Metamfetamino per efedrino ar pseudoefedrino detalią sintezę?

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, ar kas nors turi knygą arba gaires, kaip pasigaminti metamfetaminą efedrino arba pseudoefedrino būdu, parašytas profesionaliai ir žingsnis po žingsnio?

Perskaičiau knygą "Metamfetamino gamybos paslaptys" , bet ieškojau ko nors išsamesnio ir išsamesnio, žingsnis po žingsnio.

Ačiū iš anksto!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ar jau turite gryno efedrino arba tablečių, ar jums reikia efedrino sintezės?
 
Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Jau turiu 2 kg gryno efedrino ir 3 kg pseudoefedrino. Man reikia išsamaus žingsnis po žingsnio vadovo, kaip tai paversti metamfetaminu! Ar kas nors gali padėti?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Deja, mano draugas čia niekuo dėtas, net jei ir žino, niekuo negali padėti, nes visi meluoja. Nežinau, nežinau, nežinau, daryk taip, niekas man nerodė, staiga du vaizdo įrašai yra raudonasis fosforas, tai melas
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki

Ive perskaityti ir patikrinti šią nuorodą ir taip pat komentarą, bet mano klausimas yra tai, ar recepe turi tą patį kiekį visų tų 3 skirtingų efedrino:

Pseudoefedrinas: 1. Pseudoefedrinas
2. Sudoefedrinas
3. Efedrinas
( beje, negaliu rasti visų CAS numerių) ir (kaip atskirti šiuos 3)

Ar kas nors pasikeis?
Pavyzdžiui, ar tik galutinio produkto išeiga, ar kokybė, ar...?

Ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, tai iki efedrinas tabletėje. Be to, gausite metano izomerų mišinį, o ne 100 % tą patį izomerą kaip efedrinas.
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Gerai, ačiū, nes aš noriu užsisakyti urmu, o ne tabletėmis, ir pamačiau, kad jie, kur 3 skirtingi pavadinimai, kai kurie milteliai, kai kurie skysčiai, todėl norėjau tiesiogiai nusipirkti geriausią ir neturėjau tikros idėjos apie tikslų skirtumą tarp visų tų 3 variantų.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Aš taip pat turiu išsamią sintezę ir, jei norite, galiu jums padėti.
Bet iš kur gavote tiek daug PSE? Noriu nusipirkti šiek tiek grynos medžiagos, bet niekur negaliu jos rasti.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ar pavyko sėkmingai atlikti sintezę šiuo būdu?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Mano brolau, paprastai labai sunku rasti išsamų sintezės vadovą. Visur užsirašau menkiausią informaciją. Ir stengiuosi žingsnis po žingsnio sukurti vadovą. Jei man pavyks, pridėsiu jį čia rašytine forma.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Sveiki.

Mano drauge, ar jums nepakanka čia pateiktos informacijos?

Antra, dauguma čia esančių žmonių kuria geriausius vaizdo įrašus ir pateikia geriausią informaciją apie daugelio rūšių vaistų gamybą, paaiškina ją žingsnis po žingsnio, taip pat pateikia biblioteką su daugybe knygų viduje apie informaciją apie vaistus ir viską, ko reikia išmokti
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Taip, čia pateiktos informacijos pakanka. Noriu pasakyti, kad pradedantieji paprastai ieško išsamesnės informacijos. Pavyzdžiui, aš randu keletą smulkių išnašų iš labai skirtingų vietų ir išsaugau jas savo užrašuose. Kiekvienas nori parengti sau vadovą, tiesa? :)
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Geras darbas, mano drauge, aš tave suprantu.
 
Top