Meth Synth : ar yra alternatyvų h3po2 arba raudonajam fosforui, kurių negalima pasiekti

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
PRAŠOME, ar yra kokių nors alternatyvų h3po2 arba raudonajam fosforui, jie yra nepasiekiami mano šalyje, kas nors padėkite
aš turiu jodo kristalų / naoh / vandenilio rūgšties / hcl / eveeeeryyything aš turiu prieigą prie visko, išskyrus tuos du, prašau, kas nors padėkite
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Galite naudoti aliuminio fosfidą (AlP), tačiau taip gali išsiskirti nuodingos fosfino dujos. Darykite tai lauke arba garų gaubte, dėvėkite dujokaukę ir kt. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Aliuminio folija buvo naudojama etanoliui paversti etilo jodidu, bet ne etanu. Jodas ir raudonasis fosforas gali etanolį paversti etanu. Aliuminio fosfide yra fosforo.

Štai norfedrinas redukuojamas į dekstromfetaminą.
Orp7lDPkS4


Aliuminio fosfidas - ne pokštas. Įkvėpkite fosfino dujų ir mirsite.
JHlYWQgeDq


Toksiškos fosfino dujos.
GqptOKR7WT
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
kaip elgtis toliau prašau pseudofed ir jodo bei aliuminio fosfato santykiai ir laikas iki refliukso ir karščio prašau
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ne aliuminio fosfatas AlPO4. Aliuminio fosfidas AlP.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ir jis galėtų pakeisti raudonąjį fosforą ? atliekant hidroidinę redukciją ?
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ar čia yra kokia nors pagalba
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, bet kokia pagalba prašau, ar galima kaip nors padaryti be raudonojo fosforo prašau, vaikinai, aš turiu tik i2 (laboratorijos klasė) ir hi (57%) prašau, bet kokia pagalba, ar yra kokia nors alternatyva raudonajam fosforui, nes aš galiu rasti h3po2 ( hipo rūgštis ), ar yra kokia nors kita rūgštis, kuri gali padėti?
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Neturite galimybių rasti atitikmenų savo vietovėje? Stebuklingi padėkliukai yra geras šaltinis
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
yra, bet jo negalima keisti, nes tai užima daug laiko, nes jis degtukų dėžutės mano šalyje yra retas rasti ..aš neturiu jokių problemų pse arba ephidrine tabletes arba hidriodic rūgštis arba jodo kristalai mano vienintelė problema yra red.p ir hipo
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Čia pastebėjau, kad yra ir kitų būdų jį gauti. Galite paklausti vieno iš čia esančių ekspertų privačia žinute
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Gaukite Aliuminio fosfidas. Įsitikinkite, kad kolba pripildyta argono, kad būtų sukurta inertinė atmosfera. Galite sujungti jodą (I2), vandenilio jodo rūgštį (HI) ir aliuminio fosfidą (AlP) bei argono atmosferą (Ar) ir savo efedriną arba norfedriną redukuoti iki dekstrometamfetamino arba dekstroamfetamino ir galbūt pridėti heksano tirpiklio (anglių uždegimo skysčio arba "Coleman Camp Fuel").

Aliuminio fosfidas (AlP).
ZCD2nu0sQl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jei turite vandenilio jodo rūgšties, tai viskas, ko jums reikia efedrinui / pseudomedžiagai redukuoti į metamfetaminą. Jums tereikia kelias valandas refliuksuoti vandenilio jodo rūgštį ir efedriną.
Hipofosforo rūgšties / raudonojo fosforo ir jodo reakcija tik sukuria vandenilio jodo rūgštį.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ar esate tuo tikri ? nes kažkur skaičiau, kad raudonasis fosforas taip pat reikalingas reakcijai palaikyti ne ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Raudonasis p arba fosforo kiekis valgo jodą, o vandenilio rūgštis yra produktas kartu su (manau?) kažkokia medžiaga, kuri perdirbama (hipo?), fosgeno dujomis ir šiek tiek vandens?
Nebūtina gaminti metamfetamino, jei jau turite HI (hidriodinę rūgštį), tačiau ji perdirbama ir reaguoja su bet kokiu jodu tol, kol išsibaigia. Štai kodėl galite išsaugoti savo raudonąją p ir naudoti ją keliems virimams, kol ji taps neaktyvi (ar bent jau taip man buvo pasakyta). Niekada negirdėjau, kad kas nors galėtų išsaugoti hipo kitam naudojimui, todėl dėl to nesu tikras. Raudonasis p po reakcijos su EP/PSE paprastai filtruojamas iš tirpalo, o jodo likučiai neutralizuojami natrio tiosulfatu prieš paverčiant jį HCl.

Nežinau tikslaus mechanizmo ir nesinori jo ilgiau ieškoti.... Apie tai taip pat nemačiau daug informacijos, nes tai yra "pasenęs" metodas ir niekam nebetinka, todėl tiksliai nežinau, ar raudonasis p regeneruoja vandenilio rūgštį po to, kai jis buvo panaudotas EP/PSE redukuoti, ar in-situ, ar jis gali būti naudojamas tik reakcijai su jodu vandenilio rūgščiai gaminti. Galbūt kas nors, kas tikrai žino ir gali tai paaiškinti, mus pamalonins...
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ačiū, kad jau praėjo šiek tiek laiko nuo tada, kai paskelbiau savo klausimą, bet čia nėra ekspertų, kurie galėtų atsakyti, ir aš tikrai įstrigau, taip pat aš neprieštarauju mesti th Hi po to, kai jį panaudojau, nes jis pigus čia, kur aš gyvenu, bet kokiu atveju jūs buvote vienintelis, kuris atsakė, bet kokiu atveju labai ačiū.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ar esate tuo tikri ? nes kažkur skaičiau, kad raudonasis fosforas taip pat reikalingas reakcijai palaikyti ne ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Taip, jis yra teisingas. HI 57 % puikiai atliks savo darbą, tačiau reikia naudoti gerą jo perteklių, koncentracija visą laiką turi išlikti > 40 %. Reikalingą HI kiekį galite sumažinti reakcijos metu pridėdami H3PO4 85 %+, kuris jį dehidratuos ir išlaikys aukštą funkcinę HI koncentraciją. Atsargiai, nenorite išstumti HI!
Kitas būdas - gaminti HI vietoje iš fosforo rūgšties ir NaI arba KI.
Ir, žinoma, H3PO3 labai gerai tinka kaip RP arba H3PO2 pakaitalas - jo reikia daugiau ir aukštesnėje temperatūroje, bet veikia puikiai. H3PO4/NaI arba KI reikia dar aukštesnės temperatūros.
H3PO3 ieškokite hidroponikos arba vynuogininkystės reikmenų
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
hi + h3po3 ar galite nurodyti temperatūrą ir refliukso laiką ?
 
Top