Metamfetamino sintezė iš efedrino arba pseudoefedrino

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Pasaulyje yra daug gerų vaistų. Mūsų mylimų vaistų. Kokainas, lsd, mdma, 4mmc, grybai...
Tačiau vienas visada išsiskyrė. Iš metų į metus, iš šimtmečio į šimtmetį.
Narkotikas, kurį renkasi vargšai ir turtuoliai, asmeninis Kenedžio ir Hitlerio, taip pat Džesio Pinkmano favoritas...

Jo Didenybė metamfetaminas.


Paprasčiausia metamfetamino sintezė iš efedrino arba pseudoefedrino

Efedrino hidrochloridas šiuo metu daugiausia vartojamas medicininiais tikslais, kaip sportinis vaistas ir kaip prekursorius amfetamino (metamfetamino) sintezei ar imitacijai juodojoje rinkoje. Jei ieškote efedrino, žinokite, kuris šaltinis yra lengviau prieinamas jūsų vietovėje. Daugelyje šalių efedrinas yra įtrauktas į narkotinių medžiagų arba prekursorių sąrašą.
Medicininiuose preparatuose efedrino hidrochloridas tiekiamas vandeniniu tirpalu, tabletėmis arba sirupais.Šiuo metu jo beveik neįmanoma gauti buteliukuose ir ampulėse, nors jis yra grynas ir pakankamai lengvai išgaunamas.

Sunkiau išgauti efedriną iš tablečių ar sirupų, nes ekstrakcija labai priklauso nuo vaisto sudėties ir papildomų sudedamųjų dalių, apie tai pakalbėsime atskirai.Pseudoefedrinas arba norefedrinas gali būti naudojami kaip alternatyva efedrino sintezei. Iš pseudoefedrino (PSE) gaunamas metamfetaminas, o iš norefedrino (fenilpropanolamino, PPA) - amfetaminas. Šie du efedrino analogai dažnai randami veterinariniuose vaistuose.

Reagentai
Efedrinas / pseudoefedrinas
*Jodokristalai
*Raudonasisfosforas
Vanduo

*Žr., kaip greitai ir lengvai gauti jodo kristalų ir raudonojo fosforo šioje temoje:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...odine-red-phosphorus-for-meth-synthesis.7393/


Įranga
Reaktorius: Šiam tikslui tinka standartinis stiklinis buteliukas nuo vaistų: stiklinis natrio chlorido injekcinio tirpalo buteliukas.
Tačiau būkite atsargūs: jis paprastai nėra pagamintas iš karščiui atsparaus stiklo ir jį reikia subtiliai kaitinti, geriau ant druskos/smėlio vonelės - nedidelio dubenėlio ar skardinės su druska/smėliu, kaitinamo tiesiai ant viryklės. Dideliems kiekiams rekomenduojama naudoti indus su plokščiu plačiu dugnu.

Refliukso aparatas. Tai kamštis, į kurį įdėtas 6-12 cm standartinio stiklinio vamzdelio gabalėlis (pipetė). Jis naudojamas kaip atvirkštinis oro aušintuvas vandens garams kondensuoti ir grąžinti atgal į reakcijos masę.
ROMIN kamštį naudoti nepageidautina, nes dėl jo korozijos jodo garais užteršiamas reakcijos mišinys.Idealus reaktorius yra plokščiadugnė kūginė stiklinė kolba su stikliniu kamščiu, prie kurio prilituotas vamzdelis (stiklo meistro). Jei nėra nieko tinkamo, refliukso įtaisą galima pasigaminti iš pipetės, tam tikslui nuo jos nuimkite gumelę, buteliuko guminiame dangtelyje padarykite pipetės skersmens skylutę ir priklijuokite ją taip, kad ji stovėtų vertikaliai plonuoju galu žemyn. Kamštį taip pat galima padaryti iš tinkamo skersmens guminio švirkšto stūmoklio. Tik guminiai kamščiai greičiau koroduoja.Kai kurie virykloje naudoja du refliukso aparatus - pačioje reakcijos pabaigoje, kai jodas jau būna pasiekęs pilną koncentraciją, aparatą, tiksliau, dangtelį su refliuksu, pakeiskite į platesnį.


Šildymo įranga:
Standartinis prietaisas yra lygintuvas.Pakeliamas padas, ir viskas. Taip pat naudojama elektrinė viryklė ir druskos vonia (skardinė su druska, uždėta ant dujų). Naudojant druskos vonelę reikia nepamiršti, kad ji turi didelę šiluminę inerciją, t. y. jei sumažinsite ugnį, tai greitai nepaveiks reakcijos. Tačiau visi virtuvės chemikai mėgsta lygintuvus - šiluma yra pastovi, o ant lygintuvo esančios dalelės (kaitinimas) labai tinka procesui.

Be to, jums reikės
Svarstyklių su 0,05 g ar mažesniu žingsniu
Įvairaus dydžio švirkštų
0,8 mm skersmens švirkšto adatos





Recepto:

Atminkite, kad negalima to daryti iš akies, privalote laikytis tikslių proporcijų! Skaičiuodami svarstykles naudokite karščiui atsparų stiklinį buteliuką!
1 g efedrino arba analogo reikia maždaug 10 ml reaktoriaus tūrio, reaktorius pritaikytas reagentų tūriui.

Svėrimas ir proporcijos:1 g
efedrino arba pseudoefedrino1 g kristalinio jodo ir 0,35 g raudonojo fosforo. Pirmiausia pasveriame efedriną ir raudonąjį fosforą, supilame ant popieriaus, peiliu sumaišome miltelius ir raudonąjį fosforą į vientisą rausvą masę ir supilame į buteliuką / buteliuką, užkemšame kamščiu (ne refliukso įtaisu!).

Buteliuką su uždaru dangteliu su miltelių / raudonojo fosforo mišiniu šiek tiek pašildykite, kartais padėkite prie degančios lemputės (stalinės lempos) - jie nereaguoja, o be oro ir nesioksiduoja. Tuo metu pasverkite jodą, supilkite jį į sunkų popierių, greitai sutrinkite kristalus kuo nors sunkiu.

Jodas yra labai aktyvus reagentas, turintis aštrų, specifinį kvapą. Jis palieka pėdsakų ir nudegimų ant odos bei ėsdina daiktus, su juo dirbkite tik su pirštinėmis ir atsargiai!

Šiuo metu: elektrinė viryklė įjungta ant 1 kaitros, švirkštas su 0,8 mm skersmens adata su vandeniu šalia, refliukso įtaisas švarus ir sausas. Atidarote šiltą (ne karštą!!!) buteliuką, po truputį pilate į jį jodą: truputį - pakratykite (pamaišykite), truputį daugiau, bet darykite tai greitai, kitaip reakcija prasidės anksčiau, nei norite.Viską išpilkite, užkimškite, paimkite buteliuką į šiltą delną, sušildykite jį ranka, nykščiu prilaikykite kamštį, bet stipriai nespauskite.Sukratykite buteliuką, kad milteliai viduje susirinktų į tarsi tolygų tamsiai rusvai bordo spalvos rutuliuką. Kartais jodo garai pakelia kamštelį po pirštu ir padaro "pfft". Kai rutuliukas susivynioja - Skubiai: įpilkite pirmuosius lašus vandens, reakciją galite užkurti ne vandeniu, o druskos rūgštimi, ji sukuria rūgštinę aplinką ir reakcija vyksta geriau, sandariai uždėkite refliuksą ir pastatykite ant viryklės.
VANDENS TURI BŪTI lašinama iš 8 adatos VIENAS lašas kiekvienam 0,1 g efedrino arba analogo! Pageidautina šiltas, bet NE karštas.

Yay, reakcija įsibėgėja! Šildymas. Negalite atitraukti akių nuo buteliuko.Reikia gero apšvietimo. Jokio skersvėjo - langai prie viryklės uždaryti! Supilkite vandenį ir šiek tiek pašildykite - pakratykite, dar šiek tiek pašildykite, dar šiek tiek pakratykite, kol susidarys tolygiai ištirpęs skystis.

Jei lieka gumuliukų, neišmirkusių, neištirpusių - įpilkite dar šiek tiek vandens.Jūs jį pašildykite. Susidaro sidabriniai burbuliukai. Visą laiką - kas 10-15 sekundžių pakelkite pirštais už buteliuko krašto ir pakratykite. Skystis skleidžia "šššš" garsą. Po kurio laiko skystis turėtų pradėti smarkiai kilti (jei ne, nesijaudinkite, o jei kyla, tęskite toliau).Pakelkite, pakratykite ir įlašinkite 2-3 lašus vandens. Tęskite taip pat.Apie VANDENĮ: bet kuriuo metu galite užlašinti lašą ant vidinės refliukso įtaiso sienelės (vamzdelio) - lašas pakibs virš skysčio, mišinys pats jį pasiims, kai reikės. Tačiau nepiktnaudžiaukite vandeniu. Nuolat purtykite, kad skystis slystų sienelėmis, bet nepasiektų refliukso įtaiso.Stebėkite šviesoje, kokios spalvos bus sienelės prieš skysčiui nugrimztant - oranžinė spalva rodo, kad jodo dar yra.Tačiau visas jodas turėtų išsiskirti. Gali būti, kad jodas vis dar matomas ant sienelių, tačiau reakcija sulėtėjo, dūmai silpni, jaučiasi, kad dega.Tokiu atveju smarkiai atidarykite grįžtamąjį srautą, įpilkite 0,05-0,1 g raudonojo fosforo 1 g jodo, pakratykite, uždarykite grįžtamąjį srautą, lašas po lašo pilkite vandenį, kol tirpalas taps skystas. Taip nutinka retai. Į reakcijos pabaigą jodas gali išeiti stipriau, kaip vamzdelis. Ir skystis gali staigiai kilti į viršų. Kvapas yra cheminis, bet ne jodo. Jodas nebepatenka. Skystis galutinai nusileido žemyn. Burbuliukai yra maži.Nuimkite reaktorių nuo kaitinimo. Nuimkite grįžtamąjį srautą.

Priartinkite buteliuką prie burnos ir pučiate dūmus (tai galite daryti po gaubtu), kol jie sustos.Kartais dūmų visai nebūna. Neužsikimškite ant jo!!! Greitai, stipria vandens srove 1 g efedrino = 10 ml iš švirkšto. Jį užsukate švariu dangteliu, užspausdami pirštu. Gerai suplakite. Skystis tampa lengvesnis, o panaudotas fosforas išplaukia į viršų. Pakratykite.

Iš šaldiklio išimkite dubenėlį su smulkintu ledu ir, kai buteliukas bus šaltas, pusę jo įdėkite į ledą. Palaukite tris minutes. Ant 8* adatos užmaukite sluoksnį medvilnės, sluoksnį tualetinio popieriaus (balto!) ir dar daugiau medvilnės (kad susidarytų savotiškas filtras).

Pasirinkite tirpalą, supilkite jį į švarų buteliuką, skystis turi būti skaidrus, žalsvai geltonos fluorescencinės spalvos (ne drumstas, ne rožinis).Jei jis šiek tiek oranžinis, tai karbidas, visas jodas neišsiskyrė. Tai nėra didelė problema.

Šarminimas:

Įmerkite indikatorinį popierių į skystį - jis taps raudonas - tirpalas yra rūgštinis. Stiklinėje taurelėje šarminsite valgomąja soda (arba 30 % šarmo tirpalu), maišydami švirkštu stūmokliu tirpalą. Iš pradžių jis labai šnypščia, paskui mažiau... Nedėkite daug sodos ir (arba) šarmo iš karto! Geriau lėčiau!
Kai soda nustos šnypšti tirpalo paviršiuje. Kai sodos grūdelis pradeda kristi į buteliuko dugną, to pakanka.
Indikatorius yra žalsvai gelsvas, be mėlynos spalvos (pH~8-9) (Mėlyna spalva reiškia per didelį šarmingumą.)


Ekstrakcija:

Kai tirpalas tampa šarminis, metamfetamino bazę reikia ekstrahuoti 50 ml tolueno. Kiekvienam 1 g efedrino, įdėtam į reakciją, pamatuokite 5 ml tolueno. Tam į šarminį tirpalą įpilkite tolueno. Gerai suplakite.Leiskite mišiniui atsiskirti į dvi frakcijas. Viršutinis organinis sluoksnis atsargiai paimamas švirkštu, kad nė lašas apatinės vandeninės frakcijos nepatektų į metamfetamino aliejų.Ekstraktas dehidratuojamas virš kalcinuoto natrio sulfato.Kalcinuotas natrio sulfatas, kurio kiekis lygus 5 % ekstrakto masės, dedamas į sandarų indą ir inkubuojamas 8 valandas. Tada ekstraktas (metamfetamino aliejus) filtruojamas.

Parūgštinimas:

Metamfetamino hidrochloridas yra labai jautrus vandeniui ir nesikristalizuoja, jei yra parūgštinamas vandeniniu druskos rūgšties tirpalu. Druskos rūgštis sudaro sluoksnį po toluenu ir metamfetaminas jame ištirpsta. Norint išdžiovinti metamfetaminą, reikia pašalinti vandenį.Todėl rūgštinimui dažniau naudojamos HCL dujos (norėdami jų gauti, žr. šią nuorodą http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...as-from-muriatic-and-sulfuric-acids-conc.377/.

Pradėkite ekstraktą gazuoti HCl dujomis ir patikrinkite pH indikatoriais. Pasiekus pH = 6, rūgštinimas nutraukiamas ir produktas laikomas šaldiklyje, kol iškrenta nuosėdos. Nuosėdos filtruojamos per popierinį filtrą ir džiovinamos ore. Tai viskas.


Dabar turite geros kokybės metamfetaminą.Ar dabar esate laimingas?
Taip! Mokslas, kalė!



Zyqcn75uH3






 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hipofosforo rūgšties jodo maršrutas mums paprasčiausias būdas šis metodas yra pasenęs
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Pone, kokia yra optimali refliukso temperatūra ir laikas naudojant - hipofosforo rūgštį - jodą - efedriną? Ar tai trunka 8-10 valandų? Ar pridėjus raudonojo fosforo galima pagreitinti reakcijos laiką?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Baigus reakciją, paragavus gatavo produkto (metamfetamino hidrochlorido), jaučiamas gumos kvapas. Kokia tai priemaiša?
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ar kas nors iš jūsų gali man parduoti vaizdo įrašą, kuriame parodyta, kaip pasigaminti metamfetamino naudojant jodą ir pseudoefedriną? Noriu, kad tai būtų profesionalaus asmens vaizdo įrašas, o ne kaip tas, kuriame rodomas plikas žmogus, nes manau, kad tai nėra tobulas darbas.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei, drauguži, turiu tau pasiūlymą. Kažkada gaminau naudodamas šią techniką, o dabar pagalvojau, koks geras buvo tas šūdas, ir nusprendžiau padaryti nedidelę partiją. Ką tik pradėjau nustatinėti cheminių medžiagų kainas. Galvojau, kadangi tu vis tiek ketinai gauti Raudonojo fosforo ir jodo kristalų savo virėjui ir kadangi pasiūlei sumokėti už kokybišką demonstracinį vaizdo įrašą... Jei tik parūpinsite raudonojo fosforo ir jodo redukcijai, aš parūpinsiu pseudoefedrino ir padarysiu jums mokomąjį vaizdo įrašą ne tik apie sintezę, bet ir apie įvairius pseudoefedrino išgavimo iš šaltų tablečių būdus, jodo kristalų gamybą iš jodo tinktūros, visiškai improvizuotus stiklinius indus ir t. t. Ką manote? Galėčiau išsiversti tik su 3,5 gramo raudonosios ir 10 gramų jodo, tai būtų 10 gramų metamfetamino partija. Ką manote jūs?
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ei, Macrocamora tiesiog perskaičiau jūsų pranešimą Aš esu reikalingi vaizdo įrašą, taip pat ir aš turiu tai, ko jums reikia d vaizdo įrašą. Šiuo metu kišenėje turiu jodo kristalų ir gryno raudonojo. Aš bandžiau per pastaruosius metus sėkmingai virėjas andeven turėjo draugų, kurie man sakė, kad jie gali virėjas pabandyti ir niekada suceeded Aš išleidau daug $ ir gavo šūdas iš jo. Kaip norėtumėte tai padaryti? Ar esate valstijoje? Aš esu motyvuotas ir pavargau rūkyti šį meksikietišką šūdą, kuris man nieko neduoda. Susisiekite su manimi asap aš esu kaip rel, kaip jie gauti buvo žaidime nuo vidurio 80-ųjų ir praleisti tikrą šūdas.
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Atsiprašome, kad tai buvo skirta PesudoMicroGravity, o ne Macrocamora
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Yra paskelbtas PDF dx41flatline, kuriame yra ličio baterijos ir amonio nitratas iš momentinių šaltųjų pakuočių popdukcijoje. Jei kas nors jį atnaujintų, kad būtų naudojamas dabartinis amonio jonas, būtų
1. ŽODŽIAI
2. Lengviausias metodas

Pateiksiu nuorodą, jei jūs arba kas nors galėsite tai išspręsti. Jis atsisiųstas šioje svetainėje
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Niekada negavau tokios pat kokybės metamfetamino, kaip naudodamasis beržine redukcija pats.... Nė iš tolo neprilygsta! O kodėl manote, kad ši sintezė yra lengvesnė nei redukuoti efedriną hidrino rūgštimi, sukurta in-situ, kai naudojamas raudonojo fosforo / jodo kelias? Todėl, kad iš esmės galite mesti į stiklainį visas tabletes kartu su kitomis sudedamosiomis dalimis, prieš tai nerafinuodami efedrino? Nes, tiesą sakant, net kai darau beržo redukciją, pradedu nuo gryno efedrino. Iš savo patirties žinau, kad visų tų buferinių medžiagų dėjimas į reakciją tik lemia tai, kad reikia daugiau prekursorių redukcijai (reakcijai) užbaigti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dažniausiai dėl to, kad reagentus lengviau gauti nepakėlus antakių. Bent jau ten, kur aš esu. Per savo 45-erius metus niekada nesu matęs, kad pas ką nors namuose būtų buteliukas jodo. Nė karto, todėl jei taip nutiktų, tai atkreipčiau į tai dėmesį. Esu tikras, kad žinote, kaip sunku gauti fosforo, iš esmės jį reikia nusikrapštyti nuo degtukų knygelės, yra nedaug kitų vietų, kur jo gauti. Litis yra stipriausias reduktorius, po jo seka magnis, cinkas, natris... lodidai yra toli sąraše.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei, guitargod, atsiprašau, jau kurį laiką čia nesilankiau. Esu Valstijose. Gal pavyks ką nors išsiaiškinti. Beje, man niekada nepatiko metamfetaminas, kurį gaminau naudodamas beržo redukciją (Shake & Bake metodas)tokią, kokią aukščiau aprašo Fritas Buchneris. Sakėte, kad norite senų gerų medžiagų, tiesa? Aš tikrai galiu jums padėti, jei jus tai domina. Susisiekite su manimi, mano drauge! [email protected]
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ei, taigi ar bendrauju su jumis per šį žvilgsnį ar el. paštu, ar kaip tiksliai. Nesu susipažinęs su naujausiais diskretiškumo internete būdais. Bandžiau jūsų nurodytą adresą, bet man atrodo, kad jis neveikia, todėl man įdomu, ar yra kitoks būdas, kuriuo jūs susisiekti su žmonėmis, išskyrus gmail ar kt. ar naudojate kažką kito, ką turėčiau naudoti, kad tikrai galėčiau su jumis susisiekti
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kaip dėl vieno puodo metodo? Atrodo, kad tai paprasčiausias būdas, nes mums tereikia vienu metu butelyje sumaišyti pseudoefedriną, amonio nitratą, eterį, ličio metalą, natrio hidroksidą ir šiek tiek vandens ir purtyti iki tam tikro momento, kai išfiltruosime viršutinį sluoksnį, o galiausiai hcl rūgšties dujomis "pasūdysime" (kaip sakoma vaizdo įraše) metamfetaminą. Tačiau nesu tikras dėl kokybės. Ir galbūt šio proceso trūkumas yra tas, kad kratymo metu jis gali būti labai pavojingas, nes jo metu butelyje vyksta mirtinai pavojinga redukcija. Aš pradėjo sudaryti sąrašą iš punkto, kurį minėjau pirmiau, galbūt iki kitos savaitės turėčiau gauti visas sudedamąsias dalis. Bet vis tiek laukiu bet kokių patarimų, nes tai nėra mano darbo sritis. Prašau pataisykite mane, jei trūksta kokio nors ingrediento.

Atsiprašau, nes neįrašau į kiekvieno žingsnio detales. Bet noriu pasidalyti, jei kas nors domisi.

Sveiki.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ar galite atlikti šią reakciją, hidrinimą esant slėgiui, maišytuvu ar kratytuvu? be kaitinimo? dariau su kratytuvu, bet tai veikia labai lėtai, ar tai veikia ir su efedrinu?
 

mortuus1995

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
kokie yra 5 gramų vertės metamfetamino išmatavimai
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Turite omenyje reikalingų pirmtakų kiekį? Visada naudojau 1 - 1 - 1/3 santykį. Taigi, jei ketinate pagaminti 10 g, kad būtų lengviau skaičiuoti, reikėtų 10 g pseudo, 10 g jodo ir 3,3 g raudonojo P. Tada jūsų konkrečiam klausimui reikėtų 5 g pseudo, 5 g Io ir 1,61 g raudonojo katalizatoriaus. Jei tai teisinga, tai aš teisingai atlikau šią greitą matematiką Mt galvoje!
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Sveiki, ačiū už vadovą.
Ar galima vietoj tolueno naudoti baltąjį spiritą?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tinka bet koks nepolinis tirpiklis. Priklausomai nuo to, ar jis sunkesnis, ar lengvesnis už vandenį, sužinosite, ar sujungus jis bus virš, ar žemiau jūsų tirpalo akivazdinio sluoksnio. Norite įsitikinti, kad išgaunate tinkamą sluoksnį!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Atsiprašau, norėjau pasakyti: "Tinka bet koks nepolinis tirpiklis, kuris gerai nesimaišo su vandeniu. Nesu tikras, ką turite omenyje sakydamas "white spirit", ar turite omenyje kaip "baltosios dujos" arba Colemano stovyklų kuras, tuomet atsakymas yra "taip". Tai nėra pats geriausias tirpiklis, nes reikia stengtis pasirinkti tokį, kuris paliktų kuo mažiau likučių, bet jis tikrai tiks.
 
Top