Metadono hidrochlorido ekstrakcija iš geriamojo 1mg/1ml Jungtinė Karalystė

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Bandau išgauti / atskirti API (veikliąją farmacinę medžiagą|) metadono hidrochloridą iš geriamojo 1mg/1ml.

kur esu įsikūręs, jis yra žalios spalvos vidutinio tirštumo sirupas.

Yra daug bendrovių, kurios gamina panašius produktus su skirtingomis sudedamosiomis dalimis.

nenurodysiu įmonės pavadinimo, bet tai yra pagalbinių medžiagų sąrašas.

Pagalbinių medžiagų sąrašas
PropilenglikolisPh. Eur
Metilo hidroksibenzoatasPh. Eur
Propilo hidroksibenzoatasPh. Eur
Skystasis maltitolisPh. Eur
Karamelė E150
Patentuotas mėlynasis V (E131)
Išgrynintas vanduo


Ar kas nors gali man padėti išsamiai aprašyti visą ekstrakciją? Turiu gana elementarios patirties, bet daug skaičiau. Nusipirkau keletą pagrindinių dalykų - sep piltuvėlius, vakuuminį filtravimą, distiliavimo aparatą ir kt. Ir mielai nusipirksiu viską, ko reikia šiai ekstrakcijai / separacijai atlikti.

Būčiau labai dėkingas už išbaigtą procesą, bet net ir gera pradžia būtų labai dėkinga.

Ačiū.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metadono hidrochloridas yra tirpios druskos pavidalo. Skirtingai nei metadono bazė.
Mano komanda gamina metadoną ir išgrynina per bazę.
Bazė yra kristalinės išvaizdos, kuri netirpsta vandenyje! Kaip pamatyti metadono gavimo iš jūsų sirupo procesą?
Atskieskite 100 ml jūsų sirupo vandeniu (apie 800 ml) ir įpilkite koncentruoto šarmo tirpalo iki 11-12 PH.
Atvėsinčiau ir filtruočiau nuo kristalinių nuosėdų.
Kristalines nuosėdas ištirpinčiau verdančiame metanolyje ir perfiltruočiau (kas neištirpo, šias netirpias druskas išmesčiau), įdėčiau metanolį į šaldiklį ir per parą išgaudyčiau kristalus. kristalas yra bazės formos. Norint jį paversti hidrochloridu... reikia ištirpinti 100 mg bazės 2 ml metanolio, įpilti druskos rūgšties iki PH 5-6 ir palikti šaldiklyje. Po paros išimkite iš šaldiklio ir sutrupinkite hidrochloridą - ir nuplaukite lediniu acetonu.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
vau, labai ačiū už atsakymą - tai yra būtent tai, ko seniai ieškojau. Kieno nors, kas iš tikrųjų žino, apie ką kalba, ir nepateikia milijardo priežasčių, kodėl tai kvaila idėja. Tiesiog tiesūs faktai ir produktyvi informacija. Dar kartą ačiū.

Kai galėsiu tai išbandyti maždaug po savaitės ar panašiai, esu tikras, kad turėsiu dar keletą klausimų apie procedūros detales, tikiuosi, kad jūsų vis dar yra.

Labai ačiū - Diziet.
 
Top