Question Metamfetaminas iš pseudoefedrino

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Ar kas nors gali man padėti su išsamesniais paaiškinimais, kaip sukurti šį metamfetaminą?

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Klausimas apie šio metamfetamino kūrimą:


h ttp://b bzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/

1. Ką turėčiau daryti po to, kai į aliejinę vonelę įdedu į nutellą panašią medžiagą? ar turiu ką iš jos išgauti? (kodėl ją reikia dėti į aliejinę vonią?)
2. nesuprantu, ką daryti su į nutellą panašia medžiaga (prašau paaiškinti išsamiau)
3. Kaip galima pakeisti tolueną? Ar jį galima pakeisti skiedikliu?
4. Kaip galima pakeisti atskyrimo piltuvėlį?
5. Norėčiau, kad išsiskirtų keletas didesnių kristalų, ką galiu padaryti?

Jei žinote kokį nors paprastesnį metamfetamino gamybos iš pseudoefedrino metodą, paaiškintą žingsnis po žingsnio, parašytą be cheminių terminų, nes jų nesuprantu
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
ok aš žinau pirmąjį metamfetamino ekstrahavimo iš efedrino arba pseudoefedrino žingsnį, bet antrajame pranešime jis moko, kaip šį metamfetaminą kristalizuoti hci?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nusiunčiau jums nuorodas, ar galite patys perskaityti?
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Man reikia pagalbos gaminant metamfetaminą iš pseudoefedrino tablečių . Jei eny one turi respect arba vaizdo įrašą, gali įdėti jį čia arba atsiųsti man privte pls .
 
Top