Skundas dėl metamfetamino

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Daugumos to, kas ten yra, net nebereikėtų vadinti metamfetaminais. Tai šiukšlės ir, priešingai nei sako dauguma žmonių, jis nėra pigesnis. Taip, uncijos kaina rinkoje, su kuria esu susipažinęs, yra apie 200, o prieš penkiolika metų rutuliukas kainavo 250. Bet prieš penkiolika metų žmogus galėjo išgerti mažiau nei dešimt smūgių iš indelio, tada pradėti kažką šūkauti, o tada staiga 24 valandos prabėgo gal per valandą, ir visą tą laiką vartoti dar vieną smūgį net nereikėjo. Aš ir, esu tikras, daugelis kitų mielai mokėtume daugiau už kokybę. Kodėl niekas to neišnaudoja? Tiesiog nesuprantu. Ir kaip publix paslaugos skelbimas.....šūdas neturėtų atrodyti kaip milžiniškos skiedros ir jos neturėtų lengvai lūžti / trupėti, neturėtų turėti vertikalių linijų. Tai yra iškirptas šūdas. Skaldelės turėtų būti pieno baltumo diagonalinės linijos, o ne mažylio rankos dydžio. Jei jis sutraiškomas po korta, jis turėtų suskilti ir turėti potencialą skristi per visą kambarį. Taigi kartelės žmonės prašau grąžinkite gerą šūdą. Daugybė žmonių mielai už tai sumokėtų
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Sutinku su jumis
Ta pati problema Pietų Afrikoje, aš perku tik iš 1 ar 2 prekiautojų, kurie, kaip žinau, neparduoda šūdų. 90 proc. atvejų kristalai yra šūdas.
Aš vadinu juos pusfabrikačiais
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Patikėkite manimi, žmonės yra sučiupti. DEA teigia, kad šis "P2P METH" yra gryniausias ir pavojingiausias kada nors gamintas metamfetaminas, bet reikia būti idiotu, kad tuo patikėtum. Iš efedrino analogų gaminamas D metas, o D,L išskyrimas iš P2P reikalauja daug laiko ir išlaidų, todėl mažai kas tuo užsiima. Išmesti 1/2 produkto arba bandyti jį racemerizuoti ir išskirti iš esmės yra kvailysčių žaidimas. Kodėl mano šūdas lydėsi 142 °C temperatūroje atliekant lydymosi bandymą? Kodėl iš 7 g amino su 50 ml šalto bevandenio acetono išgavau 2,5 g kažkokio balto puraus amorfinio šūdo ? Kas, po velnių, yra tie daiktai, kurie šokinėja vamzdyje ir neištirpsta?
J/k, žinau, kas visa tai yra, bet patarėjai ir pareigūnai man sako, kad klystu ir šis šūdas yra nuostabus ir tik 25 USD/g!
Aš iš tikrųjų atėjau čia, kad parašyčiau postą, bet man reikėjo ventiliacijos.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nesutinku tik su vienu dalyku... Dažniausiai nežinau, kas tai yra. Vis noriu sau sakyti, kad tai tolerancijos dalykas, bet naujausioje partijoje, kurią gavau, iš tikrųjų yra metamfetamino, ir tai man tik primena, kad daug kas, parduodama kaip metamfetaminas, iš tikrųjų toks nėra.

Esu rūkantis jau daugiau nei 20 metų. Paskutinė partija, nesvarbu, kiek rūkiau, nieko nepadarė, bet jei suvalgiau kaip 0,10, aš eičiau. Nauja partija .. rūkiau vieną dubenėlį ir esu aukštai.

Labai norėčiau sužinoti, kas tirpsta ir rūksta kaip krištolas, bet nepadidina, nebent suvalgoma.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pirmiausia atkreipčiau dėmesį į feniletilaminus sensu-stricto.
Beta-metamfetaminas
N,N- dimetilfeniletilaminas
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N, b-dmpea
Yra daug analogų, kuriuos lengviau pagaminti. Jei atliksite standartinį metamfetamino redukavimą b-feniletilaminui, gausite aria jeninsus, stimuliatorių, kuris randamas orchidėjose ( toks rūšies pavadinimas), uždraustas sporte, bet kitaip tamsiai pilkas legaliai.
Pažiūrėkite, kas jį tirpina, o kas ne. Atlikite tirpimo testą. Perkristalizuokite jį ir pažiūrėkite į kristalografiją. Tai dalykai, kuriuos darau, kad praleisčiau valandų valandas būdamas apsvaigęs.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Su kuo neseniai susidūriau. Izoprpylbenzilamino lydymosi temperatūra? 142 °C, BŪTENT TIEK IŠMATAVAU. Sužinojau, kaip atskirti metamfetaminą nuo izoliuoto. Ištirpinkite jį pyrago indelyje izopropilo alkoholyje ir švelniai sukite, kol jis garuoja ir atvėsta. Tarsi aukso ieškojimas. Metas paprastai rekristalizuojasi ties 170, bet sumaišytas su šiuo mėšlu jis yra mažesnis. Jis vis tiek kristalizuosis pirmas, o 2 kristalų struktūra visai nepanaši, todėl metamfetaminą galite selektyviai iškrapštyti. Šūdas, kurį gaunu, veikia apie 10 % metamfetamino. Jaučiuosi gana užtikrintai dėl šio teiginio
 
Top