Metai visiškai pradedančiajam

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tai bus mano pirmas bandymas ir, tiesą sakant, baisu, mano žinios apie chemiją yra menkos ir vis dar nesu tikras, kokį receptą naudoti, būčiau labai dėkingas už pagalbą trimis temomis:

- Aš nežinau knygų ar vaizdo įrašų, kurie galėtų man padėti, nes paprastai nesu linkęs gilintis į chemiją, todėl bet kas pradžiai būtų puiku, aš net negaliu suprasti, kaip šios reakcijos duoda tokius rezultatus ir kokias chemines medžiagas galiu pakeisti kitomis arba susintetinti pats...

- Metamfetamino receptas, iš pradžių galvojau, kad tam naudosiu efedriną, išgautą iš tablečių(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394/), bet mano ketinimas yra ne jį naudoti, o pažiūrėti, ar įmanoma ateityje iš to pasipelnyti(pažįstu keletą žmonių, kurie tuo užsiima), o pažiūrėjus į reikalingą efedrino kiekį, jo atsisakiau, gauti vieną gramą efedrino kainuotų apie 20~30 dolerių(naudojant tabletes, kiti efedrino receptai man atrodo 100% nepasiekiami ir visiškai nesuprantami.), o kaip nusipirksiu šimtus dėžučių nereceptinių vaistų nepakeldamas antakio, ar yra kitas receptas, kurį galėtų atlikti labai nauja(ir skurdi) laboratorija, bet kurį taip pat būtų galima padidinti partijoms ~100 g svorio? ar tai ne per daug?

- chemikalai ir įranga, labai bijau pasitikėti bet kuo, kas apskritai man parduos chemikalus narkotikams gaminti, ar yra kokių nors patikimų cheminių medžiagų pardavėjų Pietų Amerikoje? ir galiausiai kolbos ir visa kita kol kas šiek tiek per brangu, ar galiu pasidaryti pats, kaip gaminti narkotikus? ar yra kokių nors vadovų apie tai?

dar kartą kartoju, kad tai bus mano pirmas bandymas ir tai baisu, bet kokia pagalba bus dėkinga, ačiū iš anksto.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
P2P meth svetainėje yra vaizdo įrašas. Atlikite tyrimą, kaip patiems gauti P2P gamybai reikalingų dalykų, ir tai padarykite. Shakenbake, beržų redukcija ir RED P / jodas - visi šie metodai naudoja efedriną. Metodas, kuriam beveik nereikia jokios įrangos, yra Shaknenbake. Tereikia gauti kietą butelį keletą pfed tablečių, ličio baterijų, metanolio, starterio skysčio (dietileterio), kaustinės sodos, amonio salietros ir šiek tiek sieros rūgšties (daugiau nei 90 %) ir užauginti keletą rutuliukų, kad butelyje būtų išlaikytas slėgis. Tai beveik viskas
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
pasidomėsiu, ačiū
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Skirta tik edukaciniais tikslais, ir kad ya nesudegintumėte aplink esančio kvartalo... Pasiimkite skaidrų sodos butelį, plastikinį su dangteliu. Kruopščiai išvalykite ir išdžiovinkite. Jei ant ličio pateks vandens ar drėgmės, bus problemų. Žmogus gali imti lygias pseudomedžiagos, šarmo ir granuliuotos medžiagos dalis iš momentinio šalto spaudimo aparato. Vėlgi, nepažeiskite viduje esančios vandens pakuotės. Ir įsitikinkite, kad tai amoniako nitratas. Tai pasakys vaikinas ant maišelio veikliosios medžiagos. Vyrukas įdėtų sutrintas tabletes ir amoniako nitratą į butelį ir įpiltų į butelį pusantro puodelio "Coleman" stovyklinio kuro arba bet kurios kitos medžiagos, pagamintos benzino pagrindu. Vyrukui reikėtų replės ir pjovimo dildžių rinkinio. Replėmis suimkite AA ličio bateriją ties pagrindu ir pradėkite lupti metalinį korpusą nuo baterijos. Jis bus šiltas, nesijaudinkite. Nulupkite jį iki pusės, tada pirštais ištraukite iš vidaus plastiko ritinėlį ir jį išvyniokite. Bus du sluoksniai plastiku padengtos tamsios medžiagos, tarsi panašios į metalą, ir dar vienas plonas gabalėlis centre, kuris tamsėja ir šyla. Tas vidurinis gabalėlis yra litis. Suplėšykite jį į 1 colio gabalėlius ir įdėkite į buteliuką. Greitai. Žmogus norės padaryti po vieną bateriją dėžutėje. Paskutinis įpilkite šarmo ir priglaudę uždarykite dangtelį. Ne per daug sandariai. Tada pradėkite purtyti. Priklausomai nuo sąlygų, jis gali pradėti reaguoti iš karto arba tai gali užtrukti. Buteliukas sušils ir prisipildys dujų. Kai pajusite, kad jis tuoj sprogs, švelniai ir lėtai atlaisvinkite dangtelį nuo kieno nors veido. Pasklis labai stiprus amoniako kvapas, kuris gali pakenkti, jei pateks į akis ar plaučius. Tai kartokite toliau, nuolat stipriai purtydami, kol atvės ir neliks slėgio. Skystį supilkite į filtrus ir stiklinę. Kitoje patalpoje naudokite 2 litrų talpos ąsotį ir išplaukite n sausai. Dangtelyje padarykite skylę, pakankamai didelę, kad į ją būtų galima įstumti ploną maždaug 2 cm ilgio vamzdelį. Įkiškite jį maždaug per colį. Į butelį įpilkite puodelį druskos, tada 2 valgomuosius šaukštus sieros rūgšties. Nenaudokite šaukšto... Uždenkite dangtelį. Greitai. Iš namo pradės veržtis dūmai. Įkiškite žarną į skystį iš kito butelio ir sukite. Kai baigsite, supilkite turinį į filtrą ir pašalinkite baltą medžiagą. Paspauskite kieta knyga ar kuo nors kitu, išvyniokite ir leiskite išdžiūti. Užpilkite šalto etilo alkoholio arba acetono ir vėl paspauskite. Išvyniokite ir leiskite išdžiūti. Paruošta
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tikriausiai jums prireiks šiek tiek laiko ( Metų), kol bandysite tai padaryti. Anksčiau jie nesuprasdavo fiziologijos, todėl gręždavo skyles žmonių galvose, kad išleistų spaudimą. Nelabai tikėtina, kad jums pavyks tai padaryti nežinant, kaip tai veikia. Tiesiog stengiuosi sutaupyti jums šiek tiek pinigų / pirštų
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Taip, aš suprantu, kad pirmiausia turėsiu daug tyrinėti, ir ačiū, kad atsižvelgiate į mano saugumą, tačiau aš net nežinau, nuo ko pradėti bandyti suprasti, neturiu jokių oficialių chemijos žinių ir nežinau, nuo ko pradėti, be to, čia, Pietų Amerikoje, viskas taip brangu, kad man darosi šalta vien žiūrint į visą laboratorinę įrangą. Ar turite kokių nors knygų, kurias galėtumėte man rekomenduoti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Chemistry Libre yra vaizdas, kurį naudojau mokytis pagrindinių chemijos sąvokų, tačiau yra 100 kitų, kurie jus išmokys to paties. kai kalbama apie metamfetaminą Konkrečiai yra tik kelios pagrindinės reakcijos, kurios jums padės, ir jos turi pavadinimus, kuriuos galite pasižiūrėti, kad gautumėte bendrą vaizdą. redukcijos / oksidacijos reakcija yra 20 būdų. Amination yra dar 10. Beržinė redukcija ir Leukartas yra labai populiarūs. litis Ir Amoniakas yra beržinė, taip pat ir aliuminio amalgama Ir fosforo / jodo arba vandenilio jodo rūgštis. Ši nuoroda turėtų jus užimti kurį laiką https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
o kai turėsite klausimą, šis tikriausiai turi atsakymą. Naudokitės paieška
ten yra pakankamai informacijos, kad galėtumėte naudotis bent 6 mėnesius (nežinau, kodėl rašoma, kad įgalinti slapukus, bet nesiūlau įjungti Jack shit
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pasidomėsiu, labai ačiū
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Keletas kitų patarimų: degazuodami butelį visada laikykite jį vertikaliai. Nenorite jo laikyti bet kokiu kampu, nes butelyje nėra deguonies. Jei matote, kad ličio gabalėliai degalų viduje užsidega, kai paliečia apatinį sluoksnį, viskas turėtų būti gerai. Kadangi butelyje nėra deguonies, nieko negali atsitikti.
Internete yra vaizdo įrašas, kuriame kažkoks kvailas vyriausybinis vyrukas, apsirengęs pavojingų medžiagų kostiumu, susisprogdino važiuojamojoje kelio dalyje dėl to, kad burbuliuodamas apvertė butelį. Jis įleido oro į reakciją ir suteikė ličiui deguonies degalams užsidegti. Juokingai kvailas vadinamasis profesionalas.
Tačiau visas tikslas yra reaguoti (ištirpdyti) litį su amoniako atmosfera, kad susidarytų maži "skysto ličio" rutuliukai, todėl slėgis yra būtinas. Tuomet tie rutuliukai gali sumažinti pseudo/efedrino kiekį.
Internete taip pat yra šio proceso vaizdo įrašas, tačiau be garso. Tiesiog kažkoks vyrukas kramto gumą ir visiems policininkams rodo, kaip ją pasigaminti. Jam visai neblogai sekasi išlikti šaltakraujiškam net tada, kai jis beveik sprogsta, nes negali atleisti slėgio. Bet jis tai padaro ir viskas būna gerai. Taip pat yra dar vienas vaizdo įrašas, kuriame kažkoks vaikinas vaikšto po mišką ir daro tai su VICE, manau, ir vienas linksmas, kuriame kažkokia vidurinės mokyklos mergaitė daro tai su žurnalistu, kuris jos klausia, ar ji valgytų ličio baterijas.
O ir nenaudokite pakartotinai reakcijos butelių. Jie suges, jei bus naudojami pakartotinai. Taigi geriausia jį panaudoti vieną kartą ir įsigyti naują.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Patarimas... Nesaugokite NIEKO, kas naudojama taikant šį metodą. Akumuliatorių korpusų, butelių, žarnų, ir nemeskite šių daiktų į šiukšlių dėžę ar kelio pakraštį. Kai butelis suirs, į jį pateks vandens ir įvyks užsidegimas. Viską sudeginkite statinėje arba 5 litrų talpos kibire.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Sveiki ieškau pagalbos, nes daug ko neišmanau, bet man gerai sekasi rankomis galiu gauti į rankas 1 litrą mayber daugiau bmk aliejaus norėjau sužinoti, kaip padaryti jį kristalų metodas didelės akcijos (neturiu laboratorijos ar įrangos, bet galiu improvizuoti )
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Būdamas nepatyręs ir , atleiskite už frazę, neišmanantis prozos arba, kaip spėju, pagrindinių chemijos... Būtų išmintinga laikytis to, ką turi kaip instrukciją, nes milteliai viską pakeistų. Gera taisyklė, kad paukštis rankoje vertas dviejų krūme. Vienam patartina pereiti savo eksperimentinį etapą PO to, kai pasimokys iš patirties.
Lol... Mes visi ten buvome. Hipotetiškai kalbant, žinoma.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Taip, pirmiausia atliksiu tyrimus, bet stengiuosi sužinoti kuo daugiau ir pažiūrėti, kokį receptą man bus įmanoma pagaminti nesprogdinant slaptos laboratorijos arba nenužudant savęs, mažais žingsneliais, ačiū už patarimus
 
Top