SA

PALAIKYMAS.
  • L-karnitinas (levokarnitinas) - 1000 mg likus valandai iki mefedrono vartojimo ir 1000 mg po jo.
  • Alfalipoinė rūgštis - 250 mg likus valandai iki narkotikų vartojimo ir 250 mg po jo.
  • Vitaminas C - 1000 mg vieną kartą per dieną kelionė, taip pat gali būti per 3 dienas po to ta pačia doze.
  • L-triptofanas ir L-tirozinas yra aminorūgštys ir serotonino bei dopamino pirmtakai. Vartokite kartą per dieną L-tirozino 1000 mg ryte, L-triptofano 500-1000 mg vakare 30 minučių prieš numatomą miegą. Vartokite per tris savaites, kurso pradžia ne anksčiau kaip praėjus 72 valandoms po paskutinio euforizuojančių stimuliatorių vartojimo.
  • Magnio papildų. Vartokite magnio citrato. Magnio paros dozė yra 330 - 450 mg, tačiau mefedronas ją sumažina.
PERDozavimo gydymas.

Rizika
.
  • Tachikardija ir širdies ritmo sutrikimai .
  • Gangrena .
  • Padidėjęs kraujospūdis Kraujavimas į smegenis .
  • Sunkus kraujagyslių spazmas: infarktas ir išeminis insultas .
  • Kritinis kūno temperatūros padidėjimas .
  • Rabdomiolizė (raumenų skaidulų sunaikinimas) ir inkstų nepakankamumas .
  • Traukuliai ir sąmonės pakitimai sužalojimas.
Simptomai .
  • Pykinimas ir vėmimas.
  • gausus prakaitavimas ir šaltkrėtis.
  • Nevalingi kūno ir veido raumenų susitraukimai, grimasos.
  • Kritinis kūno temperatūros padidėjimas (38-39 C).
  • Stiprus galvos skausmas.
  • spaudžiantis ir deginantis krūtinės skausmas.
  • Traukuliai.
  • Sąmonės netekimas.
  • Širdies ritmo sutrikimai.
  • Bauginančios haliucinacijos, panika ir psichozė.
  • Kvėpavimo ir širdies sustojimas.
PIRMOJI PAGALBA .
  • Kreipkitės į vietos skubios pagalbos tarnybą.
  • Uždrausti bet kokią fizinę veiklą, paguldyti pacientą nuleistomis apatinėmis galūnėmis kaip pusiau sėdimoje padėtyje .
  • Užtikrinkite gryną orą, nuimkite varžančius drabužius, atlaisvinkite kaklaraištį ir atsisekite diržą .
  • Išmatuokite kraujospūdį, pulso dažnį ir ritmą, kūno temperatūrą. Esant aukštai temperatūrai, fiziniai vėsinimo metodai: Neužklokite antklode, nušluostykite kūną šiltu vandeniu .
  • Esant traukuliams: Stenkitės pacientą pasukti ant šono, rankomis prilaikykite jo galvą, kad nesusižeistų. Griežtai draudžiama traukulių priepuolio metu: Mėginkite užčiaupti paciento burną, atkiškite žandikaulį, iškiškite liežuvį .
  • Prasidėjus klinikinei mirčiai, atliekamas dirbtinis kvėpavimas.
Pirminio pasirinkimo vaistai - benzodiazepinai pagal prioritetą.
  • Diazepamas - 10-15 mg po liežuviu (Neorelium, Valium, Stesolid)
  • Klonazepamas - 1 mg po liežuviu
  • Nitrozepamas - 10 mg po liežuviu (Mogadon, Imeson, Novanox)
Aukštas kraujospūdis ir krūtinės skausmas .
  • Labetalolis 100-200 mg (Ipolab, Ascool, Labenon, Betarl, Trandate)
Labai dažnas ir nereguliarus širdies plakimas.
  • Metoprololio 25 mg - po liežuviu (Lopressor, Metodura, Prelis, Apo-Metoprolol, Egilok)
Neselektyvių beta adrenoblokatorių širdies ritmui mažinti vartoti nerekomenduojama .
 
Last edited by a moderator:

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
intraveninė dozė yra didesnė nei intranazalinė? Ar tai teisinga? Ar turite tam šaltinį?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Matyt, autorius supainiojo intraveninį ir nosinį vartojimo būdus. Čia pateiktos saugesnės ir darbingesnės dozės:

1. Į veną
Šviesos: 25-50 mg.
Įprastai: 50-125 mg.
Stiprioms: 125-180 mg.
Perdozavimas: 180+ mg.

2. Į nosį
Lengvas: 30-75 mg.
Dažnai: 75-180 mg.
Stiprus: 180-270 mg.
Perdozavimas: 270+ mg.

Parašysiu administracijai, kad ją pataisytų.
 

pawholandesa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas turi geresnį poveikį ir stipriausią priklausomybę? Mefedronas ar metamfetaminas?
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Subjektyvus variantas, kiekvienas žmogus skiriasi nuo kito daugeliu aspektų, kurie gali pakeisti išorinį-income...
Pavyzdžiui,priklausomybė yra minima kartu su stiprumu , taip pat labai skirsis, kur nubrėžti ribą tarp priklausomo ir nepriklausomo individo? Ar priklausomas asmuo taip pat būtų priklausomas, ar priklausomas asmuo būtų priklausomas nuo kurios nors iš minėtų medžiagų?

Tačiau asmeninę patirtį su abiem medžiagomis galiu apibūdinti.
Mefedronas
yra didžiausia euforija ir maloniausia medžiaga, kokią esu kada nors vartojęs, net nepavadinčiau jos stimuliatoriumi. Pagal apibrėžimą jis patenka į stimuliuojančių medžiagų kategoriją dėl monoamino receptorių priklausomybės, tačiau subjektyviai kalbant, jis niekada nebuvo toks stimuliuojantis, palyginti, pavyzdžiui, su 3-CMC, MDPHP, A-PVP, A-PiHP, A-PHP, Hexen ar raceminiu amfetamino sulfatu. Vartojant šią medžiagą malonumas yra išstumiamas į jūsų realybę ir persekios jus visą likusį gyvenimą. Privertė mane pamiršti net apie dekstrometamfetamino egzistavimą.

Dekstrodezoksiefedrinas [dekstrometamfetaminas]
Esu vartojęs tik metilamfetamino dextro entanoimerį, tai ilgiau trunkantis ne įkyrus atpalaiduojantis komfortiškas pakilimas, tačiau euforija ir malonumas nebus tokie įkyrūs ir momentiniai kaip su mefedronu, šis privers jus daryti visiškai atsitiktinius veiksmus ir darbus, išskaidyti montuojamus dalykus, kurie veikia dėl atlygio, kuris itin padaugėja, jei esate jo įtakoje, trumpai tariant, jis privers jus daryti dalykus, kurie jausis atlygintini, o tai yra ekstremalu.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63

pawholandesa, remiantis naujausiais analitiniais retrospektyviais tyrimais, metamfetaminas sukelia didesnę priklausomybę nei mefedronas. Paprastai metamfetaminas, vartojamas lygiavertėmis dozėmis tuo pačiu vartojimo būdu, turi stipresnį poveikį.

 

pawholandesa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
O kaip dėl kelionės kokybės?
Keista, kad NVS šalyse nėra metamfetamino, o šiose šalyse yra daug mefedrono. Kaip tai įmanoma, jei metamfetaminas sukelia didesnę priklausomybę nei mefedronas? Kokia tokio populiarumo priežastis?
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Kalbant apie NVS, deja, neturiu informacijos apie kiekybinius analitinius duomenis, susijusius su metamfetamino ir mefedrono paplitimu šiame regione.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Klausiu savęs, kaip atsitiko, kad yra nemažai žmonių (kaip ir aš), kuriems mefedronas sukelia tik šalutinį poveikį, jokios euforijos ir CNS stimuliacijos, tik spengimą ausyse, šokinėjančią širdį ir blogą kraujagyslių susiaurėjimą (atrodo, kad tai būdinga visiems katijonams). Ir tai taip pat tiesa, kai dozės gerokai viršija žinomas taupymo ribas.
Tai tikrai nėra dėl mėginio 4-MMC kokybės ar grynumo, tai patikrinta ir kiti vartotojai iš esmės plėšė savo drabužius jį vartojant ir entuziastingai apie tai vėliau.
Bet aš taip pat nelabai daug gaunu iš MDMA. Lengva stimuliacija. Nervingas vaizdo iškraipymas ir viskas.
Tai šiek tiek keista, nes Crystal Meth virš tam tikros ribos visus veikia beveik vienodai.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Pabandykite gerti mefedroną didesne doze.
Metamfetaminas vis tiek yra stipresnė medžiaga.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Šie pranešimai iš tiesų yra išskirtiniai. Ačiū.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Mefedronas (4-MMC, 4-metilmetkatinonas) - organinis cheminis junginys, katinono darinys. Vartojamas kaip stimuliatorius ir empatogenas. Komerciškai parduodamas kristalų, miltelių, tablečių ar kapsulių pavidalu, dažniausiai kaip šio amino hidrochloridas arba sulfatas.
 

etapok

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
kartą aš Ived 0,6 idk koks kristalas, bet tai buvo 2013.... vienu šūviu, 100+ml vandens.... akimirksniu balsai kaip 500+ žmonių aplink tave kalba, mano galva šoktelėjo, aš jaučiausi tikrai gerai apie 2sekundes, vaizdas, kurį mačiau, tarsi kilo aukštyn ir žemyn kaip labai didelis greitis... tada staiga man pasidarė paranojiška, atsistojau, nejaučiau kojų, tada nukritau į žemę, tarsi būčiau numestas .... bandžiau išbėgti iš savo kambario, dukart pajutau, kad nukritau, tarsi būčiau numestas, tada išlėkiau pro stiklines duris, man iškrito dantys, buvau susižalojęs ranką ir kaklą/galvą, bet iš karto vėl pajutau, kad save kontroliuoju, jokios paranojos, tik pyktis ir tikrai didelis.....buvo tarsi būčiau susisiekęs su kitu pasauliu. tikrai bloga patirtis. rašau tai tik todėl, kad vos nenumiriau, tada negalėjau to niekam papasakoti.
Aš to nerekomenduoju, tai stebuklas, kad aš išgyvenau.

tada mano giminaičiai paskambino greitajai pagalbai, jie bandė man padėti, aš neleidau, tada jie spyrė man į koją, aš spyriau atgal, buvo iškviesta policija, atvažiavo 4 policijos automobiliai :D jie bandė mane nuraminti, aš buvau visas kruvinas, aš pasakiau policininkams, kad nevažiavau su šia greitosios pagalbos mašina, tik su policininkais, bet jie bandė mane priversti, tada jie man per jėgą suleido 2 ar 3 dozes migdomųjų vaistų... aš pabudau ligoninėje

nebandykite, prašau, tai buvo tikrai bloga patirtis, 2014 m. nustojau vartoti intraveninius narkotikus , tik geriamuosius / į nosį / rūkyti
žolė yra geriausia^.^
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Dėkojame, kad dalijatės savo patirtimi. Poveikio pasireiškimo greitis ir intensyvumas yra orientaciniai, kurie tiesiogiai priklauso nuo vartojimo būdo. IV yra pavojinga
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Dėkojame, kad dalijatės savo patirtimi. Poveikio pasireiškimo greitis ir intensyvumas yra orientaciniai, kurie tiesiogiai priklauso nuo vartojimo būdo. IV yra pavojinga
 

etapok

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
manau, kad kraujo netekimas dėl sužalojimo stiklinėmis durimis išgelbėjo man gyvybę... daug kraujo išbėgo, kraujospūdis sumažėjo, ir daug kas taip pat išbėgo
 
Top